Jak oglądać BBC iPlayer w Niemczech

BBC iPlayer nie jest całkowicie dostępny dla międzynarodowej publiczności. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są jedynymi, którzy mogą uzyskać dostęp i korzystać z brytyjskiej usługi. Nauczyłem się tego na własnej skórze. Nie wiedziałem, że istnieją ograniczenia geograficzne, zanim spróbowałem dostęp do BBC iPlayer w Niemczech. Chociaż istnieją ograniczenia, które zabraniają dostępu z zewnątrz, dwa narzędzia może pomóc złagodzić sytuację.


Jak oglądać BBC iPlayer w Niemczech

Jak oglądać BBC iPlayer w Niemczech

Czy BBC iPlayer jest dostępny poza Wielką Brytanią?

Nie, BBC iPlayer jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Obcokrajowcy z Wielkiej Brytanii, którzy mają już konto w usłudze, nie będą mogli uzyskać dostępu do BBC iPlayer, jeśli nie przebywają w Wielkiej Brytanii. W rzeczywistości, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do usługi poza granicami Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie otrzymasz takie wiadomości:

„BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.

lub

„Programy BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”

Twój ekran będzie wyglądał mniej więcej tak:

BBC iPlayer GeoBlocked

To nie jest jakaś próba dyskryminacji ze strony BBC. Powodem, dla którego usługa jest ograniczona do Wielkiej Brytanii, jest zgodność zasady i prawa autorskie. BBC iPlayer egzekwuje zakazy IP nikomu spoza Wielkiej Brytanii, aby upewnić się, że jego treść może być widoczna tylko w kraju, w którym mają prawo ją nadawać.

Biorąc to pod uwagę, istnieją dwa narzędzia, których możesz użyć dostęp do BBC iPlayer w Niemczech i gdziekolwiek jeszcze na świecie: VPN i a Inteligentny DNS.

Kup BBC iPlayer w Niemczech za pomocą VPN

Pierwsza metoda, którą możesz zastosować, pochodzi subskrypcja VPN.

VPN oznacza Virtual Private Network, która jest narzędzie cyberbezpieczeństwa który pozwala użytkownikom odblokuj zawartość jak również uzyskać bezpieczeństwo w Internecie i prywatność w Internecie. Jego dwie główne funkcje obejmują szyfrowanie danych podróży poprzez swoje serwery i fałszowanie twojego publicznego adresu IP. 

Te dwie funkcje kwalifikują VPN jako super bezpieczne narzędzie online, które chroni użytkowników przed krzywdą online jak kradzież danych. Oprócz szyfrowania proces zmiany trasy sprawia, że ​​ruch wydaje się pochodzić z innego miejsca. Ty z kolei, wydają się być w innym kraju.

Po podłączeniu do sieci VPN Twój Adres IP zmieni się automatycznie aby dopasować adres IP serwera, który znajduje się w wybranym kraju. Aby uzyskać kontrolę nad swoim adresem IP i zmieniać go w dowolny sposób, wystarczy połączyć się z serwerem VPN w wybranym kraju.

Więc jeśli chcesz wydają się być w Wielkiej Brytanii, wszystko co musisz zrobić to połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Musisz to zrobić, jeśli chcesz oglądanie BBC iPlayer podczas pobytu w Niemczech. Oto jak Proces odblokowywania BBC iPlayer działa:

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poszukaj wiarygodnego dostawcy VPN. Naszą radą dla Ciebie będzie rejestracja w „ExpressVPN„.
 2. Możesz wtedy pobierz aplikację VPN na urządzeniach Windows, MacOS, iOS i Android.
 3. Zainstaluj aplikację i wtedy uruchom aplikację na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 4. Zaloguj się a następnie zapoznaj się z usługami VPN.
 5. Po przeskanowaniu serwerów, połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 6. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 7. Wreszcie, odwiedź BBC iPlayer i oglądaj co chcesz w Niemczech.

BBC iPlayer Odblokowany

Jak odblokować BBC iPlayer w Niemczech za pomocą Smart DNS Proxy

Podczas gdy VPN jest super bezpiecznym narzędziem, które szyfruje dane użytkowników, Smart DNS nie oferuje takich samych standardów bezpieczeństwa. Oba te narzędzia mogą jednak pomagają użytkownikom omijać treści ograniczone geograficznie, ale stosując różne podejścia. Sieć VPN nie pozwala na przechodzenie danych użytkowników przez prywatny tunel bez ich szyfrowania. Z drugiej strony Smart DNS woli szybkość od bezpieczeństwa, dlatego tak jest nie szyfruje danych użytkowników.  

Jeśli więc nie przejmujesz się dodatkowymi zabezpieczeniami zapewnianymi przez VPN, możesz użyć Smart DNS proxy do odblokowania zawartości. Możesz wtedy oglądać BBC iPlayer w Niemczech podczas przesyłania strumieniowego amerykańskiego Hulu w innej przeglądarce. Jest to możliwe, ponieważ serwer proxy Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP. Przekierowuje Twój ruch tylko przez jeden z wyznaczonych serwerów, umożliwiając Ci zysk dostęp do ograniczonych treści. Oto, co jeszcze musisz wiedzieć o inteligentnym DNS.

 • Nie szyfruje danych ani nie zmienia adresu IP.
 • Nie zyskujesz anonimowości online.
 • Możesz skonfigurować Smart DNS na wielu platformach i urządzeniach, takich jak iOS, Mac, Apple TV, Roku, PS3 / 4, Chromecast, Amazon Fire TV i Xbox One.
 • Inteligentny DNS może nie działać, jeśli Twój dostawca usług internetowych używa przejęcia DNS lub przezroczystych serwerów proxy.

Teraz jeśli chcesz Smart DNS, który może odblokować BBC iPlayer, zalecamy Unlocator. Ta usługa może odblokuj ponad 200 kanałów, a BBC iPlayer jest jednym z nich. Ponadto duńska firma oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny i 14-dniową polisę zwrotu. Możesz spróbować przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań.

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec

ExpressVPN jest najlepszym dostawcą usług VPN do wykorzystania w Niemczech. W rzeczywistości Charles napisał nawet o tym cały artykuł.

Dzięki ExpressVPN możesz połączyć się z ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, za wysoce wspierający zespół klientów, i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Ta polityka jest korzystna, ponieważ daje czas na przemyślenie przed podjęciem decyzji. 

Jeśli uważasz, że ExpressVPN nie jest dla Ciebie odpowiedni, zawsze możesz spojrzeć na innych dostawców. Sprawdź je w poniższej tabeli. Daj szansę tym najlepszym dostawcom.

Oglądaj BBC iPlayer w Niemczech

Dobra, więc zanim się podekscytujesz, powinieneś wiedzieć, że ani VPN, ani Smart DNS nie mogą uzyskać darmowych subskrypcji! Nie tak to działa. Zapewnia tylko dostęp do żądanych treści, nie omijaj opłat rejestracyjnych nałożone przez, powiedzmy, BBC iPlayer – jeśli takie istniały.

To była całkiem rewelacja! Wszystko oglądałem na BBC iPlayer, kiedy byłem w Niemczech. Nie musiałem przegapić odcinka meczu dnia, a za VPN / Smart DNS jestem wdzięczny. Ty też możesz być. kliknij tutaj, aby Subskrypcja ExpressVPN i tutaj dla Unlocator jeden. Daj nam znać, który wybierzesz w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map