Jak oglądać BBC iPlayer w Indiach w ciągu kilku minut

Jak oglądać BBC iPlayer w Indiach


Jak oglądać BBC iPlayer w Indiach

Jak oglądać BBC iPlayer w Indiach za pomocą VPN

Czy kiedykolwiek próbowałeś uzyskać dostęp do BBC iPlayer z Indii? Jeśli tak, to następujące zdanie powinno brzmieć znajomo:

„BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.

To się nazywa komunikat o błędzie lokalizacji i pojawia się na ekranie, jeśli mieszkasz poza zasięgiem usługi. Widzisz, BBC iPlayer ma prawa do transmisji w samej Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​każda próba dostępu do kanału z zagranicy zakończy się niepowodzeniem, nawet jeśli masz abonament w Wielkiej Brytanii.

BBC iPlayer GeoBlocked

Dlatego potrzebujesz narzędzia, które może sfałszować Twoją lokalizację geograficzną i sprawić, że będzie wyglądać, jakbyś był w Merrie England. Więc przywitaj się z wirtualną siecią prywatną.

Ten instrument cyberbezpieczeństwa, lepiej znany jako VPN, będzie zmiana kanału twoje połączenie internetowe przez sieć bezpiecznych serwerów. Potem to ukrywa twój adres IP i daje ci nowy z wybranego regionu. Dzieje się tak, ponieważ Twój adres IP ujawnia Twoją lokalizację online. Więc jeśli masz jeden z Wielkiej Brytanii, BBC iPlayer pomyśli, że jesteś w regionie.

Mówiąc najprościej, wystarczy połączyć się z serwerem z Wielkiej Brytanii, a za kilka sekund będziesz oglądać ulubione programy.

Co więcej, VPN uniemożliwia wszystkim, którzy próbują monitorować Twoją aktywność online szyfrowanie twój ruch. Będziesz mógł zająć się swoją firmą pełna prywatność.

Jak zainstalować VPN

Aby pomyślnie uzyskać dostęp do BBC iPlayer w Indiach, musisz zainstalować VPN na swoim urządzeniu.

 1. Zarejestruj się w godny zaufania Usługa VPN jak ExpressVPN, elitarna marka z dużą siecią serwerów i doskonałymi funkcjami bezpieczeństwa.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu iPhone, iPad, PC, Mac lub Android urządzenie.
 3. otwarty aplikacja i Zaloguj się na konto, które właśnie utworzyłeś.
 4. Połącz się z serwerem z Wielkiej Brytanii i uzyskaj Brytyjski adres IP.
 5. Wejdź na stronę BBC iPlayer lub otwórz aplikację. Zauważysz, że są koniec z komunikatami o błędach geograficznych.
 6. Ciesz się ulubionymi programami.

BBC iPlayer Odblokowany

Najlepsze VPN do odblokowania BBC iPlayer

BBC iPlayer od jakiegoś czasu atakuje wirtualne sieci prywatne. W rezultacie tylko najlepsze marki mogą z powodzeniem ominąć blokady geograficzne narzucone przez brytyjską usługę przesyłania strumieniowego. I weź to ode mnie, lepiej jest subskrybować markę VPN o wysokiej pozycji, nawet jeśli kosztuje to więcej. Przynajmniej zagwarantujesz całkowite bezpieczeństwo i prywatność. 

Właśnie dlatego podsumowałem cztery najlepsze usługi VPN, które nadal działają z BBC iPlayer.

Jak widać z powyższej tabeli, ExpressVPN jest zdecydowanie najlepszym dostawcą. Jest w 100% bezpieczny i zapewnia doskonałe usługi. Ma więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach i wykorzystuje wojskowy protokół szyfrowania o nazwie 256-bitowy AES.

Ponadto firma nie przechowuje ani nie rejestruje Twojej aktywności internetowej, i ponieważ jest oparty na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, nie musisz się martwić, że jakikolwiek rząd próbuje zebrać twoje dane. Ale jedną z najlepszych funkcji ExpressVPN jest 30-dniowy program zwrotów dzięki czemu możesz odzyskać pieniądze, jeśli usługa Ci się nie spodoba. oznacza to, że będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na przetestowanie funkcji, zanim podejmiesz zobowiązanie.

Jeśli chcesz mieć najlepszą usługę VPN, zalecamy skorzystanie z niej.

Jak oglądać BBC iPlayer w Indiach za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Nie jesteś fanem VPN? Być może znajdziesz ukojenie w usłudze inteligentnego serwera proxy DNS. To narzędzie może również uzyskać dostęp do BBC IPlayer tylko przez zmiana trasy ruch, który ujawnia Twoją lokalizację. Nie wprowadza wielu zmian w połączeniu, podobnie jak VPN, więc nie oczekuj, że ukryje twój adres IP lub zaszyfruje twoje dane. 

Jeśli chodzi o serwery proxy Smart DNS, radzę również wybrać najlepsze marki, ponieważ niewiele usług może odblokować odtwarzacz BBC iPlayer. użyłem Unlocator ponieważ obsługuje ponad 200 kanałów, w tym BBC iPlayer, Channel 4, BT Sport, HBO Go, Hulu i wiele innych. Pozwala także wypróbować usługę z bezpłatnym 7-dniowym okresem próbnym.

 1. Iść do Unlocator i zarejestruj się. Będziesz korzystać z bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Musisz skonfigurować usługę ręcznie na twoim urządzeniu. Nie martw się, jest wiele przydatnych samouczki wideo / konfiguracyjne pomóc Ci.
 3. Możesz zainstalować usługę na dowolnym urządzeniu, w tym Xbox, PS4, Smart TV, iPhone, iPad, Android, PC i Mac.
 4. Odwiedź stronę BBC iPlayer i ciesz się całą jego zawartością.

Oglądaj BBC iPlayer w Indiach

BBC iPlayer to najlepsza brytyjska usługa przesyłania strumieniowego, do której nie można uzyskać dostępu w Indiach, chyba że używasz wirtualna sieć prywatna lub serwer proxy Smart DNS. Ciesz się szeroką gamą wysokiej jakości programów telewizyjnych i radiowych, a także filmów bezpośrednio z BBC w Indiach w dowolnym momencie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat VPN, sprawdź najlepsza VPN dla BBC iPlayer.

I pamiętaj, że subskrypcje VPN lub Smart DNS nie zastępują subskrypcji BBC iPlayer, co oznacza, że ​​nadal musisz zarejestrować się w kanale transmisji strumieniowej po otrzymaniu ExpressVPN lub Unlocator.

Czy używałeś innego proxy VPN lub Smart DNS, aby odblokować BBC iPlayer z Indii? Następnie podziel się nim z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map