BBC iPlayer VPN nie działa – najlepsze obejście

BBC iPlayer VPN nie działa - najlepsze obejście


BBC iPlayer VPN nie działa – najlepsze obejście

BBC iPlayer zablokowany za granicą

Próba uzyskania dostępu do BBC iPlayer z zagranicy byłaby jak próba dopasowania kwadratowego kołka w okrągłym otworze. Innymi słowy, jest to niemożliwe, chyba że masz VPN lub proxy Smart DNS.

Usługa przesyłania strumieniowego jest blokowana geograficznie poza Wielką Brytanią z powodu problemy z prawami autorskimi. Jeśli więc mieszkasz w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, USA lub gdziekolwiek indziej, na ekranie pojawią się następujące komunikaty o błędach.

„Wygląda na to, że ta treść nie działa. Spróbuj ponownie później.”

„BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.

„Programy BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”

BBC iPlayer GeoBlocked

Skąd BBC wie, że korzystam z VPN?

Należy jednak pamiętać, że instalacja VPN może nie być końcem. BBC iPlayer nie podoba się podczas grania lew i dlatego się zaczął blokowanie adresów IP VPN. W rezultacie komunikaty o błędach lokalizacji mogą nadal pojawiać się na ekranie, nawet jeśli korzystasz z VPN.

Idealnym rozwiązaniem byłoby przełącz na inny serwer w Wielkiej Brytanii i wypróbuj nowy adres IP. Ale jeśli to nie zadziała, obawiam się, że musisz subskrybować nową usługę VPN.

Nie martw się, nie musisz tracić czasu na poszukiwanie nowej marki, która może być kompatybilna z BBC iPlayer lub nie. To dlatego, że skompilowałem listę najlepsze VPN dla BBC iPlayer. 

Najlepszy VPN, aby naprawić blok BBC iPlayer

Myślę, że uczciwie jest powiedzieć, że najlepiej jest używać najlepsi dostawcy VPN aby odblokować BBC iPlayer, szczególnie w przypadku czarnej listy VPN. Dlatego nigdy nie wolno subskrybować nieznanych marek lub darmowe VPN ponieważ wkrótce zdasz sobie sprawę, że nie są one wydajne i nie są w stanie dostarczyć tego, co obiecują.

Po przetestowaniu kilku usług VPN zalecamy ich użycie ExpressVPN ponieważ jest najlepszy, jeśli chodzi o omijając treści online z ograniczeniami geograficznymi. Oznacza to, że możesz dostęp do BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie, wraz z każdą inną witryną zastrzeżoną w Wielkiej Brytanii.

Oto próbka tego, co zapewnia ExpressVPN:

 • Dostęp do każdy kanał w Wielkiej Brytanii z zagranicy, włącznie z BBC, ITV, Channel 4, my5 BT Sport, Sky GO, itp.
 • Przyjazne dla użytkownika i łatwe w instalacji aplikacje dla Windows, Linux, Android, Mac, i urządzenia z systemem iOS. 
 • Obsługa klienta 24/7 aby pomóc ci w twoich zapytaniach.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy polityka.
 • Trzy jednocześnie Połączenia VPN w ramach jednego konta.

BBC iPlayer OdblokowanyTak wyraźnie, ExpressVPN nie ma sobie równych, jeśli chodzi o funkcje i zalety. Poniżej znajduje się lista innych usług premium, z którymi ją porównałem.

Smart DNS Proxy Alternative dla BBC iPlayer

Możesz także użyć innej metody odblokowania BBC iPlayer: Smart DNS proxy. To narzędzie celuje tylko w adresy URL, które ujawniają Twoją lokalizację, i przekierowuje je, co oznacza, że ​​nadal będziesz w stanie ominąć geobloki i dostęp do BBC iPlayer. Jeśli jednak mieszkasz poza Wielką Brytanią i chcesz korzystać z inteligentnego serwera proxy DNS, musisz najpierw dowiedzieć się kilku rzeczy:

 • Możesz skonfigurować usługę Smart DNS na dowolnym urządzeniu. To obejmuje Android, iOS, PC, Mac, PS3 / PS4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, i Chromecast.
 • Inteligentne serwery proxy DNS nie szyfruj ruchu ani nie zmieniaj adresu IP. Dlatego nie oczekuj żadnej anonimowości online.
 • Nie działają również dobrze, jeśli używa tego twój dostawca usług internetowych przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS.

Jeśli nadal uważasz, że inteligentny serwer proxy DNS jest atrakcyjny, co robi wielu użytkowników, zalecamy sprawdzenie Unlocator. Ten dostawca ma dużą listę obsługiwanych kanałów w Wielkiej Brytanii, w tym BBC, ITV, Sky Go, i wiele więcej. Daje to również klientom szansę przetestowania usługi za pomocą 7-dniowy okres próbny.

BBC iPlayer VPN nie działa – dodatkowe wskazówki

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do BBC iPlayer za pomocą sieci VPN, spróbuj wprowadzić następujące zmiany, zanim podejmiesz drastyczne środki, takie jak subskrypcja innej usługi.

 • Jak wspomniałem wcześniej, BBC iPlayer zaczął blokować adresy IP VPN, więc niektóre z nich mogą działać, a inne nie. W rezultacie Twoim pierwszym działaniem musi być przełącz się na inny serwer w Wielkiej Brytanii w celu uzyskania nowego adresu IP.
 • Czasami, zmiana przeglądarki internetowej może pomóc rozwiązać problem na wypadek próby uzyskania dostępu do BBC iPlayer na komputerze PC lub Mac. FireFox, Safari, Google Chrome, i Krawędź są wszystkie dobre opcje.
 • Możesz także podążać moimi śladami, kiedy to wydarzyło się mi i poproś dostawcę VPN o pomoc. Jeśli ktoś ma odpowiedź, to ona.
 • Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe kroki i nadal nie możesz odblokować BBC iPlayer, być może najlepiej jest rozstać się z obecną siecią VPN i subskrybuj nowy który obsługuje kanał przesyłania strumieniowego.

BBC iPlayer VPN nie działa – najlepsze obejście

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z trudnościami podczas oglądania BBC iPlayer z zagranicy za pomocą jednej z sieci VPN wymienionych w tym artykule? Daj nam znać, zostawiając komentarz poniżej. Jeśli znasz jakieś VPN, które tak naprawdę nie działa z BBC iPlayer, również podziel się swoją opinią.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map