Jak oglądać mecz dnia za darmo na żywo poza Wielką Brytanią?

Streamuj za darmo MOTD na żywo w HD za granicą


Jak oglądać mecz dnia za darmo na żywo poza Wielką Brytanią?

Jak oglądać mecz dnia 2017 za darmo na żywo z VPN

Jeśli mieszkasz lub wyjeżdżasz poza Wielką Brytanię, zauważysz, że istnieje kilka kanałów transmisji strumieniowej, takich jak BBC iPlayer i BT Sport poza granicami. To bardzo rozczarowujące, jeśli jesteś fanem piłki nożnej, ponieważ nie tylko przegapisz mecze, ale także analizę gry i najważniejsze wydarzenia. Match of the Day, w skrócie MOTD, jest doskonałym przykładem takich programów. A jeśli próbowałeś uzyskać do niego dostęp z zagranicy, jestem pewien, że napotkałeś jeden z następujących komunikatów:

„BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.

„Programy BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”

„Ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Spróbuj ponownie później.”

Darmowy strumień MOTD Geoblocked poza Wielką Brytanią

Darmowy strumień MOTD Geoblocked poza Wielką Brytanią

Aby rozwiązać ten problem, musisz zdobyć Brytyjski adres IP, a jedynym sposobem na to jest VPN. Wirtualna sieć prywatna umożliwia połączenie z Internetem zdalny serwer z innego regionu twojego wyboru. Po nawiązaniu połączenia z tym serwerem zostanie nawiązane połączenie VPN zmień swoje IP aby dopasować wybrany kraj.

Oznacza to, że po połączeniu się z serwerem z Wielkiej Brytanii otrzymasz adres IP z tego regionu. W rezultacie oszukasz BBC iPlayera, aby pomyśleć, że jesteś w Anglii i będziesz mógł obejrzeć mecz dnia.

Ale to nie wszystko. VPN również szyfruj ruch online, uniemożliwiając komukolwiek czytanie. Oznacza to, że żadna ze stron nie może dowiedzieć się, co robisz w Internecie.

Kroki, aby zainstalować VPN na swoim urządzeniu

Chcesz obejrzeć MOTD spoza Wielkiej Brytanii? Oto, co musisz zrobić:

 1. Zdobądź dobrego dostawcę VPN, który ma szybkie bezpieczne serwery w Wielkiej Brytanii. polecam ExpressVPN.
 2. Przejdź do swojego urządzenia sklep z aplikacjami aby pobrać i zainstalować aplikację. Możesz też pobrać go bezpośrednio z strona dostawcy.
 3. otwarty aplikacja i połączyć się z serwerem z Wielkiej Brytanii.
 4. Teraz przejdź do witryny BBC iPlayer lub otwórz aplikację iPlayer, jeśli masz ją na swoim urządzeniu.
 5. Streamuj MOTD 2017 z dowolnego miejsca na świecie.

Darmowy mecz dnia 2017 w BBC iPlayer Odblokowano za pomocą VPN

Darmowy mecz dnia 2017 w BBC iPlayer Odblokowano za pomocą VPN

Najlepsze sieci VPN, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer z zagranicy

Rozpoczęło się BBC ograniczanie VPN Adresy IP w 2015 r., A teraz niewielu usługom udaje się ominąć ograniczenia geograficzne. Dlatego potrzebujesz niezawodnego dostawcy, który może skutecznie odblokować iPlayera za każdym razem, gdy go używasz.

Teraz, jeśli jesteś nowym użytkownikiem VPN, może być to nieco trudne. Dlatego postanowiłem ci pomóc, zaokrąglając w górę cztery najlepsze VPN które nadal działają z BBC iPlayer.

I chociaż wszystkie z nich są w stanie zapewnić ci dostęp do meczu dnia, wybór musi być ExpressVPN. To może trochę droższe niż inne marki na liście, ale jest zdecydowanie najlepszy. Sam go używam do oglądania MOTD w sobotnie wieczory, gdy jestem za granicą, i nigdy mnie to nie zawiodło. Teraz, gdy o tym myślę, zawsze używam go, kiedy wchodzę do Internetu, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki mogę zapewnić moje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Jak przesyłać strumieniowo MOTD 2017 Online za pomocą Smart DNS

Jeśli chcesz po prostu ominąć regionalne ograniczenia i odblokować BBC iPlayer bez większego zainteresowania prywatność w Internecie, to proxy Smart DNS są dla Ciebie lepszą opcją. Każda z tych usług ma listę obsługiwane kanały, więc upewnij się, że BBC iPlayer jest wśród nich.

Serwery proxy przekierowują tylko część lokalizacji ruchu przez ich serwery, co pozwala dostęp do materiałów zastrzeżonych dla regionu. jednak, nie szyfrują twojego ruchu ani nie ukrywają twojego adresu IP.

 1. Subskrybuj dobrą usługę dzięki wielu obsługiwanym kanałom, takim jak Unlocator.
 2. Ustawić to ręcznie na twoim urządzeniu. Możesz użyć instrukcje instalacji i podręczniki aby Ci pomóc, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.
 3. Możesz zainstalować inteligentne serwery proxy na dowolnym posiadanym urządzeniu, np konsole do gier, routery, telewizory Smart, smartfony, tablety i komputery.
 4. Możesz teraz uzyskać dostęp do BBC iPlayer i oglądać MOTD.

Unlocator oferuje bezpłatny 7-dniowa wersja próbna Kropka przetestować jego usługi, zanim podejmiesz decyzję. może również odblokować 200 kanałów, w tym BBC iPlayer, BT Sport, ITV, Channel 4, ESPN i wiele innych.

Uwaga: inteligentne serwery proxy DNS nie działają, jeśli Twój dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub przejęcia DNS.

Urządzenia strumieniowe kompatybilne z BBC iPlayer

BBC iPlayer jest kompatybilny z prawie każdym systemem operacyjnym. Możesz oglądać na dowolnym z następujących urządzeń:

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PC
 • Prochowiec
 • Xbox
 • PS3
 • PS4
 • Apple TV 4
 • Samsung Smart TV
 • Amazon Fire TV
 • Sony Smart TV
 • LG Smart TV
 • Teraz telewizja
 • Roku
 • Chromecast

Jak oglądać mecz dnia w HD Free Live Online poza Wielką Brytanią?

Zamiast przeszukiwać internet w poszukiwaniu darmowych strumieni MOTD nielegalny, użyj ExpressVPN lub Unlocator, aby uzyskać mecz dnia bezpośrednio z BBC w dowolnym miejscu na świecie. Będziesz mógł przesyłać najważniejsze wydarzenia piłkarskie HD.

Czy ten przewodnik był dla Ciebie przydatny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map