Jak oglądać boks na żywo w Internecie

Boks zawsze był na przoduje w technologii transmisji (gdzie indziej widzisz, jak ktoś gryzie czyjeś ucho?). Nie tak dawno sport ten często spadał do statusu drugiego lub trzeciego poziomu. Jednak w dzisiejszych czasach istnieje kilka kanałów telewizja lub online, niż kiedykolwiek wcześniej, aby transmitować wydarzenia bokserskie. Czy potrafisz wymienić je wszystkie? mogę. Oto najlepsze usługi przesyłania strumieniowego boksu w 2019 roku.


Boks wreszcie obejmuje cyfrową transmisję strumieniową

Boks wreszcie obejmuje cyfrową transmisję strumieniową

Boks w historii transmisji

Przez lata, boks wpłynęło na drogę transmisja rozrywki postępuje. W rzeczywistości, jeśli spojrzysz na historię filmowania i transmisji, coś, co zapoczątkowali Thomas Edison i William Kennedy Dickson:

„Pierwotnie zrobiono to z myślą o strzelaniu do pucharów, aby celować w sportowe bractwo”.

Od samego początku producenci filmów w Stanach Zjednoczonych zawsze kojarzyli technologię nadawania z boksem. pomiędzy 1895 i 1896, zdjęcia bokserskie były jednym z pierwsze gatunki ruchomych obrazów uzyskać specjalne wyróżnienie. Właśnie wtedy zaczął się trend boksowania pokazujący sposób nadawania przez następne 100 lat.

Nawet gdy transmisje na żywo stały się popularne, to właśnie boks był największe wydarzenie sportowe w historii. Boks wprowadził ludzi w regularne transmisje sportowe na żywo. Później ukształtował model programowania sponsorowanego, a nawet przemysł telewizji satelitarnej i kablowej.

Waning of Boxing

W ostatnim czasie, podczas gdy boks był nadal popularny, jeśli chodzi o prezentacje telewizyjne, zaczął opóźniać się w sposobie dystrybucji i transmisji tego sportu. Wszyscy to wiedzą bycie w telewizji kablowej to już za mało.

Z liczbą nożyce do kabli rośnie z dnia na dzień, aby każdy sport mógł osiągnąć przyzwoity zysk z transmisji telewizyjnej, muszą istnieć inne środki. Stało się tak z powodu braku entuzjazmu boksu wobec nowszych technologii stworzonych przez ludzi stracić zainteresowanie sportem.

Nic dziwnego, że ciężko jest śledzić boks lub nikt nie wie, kiedy gra się w boks. I chociaż Google mógł łatwo odpowiedzieć na te pytania, wskazuje to na duży problem:

„Na dzisiejszym rynku bez masowej dostępności trudno utrzymać popularność”.

Bycie dostępnym dla mas pod każdym względem daje przewagę konkurencji. To dlatego, że w dobie szybkiego cięcia kabli i dostosowywania oferty, oglądanie telewizji satelitarnej lub kablowej już tego nie przerwie.

Wcześniej w świecie boksu!

Wcześniej nadawanie gier bokserskich było domeną HBO i Showtime. Strategia kilku promotorów polegała na budowaniu nowego wojownika z dala od telewizji. To wszystko w nadziei, że a nadawca kablowy premium zaoferowałby im sześciocyfrową ofertę za pokazanie ich opinii publicznej.

Choć kiedyś popularny, był to również model wysokiego ryzyka. Nadawcy byli zmuszeni dać szansę wielu bojownikom bez pewności sukcesu. Promotorzy wiedzieli, że nie ma sposobu, by stać się pożądanym, gdyby nikt ich nie widział.

Ale rok Rok 2018 przyniósł dramatyczną zmianę w branży transmisji bokserskiej, prawdopodobnie tak dużej jak premiera HBO pay-per-view lub pierwsza transmisja Showtime Championship Boxing.

Jednak po prawie pięciu dekadach, HBO postanowiło przestać transmitować wydarzenia bokserskie. Gigant zaobserwował spadek oglądalności meczów bokserskich w ostatnich miesiącach. Subskrybenci preferują programy telewizyjne takie jak Game of Thrones i Westworld.

W związku z tym, firma postanowiła nazwać to rezygnacją z boksu. Najprawdopodobniej, ponieważ coraz więcej serwisów streamingowych koncentruje się obecnie na transmisji walk.

Zmiana w nadawaniu boksu

Chociaż boks już wcześniej podejmował próby wykorzystania technologii internetowej, w tym występy klubowe Golden Boy RingTV i Major League BaseballDzięki platformie streamingowej sport nigdy nie doświadczył z nią wiele sukcesów. Dziś możesz być zagorzałym fanem boksu i cieszyć się każdą większą walką, nawet nie posiadając telewizora.

Tak, coś, co miłośnicy boksu robili od dawna nielegalnie, jest teraz nie tylko legalne, ale także okazuje się dość popularne. Nie musisz włączać telewizora, aby złapać walkę. Dlaczego? Cóż, ponieważ każda poważna walka jest dostępna na konkretna strona / kanał przesyłania strumieniowego. Rzućmy okiem na nasze opcje:

ESPN

Logo ESPNSłyszałem kiedykolwiek Najwyższa ranga? Cóż, to promocja boksu włączony w 1973 r i stała się jedną z największych firm w historii boksu. Jeśli nie wiesz, jest oficjalnym nadawcą walk organizatora.

Powrót w 2017 roku, ESPN pobił rekord, którego żaden inny kanał nie zrobił w boksie. Stał się pierwszym kanałem non-premium, który transmitował walkę Pacquiao. Oznaczało to także Pacquiao pierwsza walka bez PPV od 2005 r.

Podczas HBO nie jest już w miksie nadawania boksu, ESPN oficjalnie ogłosił, że powtórzy to, co zrobił w 2017 roku. Kanał wyemitował jeszcze dwie karty Najwyższej Rangi: Vasyl Lomachenko vs. Miguel Marriaga i Terence Crawford vs. Julius Indongo.

ESPN jest znany jako jeden z największych kanałów sportowych w Stanach Zjednoczonych. Jest dostępny za pomocą dowolnego dostawcy telewizji płatnej w kraju. To bardzo popularna platforma, która ma 86 milionów w Stanach Zjednoczonych. 93,2% z nich korzysta z płatnej telewizji, ale kto się liczy?

ESPN zastąpił swój poprzedni Aplikacja WatchESPN z nowym. Dzięki temu możesz korzystać z zawartości jego kanałów, czy to w domu, czy w podróży. To wszystko w celu uproszczenia i stworzenia lepszych, bardziej scentralizowanych wrażeń dla fanów. Jeśli zastanawiasz się nad poprzednimi treściami w WatchESPN, wszystkie zostały migrowane. Ale nadal możesz uzyskać dostęp do jego zawartości na:

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Telewizor apple
 • Chromecast
 • Roku
 • Xbox One
 • PlayStation 4

ESPN+

Tylko dla informacji, ESPN+ nie jest samodzielną usługą, ale ci pomoże unikaj długoterminowej umowy kablowej. Kanał należący do Disneya kosztuje 4,99 USD miesięcznie (49,99 USD, jeśli płacisz rocznie).

Dla nowych subskrybentów dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny na wypadek, gdyby mieli ochotę skorzystać z usługi na jazdę próbną. Ale co dostaniesz w zamian? Będziesz mógł przesyłać strumieniowo mecze na żywo MLB, NBA, MLS, PGA Golf, i oczywiście naszą główną atrakcją dzisiaj, boks.

Ta różnorodność sportów ma ESPN + więcej niż 2 miliony subskrybentów. Liczba ta będzie rosła, zwłaszcza jeśli Disney zdecyduje się dodać ESPN + jako pakiet w ramach nowej usługi, Disney+.

Na szczęście dla fanów w USA ESPN przedłużył umowę z Top Rank o dodatek Okres 7 lat. Jest nazywany „najbardziej kompleksową umową o wyłącznych prawach w historii boksu”.

Umowa będzie obowiązywać do sierpnia 2025 roku 54 mecze roczne są ustawione do emisji. To niesamowite dla fanów boksu, którzy mają już subskrypcję lub mają tendencję do zapisania się na nią.

BoxNation

Logo BoxnationJeśli mieszkasz w UK, Muszę ci powiedzieć, że posiadasz środki do transmituj wydarzenia bokserskie na żywo i na żądanie. BoxNation to całodobowy kanał bokserski, który transmituje krajowe i międzynarodowe wydarzenia bokserskie. Jeśli jest miejsce, w którym można przesłać strumieniowo akcję, to BoxNation.

W 2018 r. Kanał przedłużył umowę z promocjami Top Rank. To czyni ich oficjalnym nadawcą promotora w Wielkiej Brytanii. Myślę, że ESPN nie jest teraz jedynym najlepszym kanałem boksu, huh? Abonenci z Wielkiej Brytanii zobaczą także Vasyl Lomachenko i Terence Crawford w swoim regionie.

BoxNation powstał jako mały kanał niekodowany przez Sky w 2011 roku. Z czasem firma zaczęła rozszerzać swoje usługi, aby stać się tym, czym jest dzisiaj. Teraz możesz uzyskać dostęp do BoxNation za pośrednictwem pięć kanałów kablowych:

 • Niebo
 • Bezpłatny widok
 • Virgin Media
 • BT TV
 • Mów mów

Dostawcy telewizji BoxNation

W 2013 roku BoxNation stał się, jak to nazywamy, własną jednostką. Nadal możesz uzyskać usługę za pośrednictwem wyżej wymienionych dostawców. Jednak BoxNation zaprojektował aplikację, w której użytkownicy są obciążani 10 £ miesięcznie aby zobaczyć pełne pokrycie BoxNation bez obaw o subskrypcje SKy lub Virgin Media.

Tak było wtedy; teraz opłata jest 12 £ z tymi samymi korzyściami.Subskrypcja BoxNation

Możesz przesyłać strumieniowo wszystkie walki na żywo Android, iOS, PC lub Mac. Nawiasem mówiąc, jest mały wybór darmowe filmy na ich stronie internetowej, na wypadek gdybyś chciał sprawdzić ich jakość.

DAZN

Logo DAZNDzięki grupie „Perform” mamy teraz usługę przesyłania strumieniowego, która wygląda na gigantów płatnej telewizji. DAZN (wyraźny Dazone) zmienił grę fanów boksu w USA.

Przed założeniem kanału widzowie nie mogli w żaden sposób transmitować europejskich meczów bokserskich.

W porządku, ugryzę. HBO i Showtime po drodze wyemitowały dziesiątki ogromnych kart walki. Jest też ESPN. Ale teraz, HBO rzucił ręcznik całkowicie, a DAZN wkroczył, by podbić branżę streamingową boksu.

Fani dostają więcej niż 100 kart walki rocznie i niektóre z największych nazwisk w całym boksie. Mówimy o takich jak Anthony Joshua i mój osobisty faworyt, własny Golden Boya, Canelo Alvarez.

Mówiąc o Alvarez, dostał najlepiej płatną umowę sportowca w historii. DAZN zgodził się na pięcioletnią umowę (11 walk), która zapłaci co najmniej bokserowi 365 milionów USD. Oto, co miał do powiedzenia:

„Jestem pokorny, że zostałem wybrany, aby prowadzić tę nową wizję sportu w boksie, co bez wątpienia przyniesie korzyści fanom”.

Dzięki Canelo w pełni zaangażowanemu w DAZN kanał ten ma tendencję do przekształcania swojego sukcesu w pay-per-view w silnik wzrostu dla abonentów. Będzie to krok naprzód w branży. W końcu do czasu podpisania miał 50-1.

Dostępność i subskrypcja

HBO zwykło pobierać od 70 do 100 USD za pay-per-view. Cóż, głównym celem DAZN jest zakwestionowanie tej koncepcji PPV poprzez zgromadzenie milionów klientów, którzy szukają tańszego sposobu na oglądanie szerokiej gamy treści sportowych. Dokładnie cztery miliony, w tym 1,2 miliona, którzy oglądali Canelo Alvarez vs. Daniel Daniel.

Od 2019 roku DAZN rozprzestrzenił skrzydła na dziewięć rynków. Sprawdź poniżej, ponieważ każdy kraj ma inną cenę subskrypcji. Jednak dla nowych subskrybentów jest wspólna korzyść, i to jest to 30 dniowy okres próbny. Gdy to się skończy, naliczone zostaną następujące opłaty:

 • Włochy: (9,99 € / miesiąc)
 • Austria: (119,99 € / rok, 11,99 € / miesiąc)
 • Szwajcaria: (12.90CHF / miesiąc)
 • Kanada: (150 USD rocznie, 20 USD / miesiąc)
 • Japonia: (1750 ¥ / miesiąc)
 • Hiszpania: (9,9999 € / rok, 9,99 € / miesiąc)
 • Stany Zjednoczone: (99,99 USD / rok, 19,99 USD / miesiąc).
 • Brazylia: (37,90 R $ / miesiąc)
 • Niemcy: (119,99 € / rok, 11,99 € / miesiąc)

Gdybyśmy porównali DAZN z ESPN +, zauważylibyście, że DAZN jest droższy niż ESPN +. Nie zapominajmy jednak, że co tydzień pokazuje więcej sportów walki niż serwis streamingowy Disneya.

Po otrzymaniu subskrypcji możesz być pewien, że będziesz oglądać walki bokserskie na całym świecie na dowolnej platformie. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo DAZN na Chromecast, Apple TV, Smart TV, Roku, FireStick, PC, Mac, Android i iOS.

Sky Sports

Logo Sky SportsSky Sports istnieje już od tego czasu 1990, co oznacza, że ​​bawi fanów sportu od ponad 39 lat. Sprowadził transmisję piłki nożnej na zupełnie nowy poziom w Zjednoczone Królestwo. W końcu piłka musi w końcu wrócić do domu.

Jednak jeśli chodzi o boks, kanał nie rozczarowuje ani trochę. Po pierwsze, zabezpieczył prawa do telewizji Nowa promocja Queensbury Boxing League: The Reckoning. Jeśli jesteś subskrybentem Sky, wszystkie wydarzenia promocyjne będą bezpłatne.

Z drugiej strony Sky zgodziła się pokazać 20 walk każdego roku do 2021 r. od Boks Zapałek. Przygotujcie się, więc w przyszłości będziecie widzieć brytyjskie gwiazdy, takie jak James DeGale, Kell Brook i Anthony Joshua. Według Barney Francis, dyrektora zarządzającego Sky Sports.

„Ogromne zaangażowanie w treści online i cyfrowe oznacza bardziej interaktywne wrażenia dla wszystkich fanów walki”

Sky musi nadążać za rynkiem. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, gigant nadawczy ma więcej niż 22 423 000 subskrybentów w całym regionie europejskim, który obejmuje:

 • 12 milionów + w Wielkiej Brytanii & Irlandia.
 • 5 milionów + w Niemczech i Austrii.
 • 4,9 miliona we Włoszech.

Dzięki usłudze Sky Go możesz korzystać ze wszystkiego, co oferuje subskrypcja Sky. Wszystko czego wymaga się od ciebie to Opłata instalacyjna 10 GBP i a Umowa na 12 miesięcy. Pamiętaj, że niektóre zdarzenia bokserskie mogą być dostępne jako PPV na Sky Sports Box Office.

BT Sport

Logo BT SportKiedy widzisz walki takie jak Wilder przeciwko Fury i Warrington przeciwko Frampton, musisz niechętnie dać sportowi bokserskiemu uwagę, na którą zasługuje.

Cóż, sport zwraca na siebie uwagę BT Sport to drugi kanał transmitujący wydarzenia bokserskie w Wielkiej Brytanii.

Obok Sky, BT Sports jest we współpracy z BoxNation aby pokazać niektóre walki na żywo z promocji Franka Warrena. W 2018 roku kanał pokazał swoją pierwszą walkę PPV i spotkał się z pozytywnymi reakcjami klientów BT.

Jednak to wszystko obrało niewłaściwą trasę, gdy BT się uruchomiło ładowanie ponownie za wydarzenia PPV. Widzisz, wielkie wydarzenia były dostępne z subskrypcją BT.

Fani wpadli w szał i rozpoczęli dyskusje na wielu forach, w tym na BT. To nie wszystko, niektóre z nich dotarły do ​​końca linii, sugerując bojkot. Dlaczego mieliby płacić dodatkową opłatę za istniejącą (nie tak tanią) subskrypcję)? Oto, jak BT Sport wyróżnia się pod względem cen:

 • 10 £ a miesiąc (bezpłatny z zestawem Starter lub Max 4K), jeśli jesteś klientem BT TV.
 • 16 £ miesięcznie jeśli masz łącze szerokopasmowe BT.
 • 29,99 £ a miesiąc. bez łącza szerokopasmowego.

Gdy wszystko będzie gotowe, możesz przesyłać strumieniowo najważniejsze wydarzenia bokserskie Apple TV, Xbox, PlayStation, Android, iOS, PC lub Mac.

Czas na przedstawienie

Logo ShowtimeShowtime uruchomiono 43 lata temu jako amerykańska sieć telewizyjna Premium. Kanał tak bardzo się rozrósł przez lata, aby sięgnąć ponad 29,7 miliona gospodarstw domowych w USA.

Wynika to głównie z tego, że Showtime oferuje treści premium, podobnie jak HBO. Rozmawialiśmy filmy, oryginalne seriale telewizyjne i oczywiście boks.

Jednak HBO i Showtime straciły jedną wspólną cechę, a mianowicie transmisję bokserską. Ponieważ HBO machało białą flagą na boksie, Showtime jest jedyną siecią premium, która pozostała z tym zadaniem.

Możesz przejść przez swoje mecze bokserskie Showtime PPV. Jeśli termin nie jest znany, możesz go zapamiętać jako Showtime Entertainment Television lub SET.

W 1986 r. Showtime zaczął grać na boksie. Zrobiło to poprzez wprowadzenie Boks Mistrzostw Showtime. To nie wszystko, pod warunkiem ShoBox: Nowa generacja gdzie główną atrakcją są nadchodzący bokserzy.

Showtime ułatwia fanom śledzenie najnowszych wydarzeń bokserskich Aplikacja Showtime Anytime. Jeśli masz ważna subskrypcja kablowa, będziesz mógł skorzystać z dowolnej treści Showtime, którą lubisz na A. Sprawdź poniższą listę dostawców:

 • U-wiersz
 • Sternik
 • DirecTV
 • danie
 • Granica
 • Mediacom
 • Optymalny
 • Widmo
 • Suddenlink
 • FiOS
 • Oglądać telewizję
 • Xfinity

Dostawcy Showtime

Samodzielna usługa przesyłania strumieniowego?

Tak, dobrze to widziałeś. HBO nie jest jedyną siecią, która może to zrobić; Showtime może również zagrać w tę grę. Dzięki usłudze przesyłania strumieniowego Showtime będziesz mógł oglądać wszystkie kanały nagradzane treści, wydarzenia sportowe i promocje na stojąco za niewielką opłatą do końca miesiąca.

Najlepsze w tej usłudze jest to, że nie potrzebujesz abonamentu kablowego, aby uzyskać do niej dostęp. Od teraz pożegnaj się z długoterminowymi umowami. Wszystko, co musisz zrobić, to zasubskrybować Showtime za pomocą strony internetowej lub aplikacji Showtime. To tylko 10,99 USD / miesiąc, więc jest to trochę tanie, biorąc pod uwagę to, co otrzymasz w zamian.

Po otrzymaniu subskrypcji Showtime możesz transmitować transmisje wydarzeń z boksu na żywo Android TV, Amazon Fire Stick / TV, Apple TV, Chromecast, Xbox, LG Smart TV, PC, Mac, Android, iOS lub Roku.

Główne wydarzenie

Logo wydarzenia głównegoJeśli chcesz oglądać boks w Australii, przekonasz się, że twoim najlepszym miejscem jest „Main Event”. Jego Jedyny kanał PPV w Australii, który wystartował z powrotem 1997 jako Event TV, a następnie Main Attraction.

Obie Telewizja Foxtel i Optus posiadać usługę. Wiesz, co się dzieje, gdy ci dwaj współpracują, dostajesz najlepsze treści w regionie.

Kanał nadaje wszelkiego rodzaju sporty walki, w tym WWE, UFC i boks. Ale to nie wszystko; można również znaleźć wybrane koncerty. To jest naprawdę bardzo proste.

Wystarczy wejść na stronę Main Event i kupić wydarzenie. Następnie możesz przesyłać strumieniowo Foxtel lub Optus TV z udziałem Foxtel przy użyciu:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • PC
 • Prochowiec
 • Chromecast
 • PlayStation
 • Xbox
 • Smart TV

Ograniczenia obejścia – globalny dostęp do kanału

Ta część jest bardzo ważna dla każdego streamera. Zobaczysz, kanały przesyłania strumieniowego podlegają ograniczeniom geograficznym. Jest to proces ograniczania dostępu do treści usługi na podstawie konsumenta położenie geograficzne. Wiem, że to frustrujące.

Mówią, że Internet czyni świat małą globalną wioską, w której wszyscy są połączeni. Cóż, nie według wielu stron internetowych ograniczone do określonych regionów. Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak wymienione powyżej, egzekwują takie ograniczenia z powodu przepisy dotyczące praw autorskich.

Usługi przesyłania strumieniowego mogą określić Twoją lokalizację, badając ją adres IP. Jeśli znajdujesz się w obszarze, w którym kanał ma prawa do nadawania, nie będziesz mieć problemu. Jeśli tak nie jest, wtedy sprawy stają się trudne, zaczynając od komunikat o błędzie geo.

Rozwiązanie

Najlepszym sposobem na dostęp do treści zablokowanych w twoim kraju jest sieć VPN. Wirtualne sieci prywatne pozwalają tunelować ruch internetowy przez szyfrowane połączenie. Jest to bezpośredni link między tobą a witryną, do której próbujesz dotrzeć.

Po połączeniu z serwerem Twój rzeczywista lokalizacja zostanie przesunięta ponieważ nie posiadasz już swojego oryginalnego adresu IP. Tak, masz teraz adres IP w lokalizacji, w której znajduje się serwer.

Na przykład, jeśli serwer, z którym się łączysz, znajduje się w USA, otrzymasz Amerykański adres IP. W rezultacie, takie jak ESPN +, Showtime, Hulu i inne będą dostępne do przesyłania strumieniowego bez względu na to, gdzie jesteś.

Teraz pozwól, że cię nauczę jak połączyć się z VPN w kompleksowym przewodniku:

 1. Musisz zacząć od wybrania wiarygodna sieć VPN pracować z. Ponieważ to ja piszę ten przewodnik, podejmę się polecić ExpressVPN.
 2. Po tym, pobierz i zainstaluj aplikację VPN na Androidzie, iOS, PC, Macu lub Fire Stick.
 3. Teraz aktywuj aplikację i zaloguj się za pomocą swojego konta VPN.
 4. Połącz się z serwerem na podstawie wybranego kanału.
 5. Poczekaj na nawiązanie połączenia i uruchom kanał.
 6. Streamuj wydarzenia bokserskie w dowolnym miejscu na świecie.

Wybór odpowiedniej sieci VPN do tego procesu jest bardzo istotny. Już poleciłem mojego osobistego dostawcę. Nie jest to jednak jedyny dostępny na rynku. Sprawdź więcej najlepsze usługi VPN w tabeli poniżej.

Coś, co powinno być pod wrażeniem!

W końcu boks się zmienia strumieniowanie cyfrowe, są korzyści dla wszystkich. Myśliwce będą miały większą ekspozycję. Nie tylko to, ale promotorzy będą mieli więcej sposobów na budowanie graczy i więcej walk, które każdy będzie mógł oglądać. Jest to korzystne dla wszystkich, od nadawców po promotorów i widzów. Powiedziałem już wszystko, co musisz wiedzieć usługi przesyłania strumieniowego boksu.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb przesyłania strumieniowego i możesz zacząć. Nie zapomnij, jeśli kanał znajduje się w innym kraju, użyj VPN, i będziesz mieć dostęp do jego zawartości w mgnieniu oka. Jeśli napotkasz problemy po drodze, skontaktuj się ze mną w sekcja komentarzy poniżej, i zobaczę, co mogę z tym zrobić.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map