Jak naprawić błąd Amazon Prime HTTP Proxy?

Poprawka błędu serwera proxy HTTP firmy Amazon Prime


Jak naprawić błąd Amazon Prime HTTP Proxy?

Błąd proxy HTTP Prime Amazon – co to znaczy?

„Połączenie internetowe Twojego urządzenia korzysta z serwera proxy HTTP, który uniemożliwia odtwarzanie filmu. Zamknij lub wyłącz programy proxy i spróbuj ponownie. Aby uzyskać dalszą pomoc, skontaktuj się z obsługą klienta Amazon pod adresem „www.amazon.com/videohelp” i zapoznaj się z błędem 1042. ”

To jest błąd „Serwer proxy HTTP nie jest obsługiwany” wiadomość, która się wyświetlała. Podobnie jak Netflix, Amazon się rozpoczął umieszczenie na czarnej liście adresu IP różnych serwerów VPN, które normalnie pozwalają użytkownikom na zmianę regionu Amazon Prime. W przypadku wystąpienia błędu proxy proxy HTTP Amazon Prime spróbuj połączyć się z innym amerykańskim serwerem VPN za pośrednictwem aplikacji VPN. Jeśli to nie pomoże, czas zasubskrybować usługę VPN, która nadal działa z Amazon Instant Video.

Omiń błąd proxy Prime Amazon HTTP – użyj VPN, który nadal działa

Możesz spróbować skontaktować się z zespołem pomocy technicznej swojej usługi VPN i sprawdzić, czy istnieje poprawka dotycząca błędu proxy HTTP HTTP. Jeśli nie są w stanie pomóc, czas zainwestować w nowa sieć VPN, która nadal działa z Amazon Prime.

ExpressVPN, jeden z wielu dostawców VPN, których testowałem z Amazon Prime, wyróżniał się na tle innych. Natychmiast mogłem oglądać Amazon Prime USA, mimo że byłem poza krajem. Wystarczyło połączyć się z amerykańskim serwerem i eureką! Nigdy więcej błędu proxy.

Głównym powodem rejestracji w ExpressVPN był fakt, że zaoferowali 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Dlatego wiedziałem, że otrzymam pełny zwrot pieniędzy na wypadek, gdyby usługa nie mogła uzyskać dostępu do tego, czego chciałem. Ale na szczęście nie musiałem żądać zwrotu pieniędzy, ponieważ działało idealnie. W rzeczywistości skorzystałem z wielu innych funkcji, w tym:

 • Dostęp do Netflix USA i każdy inny kanał objęty ograniczeniami amerykańskimi HBO, Hulu i AMC. 
 • Doskonała obsługa klienta, która jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.
 • Aplikacje dla każdej dużej platformy i systemu operacyjnego, w tym, Android, iOS, Windows, Mac, i Linux.
 • Dedykowana aplikacja dla Amazon Fire TV i FireStick.
 • Do pięciu połączenia urządzeń w tym samym czasie na konto.
 • ExpressVPN przekierowuje i szyfruje ruch i zmienia adres IP, aby zagwarantować anonimowość i wolność w Internecie.
 • ExpressVPN oferuje również swoich użytkowników Inteligentne serwery proxy DNS które można skonfigurować na urządzeniach, które nie obsługują VPN. To zawiera Telewizory PS4, Xbox One, Roku i Smart TV.

Jak zainstalować ExpressVPN na swoim urządzeniu

Teraz, kiedy już widziałeś ExpressVPN możesz to zrobić, oto jak zainstalować na swoim urządzeniu i uniknąć błędu proxy Amazon Prime HTTP:

 1. Udaj się na stronę ExpressVPN, aby zarejestruj się lub utwórz konto.
 2. Kolejny, Ściągnij i zainstaluj aplikację bezpośrednio ze strony internetowej lub ze sklepu z aplikacjami na urządzeniu.
 3. Po zakończeniu instalacji, uruchomić usługa i Zaloguj sie na Twoje konto.
 4. Teraz połącz się z serwerem, który znajduje się w twoim regionie docelowym. Na przykład, jeśli chcesz obejrzeć American Amazon Prime Video, połączyć się z serwerem z USA.
 5. Po ustanowieniu połączenia ExpressVPN to zrobi zastąp swój oryginalny adres IP z amerykańskim, aby wyglądało to tak, jakbyś tam był.
 6. To pozwala odblokuj Amazon Prime USA i każdą inną ograniczoną witrynę z tego regionu.

Najlepsze alternatywy ExpressVPN

Inne VPNy, które testowałem, nie były takie złe. Nadal są dobrym wyborem, ale nie do końca ExpressVPN jako najlepsza usługa Amazon Prime Video VPN. Możesz sprawdzić inne; oto lista.

Napraw błąd proxy Amazon Prime HTTP za pomocą Smart DNS Proxy

Nie jesteś fanem metody VPN? Może więc powinieneś spróbować serwerów proxy Smart DNS. Narzędzia te mogą ominąć ograniczenia geograficzne, podobnie jak VPN, ale różnica polega tylko na tym, że zmieniają trasę część twojego połączenia. Ta część obraca się wokół twojej lokalizacji.

Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed skonfigurowaniem inteligentnego serwera proxy DNS na urządzeniu:

 • Inteligentne serwery proxy DNS nie ukrywaj ani nie zastępuj twój adres IP Oni też nie szyfruj twoja aktywność online.
 • Możesz zainstalować usługę Smart DNS na prawie każdym urządzeniu, w tym Smartfony z Androidem, iPhone, iPad, Smart TV, Xbox, PS3 / PS4, Mac, PC, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku i Chromecast. 
 • Nie działają one poprawnie, jeśli używa tego Twój dostawca usług internetowych Przejęcie DNS lub Przezroczyste proxy.
 • Nie wpływają lub spowolnij połączenie.

Jeśli chcesz mieć dobrą usługę proxy Smart DNS, skorzystaj z moich rad i na Unlocator. Będziesz mógł odblokować 200 kanałów lubić Amazon Prime Video, Hulu, HBO Go, Showtime, BBC iPlayer, ITV, i wiele więcej.

A ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny jest wisienką na torcie, ponieważ daje szansę przetestować usługa przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów.

Jak naprawić błąd Amazon Prime HTTP Proxy – Podsumowanie

Czy wypróbowałeś którekolwiek z sugerowanych powyżej rozwiązań, aby obejść błąd proxy Amazon Prime HTTP? Jak poszło? Czy używasz VPN, który nadal działa z Amazon Prime? Daj nam znać, abyśmy mogli dodać go do powyższej listy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map