Jak zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii? Keeping Faith, Miranda, Requiem i Creeped Out to jedne z najlepszych programów dostępnych w BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii. Niestety reszta świata nie cieszy się żadnym z nich, ponieważ BBC iPlayer jest ograniczony do oglądalności w Wielkiej Brytanii i jest blokowany geograficznie poza granicami Wielkiej Brytanii. Chociaż dostęp do Internetu jest szeroko dostępny w Nowej Zelandii i prawie cała populacja jest objęta mobilnym dostępem szerokopasmowym 3G i 4G, jego obywatele nie są zwolnieni z przepisów geo-ograniczających. Oznaczałoby to, że Nowozelandczycy, podobnie jak ludzie z USA, Australii, Kanady, Niemiec, Francji i Włoch, nie mogą uzyskać dostępu do BBC iPlayer, chyba że otrzymają brytyjski adres IP. Uzyskanie nowego adresu IP można łatwo zarządzać, zabezpieczając połączenie VPN na dowolnym komputerze PC, Mac, PS4, Xbox, Apple TV, Roku, Android, iPhone i FireStick. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.


Jak zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii

Jak zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii za pomocą VPN

Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer z Nowej Zelandii, najprawdopodobniej zobaczysz komunikat o błędzie informujący, że iPlayer nie jest dostępny w miejscu, w którym się znajdujesz.BBC iPlayer GeoBlocked

BBC iPlayer wie, gdzie jesteś, może wykryć adres IP, z którym się łączysz. Gdy tylko dowiedzą się, że nie pochodzi z Wielkiej Brytanii, zakończą Twój dostęp. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wszystko czego potrzebujesz to VPN i będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie, w tym z Nowej Zelandii. Po połączeniu z VPN połączenie zostanie przekierowane przez wyznaczony serwer w wybranym kraju. Następnie otrzymasz adres IP serwera kraju, z którym się połączyłeś. Zapewni to nie tylko anonimowość w Internecie, ale także pomoże ominąć ograniczenia geograficzne wszelkiego rodzaju. Oto jak korzystasz z VPN, aby odblokować BBC iPlayer w Nowej Zelandii.

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 2. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 3. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 4. Na koniec przejdź do witryny BBC iPlayer lub uruchom aplikację iPlayer.
 5. Oglądaj BBC iPlayer w Irlandii.

BBC iPlayer Odblokowany

ExpressVPN jest najbardziej zaufanym dostawcą usług VPN na rynku i zdecydowanie zalecamy subskrypcję jego usług. Chociaż nie jest najtańszy, to, co ma do zaoferowania, jest warte każdego grosza. Oprócz obszernej historii omijania ograniczeń geograficznych, ExpressVPN jest w stanie utrzymać twoje bezpieczeństwo i prywatność w trybie online. Możesz przeczytać nasz artykuł na stronie najlepsza sieć VPN dla Nowej Zelandii lub sprawdź innych usługodawców w poniższej tabeli.

Pobierz BBC iPlayer w Nowej Zelandii za pomocą Smart DNS

Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz korzystania z VPN, zawsze możesz wypróbować serwer proxy Smart DNS. Podobnie jak VPN, pomaga odblokowywać ograniczenia geograficzne z dowolnego miejsca na świecie. Nie zapewnia jednak takich samych środków bezpieczeństwa, jak VPN. Serwer proxy Smart DNS zapewnia większe prędkości, ponieważ Twoje dane nie są w pełni szyfrowane. Nie masz też nowego adresu IP, ale w jakiś sposób będziesz mieć dostęp do zablokowanych materiałów. Oto jak używasz inteligentnego serwera proxy DNS, aby uzyskać BBC iPlayer w Nowej Zelandii:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Unlocator jest doskonałą firmą. Od najwyższej klasy obsługi klienta po przyjazne dla użytkownika programowanie, możesz prawie zapomnieć o VPN. Jest to najbardziej niezawodna usługa Smart DNS, która gwarantuje obejście ograniczeń geograficznych z dowolnego miejsca na świecie. Więc jeśli szukasz Smart DNS, który pomoże ci zdobyć BBC iPlayer w Nowej Zelandii, nie szukaj dalej niż Unlocator.

Pobierz BBC iPlayer w Nowej Zelandii

Czy przegapiłeś najnowszy odcinek Doctor Who, ponieważ tymczasowo wyjechałeś z Wielkiej Brytanii? Masz ochotę dogonić najśmieszniejsze kawałki z serialu Graham Norton? Więc nie masz wyboru, jak odblokować BBC iPlayer. Niezależnie od tego, czy jesteś w Nowej Zelandii, czy w USA, możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer w dowolnym miejscu, o ile korzystasz z VPN lub Smart DNS proxy. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, którą metodę wybrałeś, aby odblokować BBC iPlayer dla Ciebie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map