Jak oglądać Doctor Who Season 11 Live Online

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, Doktor wraca! Fani serialu BBC Doktor Who, którzy z niepokojem czekają na nadejście nowego sezonu, a my nie musimy długo czekać! Odchodząc od swojego zwykłego sobotniego wieczoru, Doctor Who S11 zachwyca nasze ekrany w niedzielę, 7 października. Cóż… nie wszystkie nasze ekrany. Jak zapewne wiesz, BBC i BBC iPlayer są dostępne tylko w Wielkiej Brytanii. Jeśli nie chcesz ryzykować pojawienia się spoilerów, zanim Doktor dotrze do lokalnego dostawcy telewizji kablowej, oto artykuł o tym, jak oglądać Doctor Who S11 online w tym samym czasie co Wielka Brytania na PC, Mac, Android, iOS, PS4, Xbox, FireStick, Smart TV, Apple TV lub Roku.


Jak oglądać Doctor Who S11 na żywo w Internecie

Doctor Who S11 Promo Pic

Jak oglądać Doctor Who S11 online na żywo

Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, złapanie Doktora Who S11 po raz pierwszy będzie trochę trudne. Obywatele USA mogą być pewni, wiedząc, że program zostanie wyemitowany 7 października w BBC America, ale reszta świata nie ma tyle szczęścia.

Oznacza to, że jeśli chcesz oglądać Doctor Who, zanim internet zostanie zalany spoilerami, będziesz potrzebować sposobu na odblokowanie BBC i BBC iPlayer. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na to jest skorzystanie z VPN. Sieci VPN przekierowują Twój ruch przez bezpieczny tunel na własnych serwerach. Gdy tak się stanie, Twój publiczny adres IP zmieni się, aby dopasować lokalizację używanego serwera. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć serwera w Wielkiej Brytanii i wszystko gotowe!

Najlepsza VPN do odblokowania BBC iPlayer i Watch Doctor Who S11

Zanim przejdziemy do sieci VPN, której należy użyć do odblokowania BBC i BBC iPlayer, porozmawiajmy o tym, dlaczego BBC ogranicza dostęp do swoich treści poza Wielką Brytanią. Sam BBC rozwiązuje ten problem za pomocą komunikatu wyświetlanego na zablokowanym wideo:

BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami.

Nie pociągają cię za to, trudno jest zdobyć międzynarodowe prawa autorskie. Większość kanałów i dostawców rozrywki będzie mieć prawo do wyświetlania określonych treści tylko w określonym regionie. BBC ma prawa do niektórych programów w Wielkiej Brytanii. Nie oznacza to, że ma prawa do tych samych programów poza Wielką Brytanią. W dającej się przewidzieć przyszłości międzynarodowe prawa autorskie będą zawsze nieprzewidziane.

Na tym jednak się nie kończy, przynajmniej nie z BBC. Być może słyszałeś, że Netflix ostatnio rozpadł się na VPN, blokując dostęp do jego zawartości wszystkim serwerom proxy. BBC jest mniej więcej taki sam. Nie wszystkie sieci VPN będą mogły odblokować dla ciebie BBC i BBC iPlayer, ale możesz sprawdzić naszą listę najlepszych VPN dla BBC iPlayer, aby znaleźć te, które robią.

VPN Guru sugeruje używanie ExpressVPN jako dostawcy VPN do odblokowywania BBC. ExpressVPN ma wystarczającą ilość zasobów, aby móc odblokować US Netflix i to samo można powiedzieć o BBC. Możesz przeczytać wszystko o wspaniałych funkcjach ExpressVPN w tej pełnej recenzji.

Możesz także sprawdzić tych dostawców VPN, jeśli ExpressVPN nie jest dla Ciebie dostawcą:

Jak odblokować Doctor Who S11 poza Wielką Brytanią?

Teraz, gdy wiesz, z której sieci VPN powinieneś korzystać, aby odblokować BBC iPlayer, porozmawiajmy o tym, jak możesz oglądać Doctor Who online w tym samym czasie co Wielka Brytania. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do ExpressVPN. Zapisz się do ich usługi.
 2. Pobierz VPN pasujący do twojego urządzenia. ExpressVPN ma listę aplikacji, które można pobrać, i obsługuje aplikacje natywne dla urządzeń z systemami Windows, Mac, iOS, Android i Linux.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto.
 4. Wybierz brytyjski serwer. Serwer irlandzki, szkocki lub walijski nie pomoże ci odblokować BBC iPlayer.
 5. Połącz się z serwerem i poczekaj na nawiązanie połączenia.
 6. Przejdź do BBC iPlayer i obejrzyj Doctor Who S11 online!

Widzieć? Łatwe jak ciasto.

Doctor Who S11 – Co wiemy do tej pory

Ok, gotowy na ekscytującą część?

11 Doktor jest kobietą!

Och, nieludzkość! Nie, żartuję. Każdy fan serialu będzie wiedział, że założenie serialu nie ma nic wspólnego z płcią Doktora i nadszedł czas, aby twórcy serialu to zrozumieli. Niesamowita aktorka, Jodie Whittaker, zadebiutowała w roli Doktora w specjalnym wydaniu Chrismas w zeszłym sezonie, przejmując władzę od Capaldi i obiecując nam nowe i interesujące spojrzenie na kosmitę Władcę Czasu, którego wszyscy uwielbiamy.

Kontynuując sezon po raz pierwszy, Steven Moffat nie będzie pretendentem do serialu Doctor Who w sezonie 11. Chris Chibnall, twórca i pisarz Broadchurch, poprowadzi to, co obiecuje, że będzie nową i ekscytującą podróżą. Och, czy wspominałem, że mamy też zupełnie nowy zespół towarzyszy? Mów o zmianie!

Jak zwykle niewiele wiadomo na temat fabuły nadchodzącego sezonu, choć krąży plotka, że ​​możemy już nie widzieć Daleków. Fani serialu są przyzwyczajeni do elementu zaskoczenia i osobiście jestem podekscytowany, aby zobaczyć, co te zmiany dodadzą do serialu, który istnieje od ponad 50 lat.

Oglądaj Doctor Who Season 11 poza Wielką Brytanią – Final Thoughts

I oto, jak oglądać Doctor Who S11 online w tym samym czasie co Wielka Brytania. Korzystając z VPN, nie tylko uzyskujesz dostęp do treści z całego świata, ale także zabezpieczasz swoje połączenie internetowe i upewniasz się, że wszystkie Twoje informacje pozostaną prywatne. Powiedz mi, co myślisz o nowym Doktorze w sekcji komentarzy. Z przyjemnością przedstawię Ci, co będzie dalej!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map