Jak zdobyć BBC iPlayer w Irlandii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Irlandii? Rozumiemy ograniczenia geograficzne, które uniemożliwiają dostęp do BBC iPlayer pochodzących z krajów spoza Wielkiej Brytanii. Ale wydaje się śmieszne, że mieszkańcy Republiki Irlandii – która znajduje się w pobliżu Wielkiej Brytanii – nie mają dostępu do BBC iPlayer. Więc jeśli nie masz brytyjskiego adresu IP, nie możesz uzyskać dostępu do BBC iPlayer i jego transmisji na żywo. Jednak to ograniczenie nie dotyczy Irlandii Północnej, ponieważ w rzeczywistości można oglądać BBC iPlayer bez ograniczeń. Wszędzie trzeba będzie sfałszować swoją lokalizację i uzyskać adres w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć BBC iPlayer w Irlandii. 


Jak zdobyć BBC iPlayer w Irlandii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Irlandii

Kup BBC iPlayer w Irlandii za pomocą VPN

Podczas próby nawiązania połączenia z BBC iPlayer witryna wyszukuje adres IP, z którym się łączysz. Jeśli więc powiedzmy, że próbujesz uzyskać dostęp do witryny z Dublina, BBC nie wyświetli żadnej z jej treści i odmówi Ci dostępu. Jak widać, pojawi się następujący komunikat: „BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer GeoBlocked

Jednak korzystanie z VPN może to dla Ciebie zmienić. VPN łączy twoje urządzenie z serwerem znajdującym się w Wielkiej Brytanii, zapewniając w ten sposób adres IP tego serwera. Po połączeniu z brytyjskim serwerem otrzymasz brytyjskie IP. Dzięki temu nowemu adresowi IP będziesz mieć dostęp do wszystkich treści BBC iPlayer. Oto jak używasz VPN do odblokuj BBC iPlayer w Irlandii.

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN, który współpracuje z BBC iPlayer.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Na koniec przejdź do witryny BBC iPlayer lub uruchom aplikację iPlayer.
 6. Oglądaj BBC iPlayer w Irlandii.

BBC iPlayer Odblokowany

ExpressVPN jest najszybszym i najbardziej niezawodnym dostawcą usług na rynku. Jeśli chcesz uzyskać BBC iPlayer w Irlandii, zalecamy subskrypcję tego usługodawcy VPN. ExpressVPN ma długą historię omijania ograniczeń geograficznych i odblokowywania materiałów, z których wszystkie były udane. To nie jest najtańsze, ale zapłacisz za swoją prywatność i bezpieczeństwo. Możesz przeczytać nasz artykuł na stronie najlepsza sieć VPN dla Irlandii lub sprawdź innych usługodawców w poniższej tabeli.

Zdobądź BBC iPlayer dzięki Smart DNS Proxy

Jest inny sposób na zdobycie BBC iPlayer w Irlandii, poza VPN, poprzez Smart DNS proxy. Ten serwer proxy pomaga uzyskiwać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak popularne Hulu, Netflix, BeInSports i wiele innych, przekierowując ruch potrzebny do ustalenia geolokalizacji. W związku z tym będziesz mieć dostęp do strony BBC iPlayer z Irlandii. Pamiętaj, że serwery proxy Smart DNS nie działają w taki sam sposób jak VPN. W rzeczywistości są znacznie mniej skuteczne pod względem bezpieczeństwa. Nie zmieniają twojego adresu IP i na pewno nie szyfrują twojego ruchu, co wyjaśnia, dlaczego są one znacznie szybsze niż VPN. Oto jak używać Smart DNS do odblokowywania BBC iPlayer w Irlandii,

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Unlocator to innowacyjne rozwiązanie techniczne, które może pomóc ominąć ograniczenia geograficzne w dowolnym miejscu na świecie. Aby dowiedzieć się więcej o tej najwyższej jakości usłudze DNS, sprawdź nasze informacje Recenzja Unlocatora. Jest w stanie odblokować ponad 200 kanałów z dowolnego miejsca na świecie, dlatego jest najlepszym dostępnym proxy Smart DNS. PLus, działa naprawdę dobrze na wszystkich urządzeniach.

Oglądaj BBC iPlayer w Irlandii

To oczywiste, że BBC nie podoba się pomysłowi globalnego iPlayera i blokuje wiele jego usług w wielu regionach, w tym w Irlandii. Jednak ten samouczek oznacza koniec Wielkiej Brytanii chwalącej się swoim wyłącznym dostępem do usług BBC iPlayer. Irlandczycy w końcu otrzymają kawałek ciasta od ustanowienia połączenia VPN. Dzięki tej sieci VPN nie będą już mieli problemu z dostępem do Doctor Who, Our Girl i innych programów BBC iPlayer w Irlandii. Daj nam znać, który dostawca usług VPN umożliwił ci dostęp do BBC iPlayer w Irlandii.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map