Jak oglądać BBC iPlayer w Kanadzie

Dobre wieści parowce online! Do najlepszych usług telewizji nadrabiającej zaległości w Wielkiej Brytanii można uzyskać dostęp do Kanady w łatwy i skuteczny sposób. BBC iPlayer jest ograniczony geograficznie do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Jednak Kanadyjczycy mogą nadal korzystać z tej usługi z miejsca, w którym się znajdują. ja użył VPN i Smart DNS, aby odblokować BBC iPlayer, i działali jak urok. Sprawdź, jak to zrobiłem poniżej.


Jak oglądać BBC iPlayer w Kanadzie

Jak oglądać BBC iPlayer w Kanadzie

Jak oglądać BBC iPlayer w Kanadzie za pomocą VPN

BBC iPlayer oferuje mnóstwo treści i może być przesyłany strumieniowo na wiele platform. Podczas gdy BBC jest wyłącznie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Kanadyjczycy mogą uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem sieci VPN. Ale przed ustanowieniem połączenia VPN prawdopodobnie zobaczysz komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.

BBC iPlayer GeoBlocked

Wirtualna sieć prywatna, którą tworzy VPN tunel cyfrowy która rozciąga się na udostępnioną lub publiczną sieć. Łączy używane urządzenie z serwerem z jego sieci. Sieć serwerów może być duża lub mała w zależności od sieci VPN. The serwery są również rozmieszczone w kluczowych lokalizacjach na całym świecie. Serwer, z którym chcesz się połączyć, sprawia, że ​​jesteś wydają się znajdować w tej samej lokalizacji co serwer połączyłeś się z. 

Dzieje się tak z powodu proces zmiany trasy który występuje w cyfrowym tunelu VPN. Inne niż uzyskiwanie ruchu i dane zaszyfrowane przez ten prywatny tunel są również przekierowywani przez serwer. To daje ci Adres IP tego serwera i dzięki temu możesz być postrzegany jako lokalny. W celu odblokuj BBC iPlayer w Kanadzie, musisz wykonać następujące czynności. 

 1. Nie szukaj za daleko niezawodnego usługodawcy. Zamiast, zarejestruj się za pomocą ExpressVPN. 
 2. Czas na pobierz i zainstaluj wymaganą aplikację VPN na twoim urządzeniu.
 3. Teraz jauruchom i aktywuj aplikację VPN.
 4. Aby korzystać z aplikacji, musisz zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 5. Poszukaj serwera w Wielkiej Brytanii w kraju, w którym BBC iPlayer jest dozwolony.
 6. Naciśnij przycisk Połącz i poczekaj na nawiązanie połączenia.
 7. Wejdź na stronę BBC iPlayer lub aplikacji i nawiguj po swojej stronie.
 8. BBC iPlayer jest teraz dostępny dla Ciebie w Kanadzie.

BBC iPlayer Odblokowany

Jak oglądać BBC iPlayer w Kanadzie za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Możesz uzyskać dostęp do ograniczonej zawartości z różnych regionów jednocześnie za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS. Za pomocą inteligentnego DNS możesz ominąć ograniczenia z całego świata jednocześnie, na wielu urządzeniach, i możesz go łatwo skonfigurować, ponieważ jest dostępny brak oprogramowania do skonfigurowania.

Pamiętaj, że Smart DNS nie zawiera funkcji bezpieczeństwa. Powodem tego jest to, że to nie szyfruje twoich danych lub zastąp swój adres IP z innym. Czy wierzysz, że możesz zdobyć Hulu, HBO, Netflix, BeInSports i wiele innych dzięki subskrypcji Smart DNS? Również przy dużych prędkościach. Tylko przekierowuje ruch, który determinuje twoją geolokalizację przez jeden z jego serwerów, bez konieczności łączenia się z żadnym.

Wykonaj następujące kroki, a BBC iPlayer będzie przesyłał strumieniowo transmisje z Kanady w mgnieniu oka:

 1. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie Unlocator i zapisanie się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Skonfiguruj Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego, wykonując te filmy instruktażowe / konfiguracyjne.
 3. Teraz, odwiedź stronę internetową lub aplikację. Powinieneś być w stanie uzyskać do niego łatwy dostęp.
 4. Ciesz się swoim nieograniczony dostęp do wszystkich treści BBC iPlayer podczas pobytu w Kanadzie.

Unlocator to inteligentny serwer proxy DNS, który ma wiele do zaoferowania, w tym możliwość odblokowania ponad 200 kanałów. Ta technologia pozwala ominąć ograniczenia geograficzne z dowolnego miejsca na świecie. To Recenzja Unlocatora da ci lepszy obraz usługi i jej możliwości.

Najlepsza sieć VPN dla BBC iPlayer

Jeśli chcesz mieć najlepszą usługę VPN, będziesz potrzebować ExpressVPN. Jest to niezawodny dostawca usług i popularny wybór wśród użytkowników VPN z wielu powodów. Jednym z tych powodów jest jego niesamowite zdolności odblokowujące. Jeśli szukasz VPN do odblokowania BBC iPlayer w Kanadzie, ExpressVPN jest tym. Ten dostawca jest więcej niż w stanie odblokować blokowane geograficznie treści z całego świata.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy ExpressVPN jest VPN dla Ciebie, przeczytaj nasz artykuł na najlepsza sieć VPN dla Kanady i najlepsza VPN dla BBC iPlayer. Poniższa tabela zawiera również inne opcje, jeśli nie zgadzasz się na subskrypcję ExpressVPN.

Oglądaj BBC iPlayer w Kanadzie

Jeśli chcesz uzyskać niesamowity zakres programowania z BBC iPlayer, musisz zdobyć VPN lub Smart DNS proxy. Każda z metod odblokowuje BBC iPlayer poza Wielką Brytanią z łatwością. Którą metodę byś odblokował BBC iPlayer w Kanadzie? Chcielibyśmy poznać Twoje wybory w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map