Jak oglądać BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią

Jak oglądać BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią? Masz Roku i chcesz na nim przesyłać strumieniowo BBC iPlayer? Nie ma problemu, możesz uzyskać kanały niedostępne w twoim regionie, jeśli korzystasz z VPN lub Smart DNS. Roku to fantastyczny dekoder strumieniowy, który umożliwia oglądanie internetowych serwisów telewizyjnych. W przeciwieństwie do innych usług przesyłania strumieniowego, które pozwalają na dodatki z innych krajów, Roku po prostu tego nie robi. Podczas konfigurowania konta otrzymujesz tylko jeden region. Jeśli jesteś rozdarty między Netflix USA a BBC iPlayer, masz konto w USA lub Wielkiej Brytanii, nie możesz mieć obu. Ale co, jeśli chcesz mieć jednocześnie amerykański serwis Netflix i BBC iPlayer??


Jak oglądać BBC iPlayer na Roku

Jak oglądać BBC iPlayer na Roku

Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę

Jeśli masz już konto w Wielkiej Brytanii, BBC iPlayer powinien być dla Ciebie dostępny na Twoim Roku. Jeśli nie masz konta w Wielkiej Brytanii, sprawdź ten artykuł nauczyć się, jak je zdobyć. Jeśli jednak jesteś zarejestrowany na konto Roku w USA, musisz najpierw utworzyć konto w Wielkiej Brytanii. BBC pojawi się tuż obok twoich aplikacji. Odblokowanie BBC iPlayer to kolejny duży krok, o którym jesteśmy tutaj, aby z tobą porozmawiać. Jak widać, pojawi się następujący komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer GeoBlocked

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią za pomocą VPN lub Smart DNS proxy. 

Oglądaj BBC iPlayer na Roku za granicą za pomocą VPN

VPN to bezpieczna i gwarantowana metoda oglądania BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią. Nawet z kontem w Wielkiej Brytanii i aplikacją iPlayer w Twoim centrum nadal jest blokowana geograficznie poza Wielką Brytanią. W tym miejscu widać VPN, który pomaga ominąć regionalne ograniczenia. Połączenie z VPN pozwoli Ci na strumieniowe przesyłanie brytyjskich kanałów na Roku poza Wielką Brytanią. Nauczyć się jak skonfigurować brytyjskie kanały za granicą na Roku używając VPN w tym artykule tutaj. Chociaż VPN jest używany głównie do pokonywania ograniczeń geograficznych dotyczących treści, połączenie z jednym wykracza poza to. Oto niektóre zalety VPN:

 • Omiń ograniczenia geograficzne na stronach internetowych lub kanałach transmisji strumieniowej.
 • Chroń prywatność użytkowników przed ciekawskimi oczami i nadzorem rządu.
 • Nie przechowuj dzienników aktywności użytkowników podczas torrentowania.
 • Ukryj aktywność przeglądania przed siecią lokalną i usługodawcą internetowym
 • Umożliwiają pobieranie plików.
 • Omiń cenzurę internetową i obejdź zapory ogniowe.

BBC iPlayer Odblokowany

VPN, który zapewniłby ci BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią ExpressVPN. Ten dostawca usług oferuje usługi premium z pomocnymi agentami, szeroki wybór lokalizacji serwerów i niezawodne działanie. Dodatkowo, jego pakiet zawiera Smart DNS, więc masz dwa sposoby, aby odblokować BBC iPlayer na Roku.

Oglądaj BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią za pomocą Smart DNS

Smart DNS to kolejna metoda, która pozwala oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. Dzięki Smart DNS możliwe jest, że praktycznie zmienisz lokalizację i wydaje się, że jesteś w Wielkiej Brytanii. Po skonfigurowaniu inteligentnego DNS będziesz mieć dostęp do wszystkich brytyjskich kanałów w Roku. Korzyści ze stosowania Smart DNS obejmują:

 • Możliwość strumieniowego przesyłania filmów online przy pełnej prędkości Internetu.
 • Szybkie prędkości.
 • Utrzymanie tego samego lokalnego adresu IP
 • Odblokowywanie blokowanych geograficznie treści z całego świata.
 • Obsługiwane są wszystkie urządzenia do przesyłania strumieniowego. Niektóre urządzenia Roku nie mają zaawansowanych ustawień sieciowych. W takim przypadku nie można zmienić konfiguracji DNS. Zamiast tego skonfiguruj router za pomocą Smart DNS.
 • Nie trzeba zmieniać konfiguracji Smart DNS, jeśli chcesz odblokować zawartość z innego regionu. Oglądaj BBC, US Netflix, Canal + i Hulu w tym samym czasie.

Nasz wybór najlepszego serwera proxy Smart DNS będzie Unlocator. Odblokowują dostęp do ponad 196 kanałów, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionych programów z dowolnego miejsca na świecie. Niewątpliwie Unlocator pomoże ci szybko zdobyć BBC iPlayer na Roku poza Wielką Brytanią. Dzięki Unlocator wiesz, że zakazy są zniesione, a ograniczenia są pomijane na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

VPN vs Smart DNS

To, że mają podobne funkcje, nie oznacza, że ​​działają w ten sam sposób. Podczas gdy VPN szyfruje wszystkie dane za pośrednictwem swojej sieci prywatnej, Smart DNS nie. Fakt, że tak nie jest, pozwala inteligentnemu DNS na dostarczanie szybszych prędkości. W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie przyznaje ci nowego adresu IP, co oznacza, że ​​będziesz otrzymywać minimalną anonimowość online. Podczas gdy prawie każda sieć VPN zapewnia dostęp do każdego kanału, który możesz pomyśleć o odblokowaniu, kanały i usługi, które chcesz odblokować, zależą od rodzaju używanego Smart DNS.

Oglądaj BBC iPlayer na Roku

Od teraz możesz przesyłać strumieniowo prawdziwy BBC iPlayer. I naprawdę mamy na myśli tę, którą Brytyjczycy lubią. Jeśli wykonasz kroki, które dla Ciebie przygotowaliśmy, będziesz mógł oglądać najnowsze programy BBC, a nawet oglądać telewizję na żywo w HD w Roku z dowolnego miejsca na świecie. Roku pozostaje ulubionym wyborem dla streamera wideo, a fakt, że możesz uzyskać wszystkie usługi, które chcesz, czyni go tym lepszym.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map