Jak zdobyć amerykański film Amazon Prime Prime w Kanadzie

Amazon Prime to globalna usługa, która oferuje swoim użytkownikom wszystko, od programów telewizyjnych po dostawy do domu. Jednak Amazon nie oferuje tych samych funkcji wszystkim użytkownikom Prime. Do tej pory amerykańska Amazon Prime ma najlepsze usługi. Na przykład Kanada nie uzyskała dostępu do filmów Prime ani Prime Music w tym samym czasie co USA. Użytkownicy kanadyjskiego Prime musieli czekać do 2016 i 2017 roku, aby uzyskać odpowiednio wideo i muzykę Prime. Nawet teraz Amazon Prime w Kanadzie wciąż nie spełnia swoich amerykańskich odpowiedników, jeśli chodzi o oferowane treści. Na tym blogu pokażę ci jak odblokować amerykańską Amazon Prime Prime w Kanadzie za pomocą VPN lub Smart DNS.


Jak oglądać American Amazon Prime w Kanadzie

Jak oglądać American Amazon Prime w Kanadzie

Jak oglądać US Amazon Prime w Kanadzie za pośrednictwem VPN

Użytkownicy Canadian Prime są bardzo świadomi tego, jak bardzo zawodzi oferowana przez nich zawartość w porównaniu z treściami z USA. Wiele platform usług online, w tym Amazon i Netflix, oferuje obu krajom Ameryki Północnej zupełnie inne usługi.

Biorąc to pod uwagę, bardzo łatwo jest sfałszować swoje kanadyjskie IP na rzecz amerykańskiego. Po uzyskaniu amerykańskiego adresu IP będzie można odblokować całą amerykańską zawartość w ramach kanadyjskiej subskrypcji. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć VPN. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić dokładnie:

 1. Zarejestruj się u wiarygodnego dostawcy VPN (sprawdź sugestie poniżej).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniach Mac, Windows, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem w USA.
 4. Uzyskaj dostęp do Amazon Prime i ciesz się amerykańską zawartością!

Widzieć? Bardzo łatwe.

Jak VPN może dać ci amerykański adres IP

Skrót od Virtual Private Network, VPN to narzędzie cyberbezpieczeństwa, którego można użyć do tunelowania ruchu i szyfrowania wszystkich danych. W szczególności ruch jest przekierowywany przez bezpieczny tunel na serwerze oferowanym przez usługę VPN. Po połączeniu się z tym serwerem automatycznie zmienisz adres IP. Innymi słowy, połączenie z usługą VPN zmieni adres IP zgodnie z lokalizacją tego serwera. Wszyscy użytkownicy z Kanady muszą zrobić połączenie z serwerem w USA, aby uzyskać amerykański adres IP!

Najlepsza sieć VPN, aby uzyskać amerykański adres IP

Teraz, gdy wiesz, jak VPN może dać ci amerykański adres IP, porozmawiajmy o tym, z której sieci VPN powinieneś korzystać.

Nasi eksperci sugerują użycie ExpressVPN do zmiany adresu IP na amerykański. Uzasadnienie tego jest proste; ExpressVPN to jedna z niewielu usług VPN, które wciąż mogą odblokować serwisy Netflix i BBC w Wielkiej Brytanii. Zasoby tego dostawcy VPN są ogromne, więc możesz zaufać usłudze, którą będziesz otrzymywać. Aby dodać do tego, ExpressVPN ma:

 • Ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach.
 • Przejrzysta polityka prywatności i ścisła polityka zerowego logowania.
 • Kill Switch.
 • 5-gwiazdkowe wsparcie klienta za pośrednictwem czatu na żywo.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań.

Jeśli ExpressVPN nie wydaje się dostawcą dla Ciebie, sprawdź tych dostawców najwyższego poziomu:

Jak oglądać US Amazon Prime w Candzie za pośrednictwem inteligentnego serwera proxy DNS.

Jak wspomniano powyżej, VPN jest przede wszystkim narzędziem cyberbezpieczeństwa. Użytkownicy, którzy nie dbają zbytnio o dodatkowe bezpieczeństwo VPN, mogą nadal odblokować American Amazon Prime w Kanadzie za pomocą Smart DNS proxy.

Inteligentny serwer proxy DNS nie ukrywa twojego adresu IP, ale użyje serwerów proxy do odblokowania różnych kanałów do oglądania. Zaletą usługi Smart DNS jest to, że będziesz mieć dostęp do kanałów z różnych krajów jednocześnie. Należy jednak powiedzieć, że nie wszystkie usługi Smart DNS odblokowują te same kanały.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, wypróbuj Unlocator. Może odblokować US Amazon Prime oprócz wielu popularnych kanałów. Z tej konkretnej usługi korzystam osobiście i jeszcze mnie nie zawiodłem podczas mojej subskrypcji. Mają nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny (do tego nie potrzebujesz nawet karty kredytowej), z którego możesz skorzystać. Oto jak odblokować Amazon Prime w Kanadzie za pomocą Unlocator:

 1. Przejdź do Unlocator i zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego.
 2. Zapoznaj się z ich samouczkami i przewodnikami, aby skonfigurować usługę na Xbox, Fire TV Stick, Roku, Chromecast, Mac, PC, Android, Apple TV, iOS, PS4, PS3 i wielu innych platformach streamingowych.
 3. Ciesz się US Amazon Prime!

Oglądaj US Amazon Prime w Kanadzie – końcowe myśli

Osobiście uważam, że położenie geograficzne danej osoby nie powinno wpływać na rodzaj usługi, którą otrzymują z platformy transmisji strumieniowej. Biorąc to pod uwagę, międzynarodowe przepisy dotyczące praw autorskich znajdują się w środku całkowitej globalnej równości treści. Dla Kanadyjczyków, którzy chcą uzyskać dostęp do biblioteki treści sąsiada na Amazon Prime, najlepszym rozwiązaniem dla odblokowania treści z ograniczeniami geograficznymi jest użycie VPN lub Smart DNS proxy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map