Jak zdobyć BBC iPlayer w Australii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Australii? BBC iPlayer to internetowy serwis streamingowy, catchup, telewizyjny i radiowy z BBC z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Umożliwia strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości programów telewizyjnych i radiowych, takich jak Doctor Who, Our Girl i The Chance. Niemniej jednak ogranicza się do oglądalności w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​można go oglądać tylko z wnętrza Wielkiej Brytanii. Czy jest na to jakiś sposób??


Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

Jak oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

Czy ludzie w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Francji mają dostęp do BBC iPlayer? Odpowiedź jest jednoznaczna: tak. Dzięki VPN wszystkie rodzaje treści z całego świata mogą być do Twojej dyspozycji w dogodny sposób. Możesz przesyłać strumieniowo programy BBC iPlayer i filmy na komputery PC, Mac, Android i iOS. Dowiedz się, jak odblokować BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii w tym samouczku poniżej.

Jak oglądać BBC iPlayer w Australii za pomocą VPN

iPlayer wie, gdzie jesteś, więc jeśli nie możesz dostać się do Wielkiej Brytanii, zmień adres IP. To najłatwiejsza rzecz, jaką możesz zrobić z technologią tak zaawansowaną jak wirtualna sieć prywatna. VPN tworzy prywatny tunel, w którym wszystkie dane są przesyłane przed połączeniem z Internetem. Twoje dane są szyfrowane podczas przesyłania z urządzenia do sieci przez serwer VPN.

To całkiem fajne, myśląc o wszystkich możliwościach, jakie oferuje VPN. Odblokowanie BBC Iplayer jest jednym z nich. Jak widać, pojawi się następujący komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer GeoBlocked

Możesz zmienić swój obecny adres IP na brytyjski po połączeniu z serwerem w Wielkiej Brytanii, który jest oferowany przez dostawcę usług VPN. Zobaczmy jak ty obejrzyj BBC iPlayer w Australii: 

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Na koniec przejdź do witryny BBC iPlayer lub uruchom aplikację iPlayer.
 6. Oglądaj BBC iPlayer w Australii, Nowej Zelandii, Indiach lub w dowolnym innym miejscu poza Wielką Brytanią.

BBC iPlayer Odblokowany

Chcesz VPN wystarczająco dobrego, aby odblokować BBC iPlayer? Następnie zasubskrybuj ExpressVPN. Ten dostawca usług może nie jest najtańszy, ale jest najbardziej niezawodny. Płacisz, aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo. Zapewniają wysoką wydajność i gwarantują obejście wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych na całym świecie. Jeśli chcesz sprawdzić inne opcje, w poniższej tabeli znajdziesz lepszy pomysł. Przeczytaj nasz artykuł na temat najlepsza VPN dla BBC iPlayer także.

Oglądaj BBC iPlayer w Australii za pomocą Smart DNS

Kiedy nadejdzie sezon premiowy, poczujesz się źle, gdy przegapiłeś odcinki bardzo angielskiego skandalu, kiedy wiedziałeś, że mogłeś coś z tym zrobić. Jeśli VPN może przynieść ci treści BBC iPlayer, powinieneś się wahać. Załóżmy, że VPN – z jakiegoś powodu – nie działa dla ciebie – zawsze możesz skorzystać z inteligentnego serwera proxy DNS.

Nie są tak bezpieczne jak VPN, ale chłopcze, odblokowują rzeczy. Pamiętaj, że Twoje IP pozostanie takie samo, a Twoje dane nie zostaną w pełni zaszyfrowane. Stanie się tak, że twoje dane związane z twoją geolokalizacją zostaną częściowo przekierowane, umożliwiając ci dostęp do zastrzeżonych treści z dowolnego miejsca. Oto jak korzystasz ze Smart DNS:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Unlocator może odblokować ponad 200 kanałów z dowolnego miejsca na świecie, co kwalifikuje go jako przyzwoity serwer proxy Smart DNS. Dzięki Unlocator nie musisz się martwić ograniczeniami, zakazami ani cenzurą. Jeszcze jedno, proxy są szybsze niż VPN. Jeśli cenisz szybkość nad bezpieczeństwem, wybierz Smart DNS, a przez to rozumiemy Unlocator.

Oglądaj BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

Płacenie za brytyjską licencję telewizyjną na oglądanie treści brytyjskich, takich jak BBC Iplayer za granicą, nie wystarczy. W rzeczywistości jest to niedozwolone. Ograniczenia pozostaną tam, kto wie, jak długo. Czy naprawdę oczekują, że złożymy ręce i nic z tym nie zrobimy? Gdy w grę wchodzą VPN i Smart DNS, możemy mniej przejmować się ograniczeniami geograficznymi. Pobierz BBC jeden i dwa, CBeebies i BBC News na swoje ekrany poza Wielką Brytanią i przesyłaj dalej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map