Jak oglądać BBC iPlayer w USA – Odblokuj poza Wielką Brytanią

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA - Oglądaj poza Wielką Brytanią


Jak zdobyć BBC iPlayer w USA – Oglądaj poza Wielką Brytanią

Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią dla emigrantów – Moje doświadczenie

Pamiętam, kiedy mieszkałem w Katarze, wielu moich zagranicznych emigrantów z Wielkiej Brytanii opowiadało o swoich ulubionych operach mydlanych BBC, dokumentach i programach. Dla obcokrajowców z Wielkiej Brytanii nie chodziło tylko o programy. Chodziło bardziej o posiadanie domu bez względu na to, gdzie się znajdowali, oraz o nadążanie za lokalną kulturą i nowościami.

Usiadłem więc razem z moimi przyjaciółmi z branży i szukałem dostępnych rozwiązań. Przetestowaliśmy całkiem sporo różnych konfiguracji i dostawców, ale było warto, bo wszyscy się podobali BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, i CBeebies.

Jak odblokować BBC iPlayer poza Wielką Brytanią za pomocą VPN

BBC iPlayer Geoblocked w USA, Kanadzie, Australii

BBC iPlayer Geoblocked w USA, Kanadzie, Australii

VPN jest skrótem od wirtualnej sieci prywatnej, narzędzia, które może zmienić twoje lokalizacja online. Umożliwia to połączenie z dowolnym wybranym serwerem przekierowuje Twój ruch internetowy przez ten, który wybrałeś. Następnie to chowa się twój oryginalny adres IP i zastępuje z innym z regionu serwera, który wybrałeś. Jeśli więc połączysz się z serwerem z Wielkiej Brytanii, otrzymasz Brytyjski adres IP.

Ta cała procedura sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś był w wesołej Anglii, a BBC iPlayer nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko odblokować jego zawartość. Tak, wszystko jest bardzo proste i wystarczy kilka kliknięć.

W rzeczywistości oto dokładnie to, co musisz zrobić:

 1. Wybierz najlepszą usługę VPN i subskrybuj ją, ale pamiętaj, że BBC iPlayer zaczął blokowanie adresów IP VPN. Dlatego musisz subskrybować takiego dostawcę premium ExpressVPN.
 2. Następnie musisz zainstalować aplikację VPN na swoim urządzeniu. Udaj się więc do swojego sklepu z aplikacjami i pobierz go. Sieci VPN są kompatybilne z każdą większą platformą, w tym iOS, Android, PC i Mac.
 3. Po pomyślnym zainstalowaniu aplikacji, otwórz i zaloguj się.
 4. Połącz z dowolnym serwerem z Wielkiej Brytanii aby uzyskać adres IP z tego samego regionu.
 5. Przejdź do BBC iPlayer i obejrzyj swój ulubiony program.
 6. Jeśli komunikat o błędzie geo nadal występuje (BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami), spróbuj połączyć się z innym serwerem w Wielkiej Brytanii.
 7. Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do kanału, musisz wybierz innego dostawcę VPN.

Najlepsza sieć VPN do oglądania iPlayera poza Wielką Brytanią

Ponieważ BBC iPlayer rozpada się na większość usług VPN, musisz trzymać się tych, które nadal działają z kanałem transmisji strumieniowej. Należą do nich płatni dostawcy, tacy jak ExpressVPN, który ma doskonałe funkcje i może ominąć geobloki skądkolwiek. Próbowałem sam, kiedy byłem w Katarze, i działało idealnie.

Ponadto firma oferuje Inteligentny serwer proxy DNS usługa na wypadek, gdyby Twoje urządzenie nie miało klienta VPN. Obejmują one konsole do gier, inteligentne telewizory i routery.

Możesz także wypróbować inne opcje z poniższej listy. Zapewniam cię, że wszyscy nie mają problemu z odblokowaniem BBC iPlayer, ponieważ sam je przetestowałem. I pamiętaj, że Hola VPN nie działa z usługą przesyłania strumieniowego, podobnie jak większość darmowych VPN.

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA, Kanadzie lub Australii z serwerami proxy

BBC iPlayer Odblokowany przez VPN w USA, Australii, Kanadzie

BBC iPlayer Odblokowany przez VPN w USA, Australii, Kanadzie

Możesz także skorzystać z usługi proxy Smart DNS, takiej jak Unlocator aby odblokować i oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. Jeśli wolisz tę metodę, aby zdobyć brytyjską telewizję za granicą, wykonaj następujące kroki.

 1. Zarejestruj się za pomocą usługi proxy Smart DNS, która faktycznie Pracuje z BBC iPlayer.
 2. Musisz skonfigurować Smart DNS ręcznie na urządzeniu do przesyłania strumieniowego, którego chcesz użyć, ponieważ te serwery proxy nie mają dedykowanych aplikacji. Możesz skorzystać z tych instrukcji konfiguracji i podręczników, aby Ci pomóc.
 3. Teraz przejdź do BBC iPlayer i transmituj swoje ulubione programy na żywo i na żądanie poza Wielką Brytanią.

Podobnie jak w przypadku VPN, istnieją pewne serwery proxy Smart DNS, które nie działają dobrze z BBC iPlayer. Używałem Unlocator od kilku lat, aby odblokować tę usługę za granicą na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Obejmuje to moje Urządzenia Smart TV, Roku, PS4, Apple TV, Chromecast, Android i iOS.

Najlepsza rzecz w tym Unlocator jest to, że możesz subskrybować bezpłatny tygodniowy okres próbny okres na przetestowanie usługi, bez konieczności rejestracji karty kredytowej.

Jak założyć konto BBC iPlayer poza Wielką Brytanią?

Od czwartku 11 maja 2017 użytkownicy iPlayer będą musieli zarejestrować się i zarejestrować Konto BBC iPlayer w celu oglądania treści na żywo i nadrabiania zaległości na BBC. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby założyć konto w USA, Kanadzie, Australii lub w innym miejscu poza Wielką Brytanią.

 1. Przejdź na stronę rejestracji BBC iPlayer.
 2. Wpisz datę urodzenia i kliknij „Kolejny„.
 3. Teraz wprowadź swój adres e-mail i twoje pożądane hasło. Zdecydowanie zalecamy użycie chwilowy adres e-mail zamiast prawdziwego adresu e-mail. Możesz go zdobyć w Guerrilla lub Airmail.
 4. Dla ‘kraj,’ Wybierz Zjednoczone Królestwo.
 5. Dla ‘Kod pocztowy,’ wchodzić WC1X 0AA
 6. W sekcji „Chcesz otrzymywać wiadomości e-mail o więcej rzeczy, które pokochasz?” Wybierz preferowany wybór.
 7. Na koniec kliknij „Zarejestrować„.
 8. Otóż ​​to. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail od BBC, która na to pozwoli Zweryfikuj swój adres email i dokończ rejestrację.

VPN vs Smart DNS Proxy

Inteligentni dostawcy DNS takie jak serwer proxy DNS Unlocator są łatwe do skonfigurowania i umożliwiają rozpoczęcie pracy sekundy. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i dodać serwery DNS do routera lub urządzenia.

 • Dwie wady to to, że dostaniesz tylko te brytyjskie kanały utrzymany.
 • Tylko odpowiednia część ruchu jest przesyłana do Wielkiej Brytanii, która przyspiesza połączenie ale nie szyfruje całego ruchu. Tak więc twoja prywatność jest nie zapewnione.
 • Musisz użyć sieci VPN, jeśli Twój dostawca usług internetowych stosuje przechwytywanie DNS lub przezroczyste proxy, ponieważ inteligentne proxy DNS nie będą dla ciebie działać.
 • Zobacz Przewodniki wideo i obrazkowe dotyczące konfiguracji DNS tutaj. Unlocator obsługuje około 220 witryn po ostatnim sprawdzeniu strony ich kanałów i są one bezpłatne 7-dniowy okres próbny.

Dostawcy VPN takie jak usługa ExpressVPN pozwala wybierać spośród 300 różnych lokalizacji obejmujących prawie wszystkie kraje na całym świecie, w tym oczywiście Wielką Brytanię.

 • Cały Twój ruch będzie szyfrowany.
 • Twój usługodawca internetowy to zrobi NIE być w stanie monitorować przeglądanie Internetu i aktywność w Internecie.
 • Konfiguracja jest również łatwa dzięki aplikacjom VPN, na których można zainstalować PC, iOS, Android lub Mac. Minusem jest to, że Twoje urządzenie musi obsługa VPN. Oznacza to, że na przykład Twój telewizor Smart TV nie będzie działał, chyba że masz router, który oczywiście obsługuje VPN.

Urządzenia kompatybilne z BBC iPlayer

Możesz pobrać aplikację BBC iPlayer na prawie wszystkie platformy streamingowe.

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PS3
 • PS4
 • Xbox
 • PC
 • Prochowiec
 • Roku
 • Teraz telewizja
 • Apple TV 4
 • Chromecast
 • Samsung Smart TV
 • Sony Smart TV
 • Amazon Fire TV
 • LG Smart TV

Jak zdobyć aplikację BBC iPlayer za granicą?

Po skonfigurowaniu usługi VPN lub inteligentnego serwera proxy DNS w urządzeniu możesz uzyskać dostęp do witryny BBC iPlayer, tak jakbyś był w Wielkiej Brytanii. Jeśli wolisz oglądać telewizję na żywo lub nadrobić zaległości za granicą na innych urządzeniach, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

Pobierz aplikację iPlayer na Xbox One za granicą

Aby zainstalować Hulu na konsoli Xbox One, musisz najpierw zmienić region konsoli do gier na Wielką Brytanię. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

Pobierz aplikację iPlayer na PS4 / PS3 w USA, Kanadzie i Australii

Aby zainstalować brytyjskie aplikacje na konsoli PlayStation, musisz utworzyć brytyjskie konto PSN. Oto jak założyć konto w UK Playstation Network.

Jak uzyskać aplikację BBC na iPhone’a, iPada i AppleTV

Najpierw zarejestruj się na brytyjskim koncie iTunes. Następnie utwórz brytyjski identyfikator Apple ID (nie musisz używać swojej karty kredytowej). Jeśli masz Apple TV, musisz wykonać tę samą procedurę.

Jak zdobyć aplikację iPlayer na Roku

Aby dodać brytyjskie kanały na urządzeniu Roku, musisz utworzyć konto Roku w Wielkiej Brytanii. Nie wiesz jak? Następnie postępuj zgodnie z tym prostym przewodnikiem na urządzeniu do przesyłania strumieniowego Roku.

Pobierz aplikację iPlayer na Androida poza Wielką Brytanią

Zasadniczo musisz zmienić region sklepu Google Play na Wielką Brytanię. Umożliwi to zainstalowanie brytyjskich aplikacji na smartfonie lub tablecie.

Jak zainstalować iPlayer na Samsung Smart TV

Najpierw musisz zmienić region Samsung Smart TV na Wielką Brytanię. Następnie będziesz mógł zainstalować wszystkie kanały ograniczone w Wielkiej Brytanii, takie jak BBC iPlayer, ITV, Channel 4, BT Sport i więcej.

Zainstaluj BBC na Sony Smart TV poza Wielką Brytanią

Podobnie jak w przypadku Samsung Smart TV, musisz wybrać Wielką Brytanię jako swój kraj, aby móc zainstalować brytyjskie kanały w Sony Smart TV.

Zainstaluj aplikację iPlayer na Fire Stick

Aby założyć brytyjskie konto Amazon, potrzebujesz brytyjskiej karty kredytowej i adresu. Następnie zaloguj się do nowego konta i dodaj kanał Fire TV Stick, który chcesz w Wielkiej Brytanii.

Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę powyższe informacje, powinieneś być w stanie uzyskać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią za pomocą VPN lub Smart DNS. jeśli nie możesz go uruchomić, potrzebujesz dodatkowej porady lub pomocy, zaznacz pole komentarza poniżej. Odpowiem!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map