Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV poza Wielką Brytanią

Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV poza Wielką Brytanią? Jeśli nie możesz zainstalować BBC iPlayer na telewizorze, może nie być tak mądry, jak myślisz. Jeśli jednak aplikacja jest dostępna i nie możesz uzyskać do niej dostępu, oznacza to, że prawdopodobnie mieszkasz poza Wielką Brytanią. Inteligentne telewizory mają zapewniać dostęp do BBC i innych kanałów, ale problemy z licencjonowaniem i prawami autorskimi mogą utrudniać korzystanie z inteligentnego streamingu. Tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą oglądać strumieniowo treści BBC iPlayer, podczas gdy ludzie w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Niemczech nie mogą. To, że Twój telewizor jest inteligentny, nie oznacza, że ​​możesz zabrać go do BBC iPlayera, gdziekolwiek jesteś. To zadanie VPN i serwerów proxy Smart DNS. Dowiedz się, jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią na telewizorze Samsung, Sony lub LG Smart TV za pomocą VPN lub Smart DNS.


Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV

Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV

Jak zdobyć brytyjskie aplikacje na swoim Smart TV za granicą?

Zanim przejdziemy do sposobu oglądania BBC iPlayer na swoim Smart TV za granicą, musisz najpierw zmienić region Smart TV na Wielką Brytanię. W przeciwnym razie nie będzie można na nim instalować brytyjskich aplikacji.

 • Jak zmienić region Samsung Smart TV
 • Jak zmienić region Sony Bravia Smart TV
 • Przewodnik po przełączaniu regionu Smart TV LG Web OS.

Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV za pomocą VPN

Smart TV są bardzo popularne wśród widzów. Pozwalają widzom oglądać programy typu catch-up i inne programy na żądanie, zwykle za pośrednictwem aplikacji, łącząc się z Internetem. Dobrym wyborem rozrywkowych aplikacji byłby BBC iPlayer. Jak widać, pojawi się następujący komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer GeoBlocked

Blokowanie geograficzne nie jest przeszkodą i nie powinno stanowić problemu dla tych, którzy są świadomi funkcji VPN. VPN łączy Twój telewizor Smart TV z jednym z jego serwerów (w tym przypadku z serwerem w Wielkiej Brytanii) i kieruje cały ruch i dane przez ten serwer. W ten sposób będziesz wyglądać na korzystającego z Internetu z kraju, w którym znajduje się serwer, z którym się łączysz. Zobaczmy, jak to działa:

 • VPN zapewnia dodatkową prywatność poprzez szyfrowanie ruchu. Możesz również surfować po Internecie anonimowo podczas korzystania z VPN.
 • Telewizory inteligentne nie mają klientów VPN. W rezultacie musisz skonfigurować VPN na routerze, aby umożliwić połączenie VPN na Smart TV.
 • Alternatywnie możesz zarejestrować się u dostawcy VPN, który oferuje swoim użytkownikom inteligentne serwery proxy DNS w celu odblokowania treści ograniczonych geograficznie. Dobrym przykładem są BulletVPN i ExpressVPN. W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS można skonfigurować bezpośrednio w większości telewizorów Smart, aby ominąć regionalne ograniczenia.
 • Niektórzy dostawcy usług internetowych na całym świecie używają przejęcia DNS i przejrzystych serwerów proxy. Jeśli Twój dostawca usług internetowych jest jednym z nich, musisz użyć VPN zamiast Smart DNS, aby oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią.

Te inteligentne telewizory zastępują potrzebę korzystania z komputera, a VPN sprawia, że ​​korzystanie z nich jest o wiele bardziej interesujące. ExpressVPN jest jednym z dostawców usług, który może wzmocnić twoje relacje z twoim Smart TV. Może ominąć ograniczenia nałożone na BBC iPlayer i inne usługi, dzięki czemu możesz oglądać go w dowolnym momencie poza Wielką Brytanią.BBC iPlayer Odblokowany

Co więcej, ten dostawca usług jest wystarczająco silny, aby zapewnić bezpieczeństwo przez cały okres użytkowania. Aby uzyskać więcej informacji o innych usługodawcach, sprawdź poniższą tabelę. Dowiedz się, który jest najlepsza sieć VPN dla Smart TV w tym artykule.

Jak oglądać BBC iPlayer na Smart TV za pomocą Smart DNS

Smart TV jest bardzo podobny do komputera. Możesz przeglądać internet, sprawdzać na swoich platformach społecznościowych i uruchamiać te same aplikacje, które masz na swoim smartfonie. Ponieważ telewizor Smart TV jest ważnym źródłem rozrywki, wyposażenie go w niezbędne aplikacje może poprawić jego wykorzystanie. Na przykład BBC iPlayer to świetna aplikacja, którą możesz mieć na swoim Smart TV, a Smart DNS może go dla ciebie zdobyć, nawet jeśli jesteś poza Wielką Brytanią. Po zasubskrybowaniu jednego z nich wystarczy wpisać adres serwera DNS, który on poda. Oto kroki, które należy wykonać, aby odblokować BBC iPLayer na Smart TV:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS na Smart TV.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Unlocator to duńska usługa SmartDNS, która może odblokować ponad 200 kanałów. Możesz odblokować BBC iPlayer, a także inne kanały lub usługi za bardzo niską cenę. Plus Unlocator zapewnia doskonałą i nieporównywalną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami, w tym telewizorami Smart TV. Dzięki Smart DNS, np. Unlocator, możesz pokonać ograniczenia geograficzne i oglądać pożądane treści w dowolnym miejscu.

BBC iPlayer nie działa na Smart TV

Jeśli BBC iPlayer nie działa na twoim telewizorze, twoje urządzenie może nie mieć certyfikatu. Jeśli urządzenie nie ma certyfikatu, BBC go nie obsługuje, co wyjaśnia, dlaczego nie działa na twoim telewizorze lub podłączonym urządzeniu telewizyjnym. Aplikacje BBC iPlayer dla telewizorów Samsung i Sony umożliwiają dostęp do programów BBC TV na żądanie. Dodatkowo iPlayer 19 lipca 2018 r. Został zamknięty w niektórych wcześniejszych modelach LG. Zanim denerwujesz się, że nie możesz znaleźć aplikacji na swoim Smart TV, możesz najpierw sprawdzić, czy Twoje urządzenie ma certyfikat BBC iPlayer.

BBC iPlayer na Smart TV

Smart TV nie jest inteligentny, jeśli nie ma dostępu do BBC iPlayer. Gdy to zrobisz, możesz skupić się na odblokowaniu aplikacji poza Wielką Brytanią. Nie musisz już czekać na emisję programów i programów, aby je obejrzeć. Możesz teraz łatwo łączyć się z Internetem na telewizorze Smart TV, aby oglądać iPlayer, kiedy tylko zechcesz. Jeśli iPlayer nie jest dostępny tam, gdzie jesteś, VPN lub Smart DNS mogą go dla Ciebie zdobyć za granicą. Nie musisz się tym martwić, wszystko, o czym musisz pomyśleć, to którą VPN lub Smart DNS wybierzesz odblokuj iPlayera poza Wielką Brytanią.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map