Jak oglądać Line of Duty Season 5 na żywo w Internecie

Line of Duty powraca po raz piąty na nasze ekrany, by zobaczyć długo oczekiwaną historię policyjnej jednostki antykorupcyjnej AC-12. Premiera serialu odbędzie się w niedzielę 31 marca 2019 r. Na BBC1. Oto jak możesz oglądać serial bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.


Jak oglądać Line of Duty Season 5 na żywo w Internecie

Jak oglądać Line of Duty Season 5 na żywo w Internecie

Jak oglądać Line of Duty Season 5 na żywo online za pomocą VPN

Skomplikowana fabuła i porywające sceny z serii to niektóre powody, dla których ktoś chce oglądać Line of Duty za granicą. Plakat z serii brzmi „Zbrodnia potrzebuje wewnętrznego człowieka” z gwiazdami Martina Compstona, Adriana Dunbara i Vicky McClure w kajdankach. Sezon 4 zakończył się, gdy gliniarze Line of Duty zdali sobie sprawę, że korupcje policyjne przebiegły gorzej niż oczekiwano. Scenariusz ma być ogromny, a odcinki mają podobno być „bardzo świeżym terytorium”.

Serial jest emitowany na BBC iPlayer, który jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Ograniczenia geograficzne zabraniają międzynarodowym użytkownikom uzyskiwania dostępu do treści BBC. Aby to odwrócić, wymagana jest sieć VPN. VPN tworzy wirtualny zaszyfrowany tunel między tobą a zdalnym serwerem należącym do dostawcy usług VPN. Połączenie z serwerem nie tylko anonimizuje twoją tożsamość, ale także daje ci dostęp do treści zagranicznych. Fakt, że VPN ukrywa Twój adres IP, zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu. Nikt nie może dowiedzieć się, co robisz online, i masz dostęp do treści, których szukasz, w tym BBC iPlayer.

Oglądaj Line of Duty Season 5 za pomocą VPN – krokami

Musisz wykonać poniższe kroki, aby odblokować BBC iPlayer i przesyłać strumieniowo jego zawartość za granicę:

 1. Po pierwsze, zarejestruj się u usługodawcy VPN i zapewnij sobie bezpieczny.
 2. Po drugie, pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu.
 3. Następnie uruchom aplikację VPN po utworzeniu konta VPN.
 4. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, takim, który zapewni ci Brytyjski adres IP.
 5. Przejdź do trybu online za pomocą brytyjskiego adresu IP, który pozwoli ci uzyskać dostęp do brytyjskich kanałów i usług
 6. Uzyskaj dostęp do BBC iPlayer w dowolnym miejscu na świecie.
 7. Stream Line of Duty Season 5 bez względu na to, gdzie jesteś.

ExpressVPN to dobrze działający i bezpieczny dostawca usług VPN, który ma reputację w zakresie odblokowywania treści zagranicznych. Jego połączenia są szybkie i stabilne, a nieograniczone przełączanie serwerów można łatwo wykonać za pomocą kilku kliknięć. Oprócz szerokiej gamy funkcji ExpressVPN zapewnia dużą sieć serwerów. Jeśli uważasz, że ExpressVPN nie jest dobrym wyborem, sprawdź wszystkich innych dostawców usług VPN w poniższej tabeli.

Jak oglądać Line of Duty Season 5 na żywo online za pomocą Smart DNS

Chociaż wielu twierdzi, że Line of Duty jest pozbawiony humoru i trudny do naśladowania, widzowie uwielbiają go tak bardzo, że nie mogą się doczekać, aby go obejrzeć. Na szczęście ci ludzie mają na to więcej niż jeden sposób. Podczas gdy VPN skutecznie odblokowuje treści z ograniczeniami geograficznymi z najwyższym bezpieczeństwem, SmartDNS osiąga takie same wyniki, ale z mniejszym bezpieczeństwem. Inteligentny DNS nie szyfruje danych użytkowników, tak jak VPN, co czyni go mniej bezpiecznym wyborem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ponadto inteligentny DNS nie zmienia adresu IP ani nie wpływa na szybkość Internetu. Przekierowuje jedynie ruch odpowiedzialny za określenie twojej geolokalizacji. W ten sposób uzyskujesz dostęp do treści, których szukasz. Oto jak odblokujesz Line of Duty sezon 5 za pomocą Smart DNS:

 1. Odwiedź Unlocator i zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego. To powinno dać ci wystarczająco dużo czasu, aby pomóc ci podjąć decyzję.
 2. Postępuj zgodnie z tymi samouczkami wideo / samouczkami, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować Smart DNS na urządzeniu, którego chcesz używać.
 3. Odwiedź witrynę, kanał lub usługę przesyłania strumieniowego, którą chcesz odblokować.
 4. Po przekierowaniu ruchu przez serwer w innym kraju masz dostęp do wszystkiego, co chcesz.
 5. Na koniec uzyskaj dostęp do BBC iPlayer i streamuj piąty sezon Line of Duty w dowolnym miejscu na świecie.

Aby uzyskać niezawodne inteligentne proxy DNS, wybierz Unlocator. Ten dostawca jest idealny do odblokowywania treści i omijania ograniczeń geograficznych. W rzeczywistości jest w stanie odblokować ponad 200 kanałów i oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

O Line of Duty

Line of Duty podąża za AC-12, fikcyjnym oddziałem policji, którego zadaniem jest odkrywanie korupcji w policji. Jest wiele korupcji, z którymi warto się uporać. Adrian Dunbar, Vicky McClure i Martin Compston będą pełnić swoje funkcje jako oficerowie AC-12. Wracając do pracy jako Supt. Ted Hastings, DI Kate Fleming i DS Steve Arnott. W piątym sezonie Line of Duty powróci Maya Sondhi jako PC Maneet Bindra, Polly Walker jako ekspert ds. Public relations Gill Biggeloe, a Aiysha Hart jako policjant z zespołu Murder Squad. Tony Pitts powróci również jako naczelny detektyw Les Hargreaves. Andrea Irvine zagra wyobcowaną żonę Teda, Roisina Hastingsa. Podczas gdy poprzednia seria była bardziej skoncentrowana na staraniach gościa Roz, sezon 5 będzie bardziej skoncentrowany na stałych bohaterach serialu.

Line of Duty Season Five – zwiastun

Oto krótki podgląd tego, co nadejdzie w piątym sezonie Line of Duty.

Watch Line of Duty Season 5 – Final Words

Co robi Ted Hastings w celi więziennej? Kim jest „H” – policjant z bezpośrednim dowództwem sieci przestępców odzianych w kominiarki? Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje spekulacje i pytania, oglądając Line of Duty niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie. W tym sezonie są rzeczy, których wcześniej nie robiono, i postaci, których publiczność nie widziała.

Wszystkie te czynniki przyczyniają się do budowy i rozbudowy serii. Dzięki VPN lub Smart DNS możesz odblokować BBC iPlayer i przesyłać strumieniowo całą jego zawartość, pomimo twojej geolokalizacji. Więc co to będzie? Czy wybierzesz najlepszą VPN dla BBC iPlayer? A może wybierzesz serwer proxy Smart DNS? Daj nam znać swoje typy w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map