Jak oglądać lata i lata BBC na żywo w Internecie

Lata i lata to nowy dramat BBC, który śledzi Lyons, zapracowaną rodzinę Manchesteru, gdy ich życie splata się w ważną noc w 2019 roku i 15 lat później. Serial koncentruje się także na karierze politycznej posłanki Vivienne Rook, a także na jej dojściu do władzy. Jeśli ktoś z was jest zainteresowany oglądaniem tego programu poza Wielką Brytanią, tutaj można dowiedzieć się wszystkiego na ten temat. Dowiedz się, jak oglądać Lata i Lata na BBC iPlayer za granicą poniżej.


Jak oglądać lata i lata na BBC iPlayer za pomocą VPN

Lata i lata będą nadawane we wtorek 14 maja na BBC One i będą kontynuowane co tydzień przez kolejne 5 tygodni na BBC iPlayer. Niestety program nie jest dostępny dla osób spoza Wielkiej Brytanii. Powodem tego jest zamieszkiwanie poza granicami Wielkiej Brytanii i ograniczenia geograficzne. Fakt, że nie jesteś w Wielkiej Brytanii, w której znajduje się BBC iPlayer, zwalnia Cię z lokalnych przywilejów, takich jak dostęp do treści regionalnych. Bez adresu IP wskazującego, że łączysz się z Internetem z Wielkiej Brytanii, ani BBC iPlayer, ani żaden inny kanał lub usługa z siedzibą w Wielkiej Brytanii nie udzielą ci dostępu. Możesz to jednak zmienić, łącząc się z dostawcą usług VPN.

VPN skrót od wirtualnej sieci prywatnej rozciąga się na sieć publiczną lub współdzieloną i działa jako prywatny tunel cyfrowy. VPN łączy urządzenie z jednym z serwerów i przekierowuje ruch przez ten tunel, powodując zmianę adresu IP. Dzięki adresowi IP serwera zlokalizowanemu w kraju, w którym znajduje się treść, do której chcesz uzyskać dostęp, możesz być traktowany jak lokalny. VPN przekieruje twoje dane przez swój serwer, a twój publiczny adres IP ostatecznie zmieni się, aby dopasować lokalizację wybranego serwera. W rezultacie cała treść, którą chcesz, staje się dostępna dla ciebie przez cały czas.

 Korzystanie z VPN – kroki

Oto jak korzystasz z VPN, aby odblokować BBC iPlayer i oglądać Lata i Lata w dowolnym miejscu na świecie:

 1. Najpierw zarejestruj się u dostawcy VPN, który współpracuje z BBC iPlayer.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Zaloguj się przy użyciu konta VPN, a następnie uruchom aplikację VPN.
 4. Teraz śmiało i połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Zdobądź Brytyjski adres IP.
 6. Na koniec możesz odwiedzić stronę BBC iPlayer lub uruchomić jego aplikację.
 7. Uzyskaj dostęp do BBC iPlayer i przesyłaj strumieniowo Lata i Lata bez względu na to, gdzie jesteś.

ExpressVPN jest obecnie jednym z najbardziej wiarygodnych dostawców usług. Jeśli chcesz uzyskać BBC iPlayer w dowolnym kraju na całym świecie, zalecamy subskrypcję tego usługodawcy VPN. Teraz ExpressVPN jest znany z omijania ograniczeń geograficznych i odblokowywania treści ze wszystkich części świata. Możesz przeczytać nasz artykuł na najlepsza VPN dla BBC iPlayer lub sprawdź innych usługodawców w poniższej tabeli.

Jak oglądać lata i lata na BBC iPlayer za pomocą Smart DNS

Dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi jest również możliwy dzięki Smart DNS proxy. Chociaż nie jest tak bezpieczny jak VPN, zapewnia takie same wyniki. Niezależnie od tego, czy korzystasz z VPN, czy Smart DNS, z pewnością osiągniesz ten sam wynik. Różnią się jednak procesy i funkcje związane z odblokowywaniem. Dzięki Smart DNS możesz uzyskać dostęp do stron internetowych z całego świata na dowolnym wybranym urządzeniu. Smart DNS nie oferuje silnych funkcji bezpieczeństwa, ponieważ nie szyfruje danych ani nie zmienia adresu IP. Oznacza to, że nie będziesz anonimowy w Internecie, a Twoje dane nie będą bezpieczne. Ten serwer proxy pomaga uzyskiwać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, przekierowując ruch potrzebny do ustalenia Twojej geolokalizacji. Oto jak używać Smart DNS do odblokowywania BBC iPlayer w dowolnym miejscu:

 1. Najpierw sprawdź Unlocator i zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego.
 2. Radzimy postępować zgodnie z nimi samouczki wideo / konfiguracyjne w celu uzyskania pomocy.
 3. Skonfiguruj Smart DNS na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 4. Odwiedź stronę BBC iPlayer i aplikację.
 5. Ciesz się strumieniowaniem Lata i lata na BBC iPlayer w dowolnym miejscu.

Unlocator to inteligentny serwer proxy DNS, który pozwala ominąć ograniczenia geograficzne z dowolnego miejsca na świecie. Jest to dostawca, który nie zawodzi, ponieważ jest w stanie odblokować ponad 200 kanałów z dużą prędkością. Weź pod uwagę 7-dniową bezpłatną wersję próbną, która jest hojna i bardzo potrzebna przed podjęciem zobowiązań.

O programie

Pewien polityk o imieniu Vivienne Rook wywołuje skandal w telewizji na żywo pewnej nocy w 2019 r. Równolegle Rosie rodzi syna, a bracia Stephen, Daniel i babcia Muriel nie mogą przestać się zastanawiać, jak będzie wyglądać życie małego Lincolna.

Odlew

Oto krótka lista postaci biorących udział w serii Lata i lata:

 • Emma Thompson
 • Jessica Hynes
 • Rory Kinnear

Emma jest aktorką, której nie trzeba przedstawiać. Jest nie tylko aktywistką, ale także skarbem narodowym. Jej pierwszą rolą w BBC była w Young Ones jako Miss Money-Sterling. Zaczęła robić ogromne filmy i obsadzać role telewizyjne. W tej serii Thompson gra MP Vivienne Rook, otwartą i polityczną postać, której beznamiętne i kontrowersyjne opinie mogą spowodować klin w narodzie. Z drugiej strony, pierwsza rola Jessiki w BBC powróciła w 1994 roku jako Charlotte Parker w odcinku BBC Drama The House Of Eliott. Nie tak dawno temu Hynes grała Miss Kitts w Paddington 2 i guru PR Siobhan Sharpe w BBC Comedy. W latach i latach Hynes wciela się w rewolucyjną, niebezpieczną i intrygującą Edith Lyons. Pierwsza rola BBC Kinneara była dla sędziego Johna Deeda w 2001 roku. Od momentu zagrania Tony’ego Cootesa, Rory przeszedł do większej roli, takiej jak Bill Tanner w serialu Jamesa Bonda od 2008 roku i jako Henry Hunt w filmie Peterloo. Przez lata Rory gra Stephena Lyonsa, doradcę finansowego i pokojowego członka rodziny.

Lata i lata na BBC iPlayer – zwiastun

Oto pierwsze spojrzenie na nową serię dramatyczną BBC w następującym zwiastunie.

Oglądaj serial za granicą – końcowe słowa

Nie zapomnij oglądać Lata i lata we wtorek 14 maja na BBC iPlayer bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Wystarczy użyć VPN lub Smart DNS, a możesz oglądać strumieniowo najnowsze serie dramatów, niezależnie od tego, czy jesteś w USA. Z którego narzędzia zamierzasz korzystać? Pamiętaj, aby podać swoje preferencje w sekcji komentarzy poniżej.

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map