Jak oglądać Bodyguard na BBC Live poza Wielką Brytanią

Chociaż wszyscy mogą założyć, że Bodyguard to prawdziwa historia, okazuje się, że jest fikcją, ale opiera się na bardzo realnym świecie politycznym. Oficjalna premiera Bodyguard miała miejsce w niedzielę 26 sierpnia o 21:00 w BBC One. Ta seria opowiada o wydarzeniach specjalistycznych operacji w Wielkiej Brytanii na zlecenie londyńskiej policji metropolitalnej, która ma oddziały zapewniające ochronę dyplomatom, politykom i członkom rodziny królewskiej. Ci, którzy chcą oglądać nowy thriller polityczny, muszą znajdować się w Wielkiej Brytanii, w przeciwnym razie dostęp do BBC będzie zabroniony. Pomimo ograniczeń geograficznych nałożonych na BBC, ludzie w Australii, USA, Kanadzie i Niemczech mogą nadal oglądać ochroniarza, jeśli korzystają z VPN lub Smart DNS. Dowiedz się, jak możesz przesyłać strumieniowo nadchodzący sześcioczęściowy dramat polityczny z dowolnej części świata na dowolnym urządzeniu PC, Mac, Android, iPhone i iPad.


Jak oglądać Bodyguard na żywo online na BBC poza Wielką Brytanią

Jak oglądać Bodyguard na żywo online na BBC poza Wielką Brytanią

Jak oglądać seriale Bodyguard na BBC za pomocą VPN

VPN działa jako ochroniarz twojego urządzenia. Zdobyć? Zapewnia ochronę Twoich danych, wrażliwych informacji i chroni Cię przed zagrożeniami podczas korzystania z Internetu. Posiadanie VPN u boku sprawia, że ​​czujesz się znacznie bezpieczniej podczas przeglądania sieci. Rozciąga się na sieć publiczną lub współdzieloną i działa jak tunel, dzięki czemu możesz bezpiecznie i anonimowo wymieniać dane przez Internet, tak jakbyś był podłączony bezpośrednio do sieci prywatnej. VPN łączy również twoje urządzenie z jednym z jego serwerów, co daje ci adres IP tego serwera (w kraju, w którym się znajduje). Oto jak możesz oglądać Bodyguard na BBC poza Wielką Brytanią za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Na koniec przejdź do strony internetowej BBC lub uruchom jej aplikację.
 6. Teraz, gdy masz Brytyjski adres IP możesz przesyłać strumieniowo Bodyguard z dowolnego miejsca poza Wielką Brytanią.

ExpressVPN jest wiodącym dostawcą usług VPN na rynku. Zdecydowanie zalecamy subskrybowanie jego usług, mimo że nie oferują one najbardziej przystępnych cen. Sprawdził się, aby był wart każdego grosza. ExpressVPN ma długą historię omijania ograniczeń geograficznych. Ten dostawca jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z Internetu. Możesz przeczytać nasz artykuł na stronie najlepsza VPN dla BBC iPlayer i sprawdź innych usługodawców w poniższej tabeli.

Jak oglądać Bodyguard na BBC za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Podczas gdy VPN jest bezpieczną opcją, szybszą metodą byłby inteligentny serwer proxy DNS. Technologia ta powstała w dobie zwiększonego blokowania geograficznego. Nie szyfruje wszystkich danych, co sprawia, że ​​jest o wiele szybszy, ale mniej bezpieczny niż VPN. Inteligentny serwer proxy DNS również nie zmienia twojego adresu IP, w rzeczywistości przekierowuje jedynie ruch, który ujawnia twoją geolokalizację. Niemniej jednak służy jako porządne narzędzie do odblokowywania geograficznego. Oto jak możesz oglądać Ochroniarza na BBC za pomocą Smart DNS:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC.

Unlocator jest najlepszą opcją dla inteligentnego serwera proxy DNS. Dzięki swoim przyjaznym aplikacjom może odblokować ponad 200 kanałów z całego świata. Twój ruch pozostaje nienaruszony, firma działa zgodnie z duńskimi przepisami dotyczącymi prywatności i przestrzega surowej polityki prywatności. Ponadto nie przechowują żadnych dzienników aktywności użytkowników w Internecie.

Ochroniarz na BBC

Weteran policji David Budd zostaje wyznaczony na głównego oficera ochrony kontrowersyjnej konserwatywnej sekretarz spraw wewnętrznych Julii Montague. Julii powierzono zadanie przeforsowania ustawy antyterrorystycznej, która znacznie zwiększy zasięg i zakres tzw. Mocy „szpiega”. Ze względu na kontrowersyjny charakter prawodawstwa i własne ambicje polityczne Montague jest głośnym celem i wymaga całodobowej ochrony. Serial analizuje związek między nimi i podzieloną lojalność Buddów między jego obowiązkiem a własnymi zasadami.

Oglądaj Bodyguard na BBC

Możesz oglądać niemal wszystko z dowolnego miejsca, jeśli korzystasz z VPN lub Smart DNS. Oba narzędzia mogą zapewnić Ci pożądaną treść bez względu na to, gdzie się znajdujesz na świecie. Możesz teraz przesyłać strumieniowo wszystkie odcinki Bodyguard na BBC na żywo online poza Wielką Brytanią dzięki subskrypcji VPN / DNS. Poinformuj nas, którą VPN wybierzesz, aby oglądać Ochroniarza za granicą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map