Scena – pierwszy w historii kanał transmisji strumieniowej do teatru

Na rynku dostępnych jest ponad 200 usług przesyłania strumieniowego, które są przeznaczone dla odbiorców pokazujących różne kanały rozrywkowe i informacyjne. W kraju nie ma jednak transmisji strumieniowych z przedstawień teatralnych. Teraz, po raz pierwszy, powstanie jedna dedykowana sieć przesyłania strumieniowego do spektakli teatralnych, która zostanie uruchomiona pod koniec lata. Etap, transmisja na żywo przedstawień teatralnych rozpocznie się w sierpniu. Pierwsza wersja będzie darmową wersją dla widzów i powoli, gdy model zostanie ustawiony, firma uruchomi wersję opartą na subskrypcji w październiku. Transmisja na żywo obejmie programy na Broadwayu, skrypty, seriale rzeczywistości i różnorodności, talk show, filmy dokumentalne, koncerty i jak teatr dla widzów.


Scena - pierwszy w historii kanał transmisji strumieniowej do teatru

Scena – pierwszy w historii kanał transmisji strumieniowej do teatru

Co to jest etap?

Darmowa subskrypcja pokaże podgląd oryginalnych programów, które są w produkcji, filmów dokumentalnych i niektórych filmów licencjonowanych. Premiera subskrypcji obejmie w sumie 500 godzin programów. Cena subskrypcji nie została jeszcze ujawniona.

Początkowo publiczność w Ameryce będzie mogła uzyskać dostęp Etap. W przypadku subskrypcji międzynarodowych publiczność musi poczekać do 2019 roku. Firma nie ogłosiła współpracy z wiodącymi bramami transmisji strumieniowej, takimi jak Chromecast, Apple i Roku.

Rich Affannato, prezes sieci, CEO i współzałożyciel sieci, powiedział, że zespół pracuje na scenie od prawie dwóch lat. Powiedział, że przez cały ten czas zespół był zajęty budowaniem talentów i rozwojem platformy, jednocześnie zdobywając istniejące treści i wymyślając nowe i ekskluzywne programy.

Według CEO misją Stage jest zdalne udostępnianie teatru wszystkim. Chodzi o wykorzystanie technologii i usług transmisji strumieniowej na żywo do rozpowszechniania dzieł teatralnych wśród mas. Do niedawna usługi przesyłania strumieniowego były ograniczone do popularnych programów i serii skryptów.

Stage chce to wszystko teraz zmienić. Chce wprowadzić rozrywkę produkcji scenicznych na urządzenia użytkowników. Jeśli się powiedzie, Stage rozpocznie nową fazę rewolucji w branży teatralnej. To przyniesie świeże spojrzenie na przemysł teatralny i zaoferuje usprawnioną wersję przedstawień teatralnych dla fanów teatru.

Próbka programów

Oto próbka programów, które będą dostępne na etapie.

 • Sesje studyjne: Ten program ma na celu świętowanie kompozycji teatru muzycznego. Film został nakręcony w nowojorskim studiu nagraniowym The Power Station. Odbywa się przed publicznością studyjną na żywo, a każdy odcinek eksploruje historię kompozytora i jego twórczość. Występ jest akustyczny, wykonywany przez gwiazdy Broadwayu, w tym Chitę Rivera, Heidi Blickenstaff i Mandy Gonzalez.
 • CrossOvers: To półgodzinny talk-show, który jest nagrywany przed publicznością na żywo. W programie wywiad jeden na jednego z aktorem, który przeszedł z teatru na inny rodzaj mediów (lub odwrotnie). Istnieje również część, w której odbiorcy mogą zadawać pytania. Zbadane zostaną takie tematy, jak trudności, przed którymi stoją wykonawcy w branży, narzędzia handlu i wiele więcej.
 • The Next Great American Musical: Jest to rzeczywisty program konkursowy, w którym publiczność doświadczy nowych musicali zaprezentowanych w celu wygrania produkcji na Broadwayu. Co tydzień uczestniczące zespoły wybiorą śpiewaków i tancerzy, którzy wykonają części musicali przed sędziami. Po rundzie eliminacyjnej pierwszego etapu będzie czterech finalistów. W finale panel sędziowski i publiczność online będą głosować, aby wybrać zwycięzcę The Next Great American Musical.
 • Filmy, licencjonowane treści i filmy dokumentalne są inne programy na żywo zawarte w Stage. Treści licencjonowane będą obejmowały „standby”, „pokazywanie”, „Broadway Idiot”, „artystów lounge na żywo”, (będzie to życie artystów solowych w dziedzinie teatru muzycznego i honorowanie katalogów świetnych piosenek z ich produkcji ).

Inni w tej dziedzinie

Scena przyszła w odpowiednim momencie, gdy wymagana była transmisja na żywo przedstawień teatralnych. Jest to niewykorzystana branża do przesyłania strumieniowego na żywo. Jedynym ważnym graczem na tym polu jest BroadwayHD. Zapewnia również swoim użytkownikom programy umożliwiające stopniowe przesyłanie strumieniowe. Posiada bibliotekę nagrań przedstawień teatralnych na żywo.

Jeśli chodzi o biznes, nikt nie wie, jak dobrze BroadwayHD, który jest prywatnie prowadzony, radzi sobie w tej branży. Nie brakuje jednak treści, ponieważ firma stale dodaje nagrania nowych programów na Broadwayu. W ofercie znajdują się również inne programy z całego kraju.

W chwili obecnej szczegóły programowania na etapie są mętne. Jednak informacje, które firma opublikowała, wystarczą każdemu entuzjastowi teatru przynajmniej wypróbowania darmowego modelu subskrypcji przed zakupem pełnej wersji. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak dobrze lub źle zrobi ten biznes, ale to naprawdę wielki krok.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map