Najlepsza VPN dla Amazon Fire TV Cube

Który dostawca usług VPN jest najlepszy dla Amazon Fire TV Cube? Niedawno kupiłem nowe urządzenie Amazon do przesyłania strumieniowego: The Fire TV Cube. Urządzenie jest wyposażone w wiele nowych funkcji. Zasadniczo jest to połączenie Echa, urządzenia do przesyłania strumieniowego i uniwersalnego pilota. Fire TV Cube obsługuje dźwięk 4K, HDR10 i Dolby Atmos. Dostępne są również wszystkie aplikacje do przesyłania strumieniowego, które można zainstalować na Amazon Fire Stick. Dotyczy to Netflix, Hulu, HBO GO, Kodi i wielu innych. Podobnie jak w przypadku Fire Stick, dowiedziałem się, że instalacja VPN na Fire TV Cube jest koniecznością, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej. Chcesz dowiedzieć się, która sieć VPN jest najlepsza dla Fire TV Cube? Przeczytaj moje Najlepsza recenzja Fire TV Cube VPN!


Najlepszy Fire TV Cube VPN

Najlepsza VPN dla Amazon Fire TV Cube

Dlaczego warto korzystać z VPN na Amazon Fire TV Cube?

Łączenie się z serwerem VPN przy każdym połączeniu z Internetem stało się koniecznością. Osobiście nie wyobrażam sobie przeglądania Internetu bez aplikacji VPN. W przypadku Fire TV Cube VPN pomoże ci uzyskać dostęp do aplikacji streamingowych, które normalnie nie byłyby dostępne w twoim kraju. Dodaj do tego fakt, że możesz bezpiecznie i anonimowo prowadzić wszystkie swoje transakcje online.

Większość aplikacji do przesyłania strumieniowego i dodatków Kodi w Fire TV Cube działa tylko w niektórych regionach, takich jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Niemcy. Aby ominąć te regionalne ograniczenia i oglądać treści na żywo i na żądanie w dowolnym dodatku lub kanale, gdziekolwiek chcesz, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą VPN. Poniżej wymieniono niektóre korzyści, jakie można uzyskać, korzystając z VPN z Amazon Fire TV Cube.

 • Dostęp do aplikacji zablokowanych regionalnie: Z ton usług przesyłania strumieniowego można korzystać tylko wtedy, gdy mieszkasz w określonym kraju. Dotyczy to NBC Sports, HBO, Amazon Prime, Hulu i Netflix. Dzięki VPN możesz pożegnać się ze wszystkimi ograniczeniami geograficznymi.
 • Anonimowe przeglądanie Internetu: Po ustanowieniu połączenia VPN ruch internetowy jest całkowicie szyfrowany. Nikt nie będzie w stanie szpiegować tego, co robisz online.
 • Unikaj ograniczania liczby dostawców usług internetowych: Wielu dostawców usług internetowych ogranicza prędkość Internetu swoich użytkowników w godzinach szczytu. W rezultacie możesz doświadczyć rozległego buforowania podczas oglądania swoich ulubionych programów w serwisie Netflix. Jeśli połączysz się z serwerem VPN, Twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie wykryć tego, co oglądasz. Dlatego nie będą w stanie zmniejszyć prędkości.

Najlepsza sieć VPN dla Amazon Fire TV Cube – Podsumowanie

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje dostawców usług VPN: ci, którzy są kompatybilni z Fire TV Cube i ci, którzy nie są. Jeśli wiesz już wszystko o VPN, nie musisz czytać pełnej recenzji poniżej. Tu są moje osobiste ulubione VPN dla FireTV Cube od 2019 r:

Najlepsza VPN dla Fire TV Cube – Dogłębna analiza

Jeśli chcesz zebrać więcej informacji o dostawcy usług VPN, z którym zamierzasz się zarejestrować, przeczytaj te recenzje:

ExpressVPN

Szukasz VPN, który działa idealnie w Amazon Fire TV Cube? Nie szukaj dalej. Ze wszystkich aplikacji VPN, które wypróbowałem na Fire TV Cube, ExpressVPN zrobiło na nas największe wrażenie. Globalna sieć VPN ExpressVPN jest prawie bezkonkurencyjna. Możesz nawet użyć tego usługodawcy VPN, aby uzyskać dostęp do American Netflix na swoim Fire TV Cube!

Dodatkowo możesz odblokować amerykańskie kanały, takie jak Amazon Prime, Hulu, Showtime, Netflix i wiele innych na zupełnie nowym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Subskrypcja ExpressVPN obejmuje całodobową obsługę na żywo, trzy jednoczesne połączenia VPN oraz aplikację VPN, która jest natywnie kompatybilna z Fire TV Cube.

Plusy

 • Aplikacja VPN dla Amazon Fire TV Cube
 • Brak rejestrowania Twojej aktywności internetowej
 • Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych
 • Jednomiesięczna polityka zwrotów

Cons

 • Istnieją inne tańsze alternatywy VPN.

BulletVPN

BulletVPN to kolejna VPN w pełni kompatybilny z Fire TV Cube. Ich aplikacja VPN jest dobrze zaprojektowana i okazało się, że jest bardzo łatwa w użyciu. Negatywne jest to, że nie ma tylu serwerów VPN, z którymi można się połączyć z poziomu samej aplikacji. Jest to coś, nad czym BulletVPN zdecydowanie powinien pracować.

Plusy

 • Świetna aplikacja do Fire TV Cup
 • Jednomiesięczna polityka zwrotu pieniędzy
 • Ściśle przestrzegane zasady braku dzienników.

Cons

 • Nie tak wiele serwerów VPN, jak inni dostawcy na tej liście.

IPVanish

IPVanish był pierwszym dostawcą usług VPN, który uruchomił aplikację VPN, która jest w 100% funkcjonalna w urządzeniach Amazon Fire TV drugiej generacji. Ich aplikacja VPN na Amazon Fire TV Cube również nie daje ciosów.

Szybkie serwery, anonimowe przeglądanie i do 10 jednoczesnych połączeń to tylko niektóre funkcje, które możesz uzyskać dzięki abonamentowi IPVanish.

Jednak są też pewne wady. Nie byliśmy w stanie użyć IPVanish do odblokowania wielu kanałów przesyłania strumieniowego, które obejmowały Netflix oraz BBC iPlayer.

Plusy:

 • Szybkie prędkości serwera VPN.
 • Nieograniczony ruch P2P.
 • 10 jednoczesnych połączeń VPN.
 • Zoptymalizowany dla Kodi.
 • Aplikacja działa świetnie na FireStick.

Cons:

 • 7-dniowy okres zwrotu.
 • Żaden z testowanych serwerów VPN nie współpracował z Netflix.

Najlepsza VPN dla Fire TV Cube – podsumowanie

Możesz w końcu subskrybować ExpressVPN, BulletVPN lub IPVanish. Niezależnie od tego, wdrożenie aplikacji VPN dla Amazon Fire TV Cube ma ogromne zalety. Czy kupiłeś już Amazon Fire TV Cube? Jak twoim zdaniem ma się to do FireStick? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map