Jak oceniamy dostawców VPN?

Mimo tego, że jest tak wielki, Internet wciąż idzie w ciemniejsze miejsce. Za każdym razem, gdy jesteś online, narażasz się na ryzyko bezpieczeństwo, prywatność i tożsamość, co prowadzi nas do naszego podstawowego rozwiązania problemu, VPN. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak my w VPN.Guru wybierz najlepsze VPN? Co funkcje czy uważnie się przyglądamy, aby ustalić która VPN zajmuje wyższą pozycję? Pokażę ci, jak działamy.


Jak wybrać idealną sieć VPN?

Jak wybrać idealną sieć VPN?

Co to jest VPN i jak ważne jest?

Korzystając z dzisiejszego Internetu, należy przez cały czas zachować ostrożność. Nigdy nie myśl, że za każdym razem, gdy jesteś online, jesteś sam. Nie, wręcz przeciwnie, moi przyjaciele, hakerzy i cyberprzestępcy są zawsze tam zbieraj to, co kochasz pod względem danych i informacji.

Hakerzy zarabiają dzięki sprzedaż informacji o koncie, hasła, i każdy inny informacje osobiste mogą znaleźć. Nawet jeśli jesteś właścicielem małej firmy, hakerzy mogą poczekać na odpowiedni moment, aby uzyskać prywatne dane Twojego klienta. Według Kurta Roemera, głównego stratega bezpieczeństwa Citrix:

„Użytkownicy małych firm potrzebują sieci VPN, aby utrzymać prywatny ruch sieciowy i zabezpieczyć przed manipulacją”.

Weź to od kogoś, kto wie lepiej. ZA Wirtualnej sieci prywatnej tworzy bezpieczne przejście między urządzeniem połączonym z Internetem a witryną / usługą, do której próbujesz dotrzeć. To przekierowuje cały ruch przez bezpieczny serwer, szyfrowanie danych w trakcie.

To odeprze każdy możliwy atak, który może być wymierzony w twoje urządzenie. Innymi słowy, jesteś całkowicie bezpieczny, jeśli zainwestujesz w renomowaną sieć VPN. Cóż, Kent Bloomstrand, dyrektor ds. Technologii w CSID, zgadza się:

„Sieci VPN zapewniają niezbędną warstwę ochrony bezpieczeństwa”

To nie wszystko; VPN pomaga również ominąć ograniczenia regionalne przez zmiana Twojej lokalizacji online. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem w określonym kraju i już tam jesteś. Możesz teraz uzyskać dostęp do wszystkich zastrzeżonych treści w tym regionie, mimo że fizycznie przebywasz za granicą. Teraz dałem ci właściwe wprowadzenie VPN. Udajmy się do jak oceniają?

Funkcje, które zapewniają wyższą pozycję VPN

Oceniając sieci VPN, musimy najpierw upewnić się, że spełnia ona wymagania użytkowników. Nie ma sensu inwestować w określoną usługę, jeśli tak naprawdę nie jest to, czego chcesz. Każdy użytkownik online ma specyficzne wymagania czekamy na dostawcę VPN.

Dlatego w końcu wszyscy mamy różne usługi. Istnieją jednak szczególne istotne czynniki, które powinna mieć każda sieć VPN. Jeśli ich brakuje, ostatecznie narazisz swoje bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Tu są najważniejsze funkcje to pomaga a VPN zapewnia wyższe miejsce na naszej liście rankingowej VPN.

Prędkość połączenia

Szybkość internetuJeśli jeszcze tego nie wiesz, a Szyfrowanie VPN będzie modyfikować prędkość twojego Internetu. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać usługę VPN, która to zapewni błyskawicznie szybkie serwery nie ważne gdzie są. Wiem, że im bliżej znajduje się serwer, tym lepsze jest połączenie. Nie chcemy jednak trzymać się tego kryterium. Badam VPN, który oferuje maksymalna prędkość, nawet jeśli serwer jest daleko.

Co zrobić, jeśli jesteś bardzo daleko od USA i chcesz przesyłać strumieniowo filmy takie jak Hulu? Czy chciałbyś cierpieć? problemy z buforowaniem i opóźnienia cały czas? Nie sądzę. Jeśli usługodawca nie może zagwarantować maksymalnej prędkości twojego prywatnego połączenia, nie znajdzie się na szczycie mojej listy.

Podczas testowania prędkości VPN podejmujemy drastyczne kroki. Najpierw, my przetestuj prędkość, na której pierwotnie działaliśmy. Następnie łączymy się z Serwer VPN blisko naszej lokalizacji aby przetestować wpływ szyfrowania na sieć. Na koniec badamy również, co łączy się z daleki serwer mogę zrobić. Ponadto sprawdzamy, czy prędkość pobierania wzrosła. Jeśli wyniki są dobre, VPN zajmuje wyższe miejsce.

Duża sieć serwerów

Lokalizacja serweraBędąc w stanie wybrać z szeroki wybór serwerów jest również bardzo ważny. Pozwól mi najpierw wyjaśnić, co się stanie. Gdy połączysz się z serwerem, przejmiesz adres IP kraju, w którym znajduje się serwer. Masz do tego dwie zalety. Najpierw dotrzesz do ukryj swoją tożsamość online (Adres IP). Po drugie, będziesz w stanie uzyskać dostęp do treści ograniczonych geograficznie w twoim regionie.

Niektóre sieci VPN nie mają tak dużej sieci serwerów, co czyni je nieprzydatny w niektórych przypadkach. Wyobraź sobie, że chcesz przesyłać strumieniowo niektóre treści TSN, i wtedy okazuje się, że twoja sieć VPN nie ma serwerów Kanada. Jeśli to twój jedyny cel korzystania z VPN, ta inwestycja to strata.

Nie możesz po prostu przeglądać Internetu za pomocą tego samego serwera w kółko. Niektóre usługi VPN zapewniają serwery tylko w Stanach Zjednoczonych lub Europie. Gdy przeprowadzamy testy VPN, bierzemy pod uwagę wszystko, czego potrzebuje klient. Nie chodzi tylko o omijanie ograniczeń geograficznych, istnieją inne korzyści z posiadania porządnej sieci serwerów.

Sprawdzamy również, czy VPN ma więcej niż 1 serwer w danym kraju. Jak już mówiłem, każda możliwa potrzeba użytkownika, to znaczy nawet omijając ograniczenia zaciemnienia. Krótko mówiąc, VPN z ponad 1000 serwerów na całym świecie przyciąga moją uwagę: im więcej lokalizacji, tym lepiej.

Lokalizacja centrali VPN

Omawiając sieci VPN i inne narzędzia do ochrony prywatności, należy wziąć pod uwagę, skąd pochodzą, tak jak w ich lokalizacja siedziby głównej. Zagłębiamy się w sprawę, aby dowiedzieć się, czy VPN znajduje się w krajach, w których stosowane jest zatrzymywanie danych, tj. w kraju, w którym EYES są obecne.

Warunki “Pięć oczu„,„Dziewięć oczu“, i “14 oczu”Często pojawiają się w społeczności zajmującej się prywatnością, zwłaszcza VPN”. Najgorsze jest to, że rządy mogą zabronić dostawcy nawet powiadamiania zainteresowanych klientów; nie będziesz w stanie zemścić się na naruszeniu prywatności.

Oczy są międzynarodowymi sojuszami inwigilacyjnymi, do których mają prawo gromadzić i udostępniać dane dotyczące masowej inwigilacji. Mogą skontaktować się z dostawcą VPN zlokalizowanym na ich terytorium i poprosić o informacje na temat klientów. Nie ważne dlaczego; liczy się to, że mogą. Na przykład w Zjednoczone Królestwo, telekomunikacja rejestruje historię przeglądania, czasy połączeń i wiadomości tekstowe. Zaczęło się, kiedy Karta szpiegów ujrzeli światło w 2016 roku. To samo można powiedzieć o Stanach Zjednoczonych z jej Program PRISM.

5 oczu

 • Australia
 • Kanada
 • Nowa Zelandia
 • Zjednoczone Królestwo
 • Stany Zjednoczone

9 oczu

 • Kraje 5 oczu
 • Dania
 • Francja
 • Holandia
 • Norwegia

14 oczu

 • Kraje 9 oczu
 • Niemcy
 • Belgia
 • Włochy
 • Szwecja
 • Hiszpania

W takim przypadku staramy się unikać dołączania dowolnej sieci VPN, która ma taką funkcję Siedziba główna w dowolnym z tych krajów. Jednak niektóre sieci VPN, które powodują, że nasza lista obsługuje własne serwery i przyjmują ścisłe zasady braku logów. Oznacza to, że nawet Oczy nie mogą zdobyć twoich informacji. Cóż, w skali VPN.Guru jest to VPN warty dodania do wysoko postawionych konkurentów.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym

Szyfrowanie VPNWiększość premium VPN dostępnych na rynku technologie wysokiego poziomu jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Jednak to dodatkowa warstwa ochrony jest dostarczany przez zaawansowane protokoły bezpieczeństwa. Im większy wybór i większy wybór protokołów oferowanych przez VPN, tym lepiej. Ale najważniejszym protokołem jest OpenVPN.

Tworzenie zaszyfrowany tunel danych między klientem a serwerem VPN nie wystarczy. Każda VPN może szyfruj swoje dane, ale to nie koniec wojskowy. OpenVPN jest najnowocześniejszym protokołem w powszechnym użyciu i jest uważany za bardzo bezpieczny. Wiarygodne sieci VPN ustawią domyślnie ten protokół. Za każdym razem, gdy się połączysz, będziesz szyfrować swoje połączenie za pomocą najnowszej technologii bezpieczeństwa, OpenVPN.

Jednak to nie wszystko, co VPN może zaoferować. Musisz sprawdzić, czy to ci daje wybór protokołów. Widzisz, im wyższe szyfrowanie, tym mniejsza prędkość Internetu. Jeśli chodzi o ocenę sieci VPN na podstawie protokołów, powinien być obecny wybór następujących elementów: 

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • PPTP

Kilka rad, spróbuj unikać PPTP. Chociaż jest to jeden z najstarszych protokołów VPN, większość usług już dawno została uaktualniona do szybszych i bezpieczniejszych protokołów. Jeśli więc VPN, który oceniamy, oferuje protokoły wojskowe, zdecydowanie plasuje się wyżej niż inne.

Zasady braku dziennika

Brak zasad dziennikaInwestując w VPN, dajesz im zaufanie. Następnie przesyłasz takie informacje, jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i karta kredytowa informacje. Czasami zaufanie to jest nadużywane, a dane użytkowników są ujawniane. Jeśli chcesz zaufać VPN z tego rodzaju informacjami, musisz je sprawdzić polityka rejestrowania.

W Guru szukamy takich VPN nie przechowuj swoich działań związanych z przeglądaniem ani informacji. Cóż, niektórzy dostawcy są dość klarowni. Oświadczają, że tak przechowywać niektóre dzienniki w tym Twój adres e-mail przez określony czas. Inni są niejasny i zamaskowany w żargonie prawniczym, a niektóre mogą być bardzo jasne.

W niektórych przypadkach usługi VPN muszą przekazywać określone dane o niektórych użytkownikach. To zamówienie pochodzi od władz. Jeśli usługa prowadzi dzienniki, wszystko Twoje dane będą w niewłaściwych rękach. Jeśli jednak istnieje ścisłe zasady braku logów, następnie rząd nie będzie w stanie zebrać twoich informacji jak nie ma, na początek.

Pamiętaj, aby bardzo dobrze sprawdzić ich zasady rejestrowania. Mogą cię okłamywać. To decydujący czynnik przy wyborze VPN. Dlaczego warto zainwestować w VPN, który nie zapewnia poufności danych? Jest to sprzeczne z pierwotną pracą.

cennik

MetkaJestem pewien, że chciałeś, żebym to powiedział na górze listy. Ale te, o których wspomniałem powyżej, są ważniejsze, zaufaj mi. Niektórzy z was chcieliby wybierz VPN na podstawie ich budżetu. Chociaż istnieje wiele drogich sieci VPN, zapewniam cię są warte każdego grosza pod względem usług. Oferują usługi najwyższej jakości.

Wiarygodna sieć VPN powinna być w stanie zobaczyć, jaki jest rynek. To wtedy oferuje oferty na tańsze abonamenty. Na przykład, jeśli miesięczna opłata wynosi 12 $, powiedzmy, powinna dać ci 3-letnia subskrypcja gdzie dojdziesz zaoszczędź do 40%. Jest dość chwytliwy i przynosi korzyści Tobie i innym użytkownikom na całym świecie.

Ale czekaj, muszę o tym porozmawiać. Cokolwiek robisz, trzymaj się z dala od bezpłatnych usług VPN. Jeśli przeczytałeś już moje recenzje, zauważysz to żadna sieć VPN, którą wybrałem jako „najlepszą”, nie jest bezpłatną siecią VPN. To dlatego, że wyrządzą ci więcej szkody niż pożytku. Po pierwsze, nie przychodzą pełny zakres funkcji.

Dają ci to, na co mogą sobie pozwolić bezpłatnie. Być może brakuje Ci ważnej funkcji, która nie pomaga uniknąć wykrycia użytkownika VPN. 

co więcej, darmowe VPN sprzedają twoje dane siostrzanym firmom w zamian za dochód. Mam na myśli, jak myślisz, w jaki inny sposób płacą swoje składki? Pozwól, że to podsumuję.

Korzystasz z bezpłatnego VPN; płacisz prywatnymi informacjami. ”

Kompatybilne urządzenia

Kompatybilne urządzeniaVPN powinien być w stanie świadczyć swoje usługi różne systemy operacyjne. Jeśli nie, dlaczego miałby zajmować pierwsze miejsce na naszej liście? Większość dostawców VPN ma dedykowanych klientów Android, iOS, PC i Mac. Jednak kilka z nich, które zawsze są wysoko w naszej witrynie, ma aplikacje Amazon Fire Stick.

Co do tych, którzy chcą ominąć regionalne ograniczenia konsole do gier i urządzenia do przesyłania strumieniowego, żadna z sieci VPN nie może tego zapewnić, ponieważ platformy te są nie jest natywnie kompatybilny z VPN. Ale VPN powinien zapewnić alternatywny, na przykład, Inteligentny serwer proxy DNS.

Niektórzy dostawcy VPN oferują funkcje, w których możesz zmienić ustawienia DNS obchodzić blokowanie geograficzne. Tracisz funkcje bezpieczeństwa, ale z drugiej strony jest to alternatywa. Jeśli spojrzysz na nasze recenzje, przekonasz się, że większość VPN na górze listy oferuje Inteligentna funkcja DNS.

Wymagane funkcje

Kompatybilność urządzeniaPonadto aplikacje VPN powinny oferować ponadprzeciętne funkcje, aby przyciągnąć naszą uwagę. Jeśli przejdziesz do ustawień aplikacji, powinieneś znaleźć kilka opcji włączenia lub wyboru. Na przykład Wyłącznik awaryjny w przypadku nagłego spadku połączenia VPN.

Ta funkcja będzie zakończyć połączenie internetowe tak więc to, co robiłeś podczas korzystania z VPN, pozostanie prywatne do momentu ponownego uruchomienia VPN.

Co więcej, niektóre aplikacje VPN pozwalają przetestować prędkość przed i po połączeniu z VPN. Widzisz, szybkość jest obecnie problemem dzięki ograniczeniu twojego dostawcy usług internetowych. Jednak korzystając z VPN, możesz przechytrzyć że. Dzięki odpowiedniej funkcji możesz sprawdź szybkość połączenia kiedykolwiek chcesz.

To tylko dwie funkcje, których szukamy w renomowanej sieci VPN, aby mogła ona znaleźć się na naszej liście. Reszta jest przedstawiona poniżej:

 • Ochrona przed wyciekiem DNS.
 • Split Tunneling (możesz wybrać, która część ruchu będzie przekierowywana).
 • Test prędkości.
 • Blokowanie reklam.
 • Zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Podwójne szyfrowanie.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Obsługiwane protokoły (niektóre aplikacje na niektórych urządzeniach nie obsługują określonych protokołów).
 • Łącza testowe wycieków w aplikacji (adres IP, wyciek DNS, wyciek WebRTC).

Zaawansowane testy VPN

Wyciek danychSieci VPN, które zajmujemy wysoką pozycję na naszej liście, powinny być w stanie zapewnić rozwiązanie, jeśli takie istnieje Wyciek VPN występuje. Przeprowadzamy szereg testów, aby przeanalizować, na ile niezawodna jest sieć VPN ochrona prywatności ich klientów. 

Sieci VPN, które są zawsze zalecane na naszej stronie internetowej, wydały zaawansowany pakiet testowy VPN, z którego korzystają wewnętrznie szczelne wszystkie ich aplikacje VPN. Jeśli VPN tego nie oferuje, to nie tworzy listy. Dokładnie tego oczekujemy w sieci VPN pod względem ochrony przed wyciekiem:

Ochrona przed wyciekiem DNS: DNS to system, który konwertuje twój URS na numeryczny adres IP, aby pomóc twojej przeglądarce załadować określoną stronę internetową. Proces tłumaczenia jest jednak obsługiwany przez Twojego ISP. Czy możesz zgadnąć, na czym polega problem?

Twoje żądania DNS są wyczyść dzienniki tekstowe wszystkiego, co odwiedzasz online. Dlatego twój ISP może wiedzieć, co robisz. Kiedy korzystasz z VPN, który przecieka twoje żądania, lepiej bez niego. Właśnie dlatego przyjrzymy się bliżej oferowanym VPNom Ochrona przed wyciekiem DNS. Jeśli tak, to są na górze listy.

Wycieki WebRTC: Jeśli używasz Przeglądarki Firefox, Chrome, Opera lub Chromium, zawsze jesteś podatny na wycieki. Widzisz, przecieki WebRTC występują, gdy Wycieki adresu IP przez interfejsy API WebRTC. Sieć VPN powinna pomóc w obejściu problemu. Kiedy przeprowadzamy nasze testy, sprawdzamy, czy dostawca VPN daje Ci taką możliwość przetestuj takie przecieki i sposób, aby ci pomóc (Niektórzy nie mogą). Niektóre z najlepszych sieci VPN na naszej stronie to robią i zapewniają wyczerpujące przewodniki, aby rozwiązać problem.

Zapobieganie blokowaniu VPN

Blokowanie VPNMusisz coś wiedzieć Sieci VPN są zablokowane w niektórych krajach. Nie dlatego, że region ma na nich oczy, nie, to z ich powodu niezdolność do działania w tym miejscu. Nie inwestują wystarczająco dużo w swoje serwery, co prowadzi do ich blokowania. Wiarygodna sieć VPN plasuje się dobrze na naszej liście recenzji, jeśli się jej uda obchodzić tak surowe ograniczenia w krajach o wysokiej cenzurze. Mówimy o Chiny, ZEA, KSA, Rosja, i polubienia.

Nie tylko, ale usługi przesyłania strumieniowego są teraz w stanie blokować VPN a także z dostępu do ich treści za granicą. Najlepsze VPN są w stanie temu zapobiec przechodząc podstępnie w ramach systemu głębokiej inspekcji pakietów. Co dobrego jest VPN, jeśli zostanie zablokowany przez takich jak DAZN, Netflix, Hulu i BBC iPlayer? Jeśli nie jest w stanie wykonać swojej pracy we właściwy sposób, nie, w idealny sposób, nie zajmuje czołowej pozycji na liście.

Zasady zwrotu pieniędzy

Zasady zwrotu pieniędzyRenomowani dostawcy VPN zawsze oferują użytkownikom wyjście, jeśli nie podoba im się ich usługa. Jednym ze sposobów jest zapewnienie Gwarancja zwrotu pieniędzy. Wybierając najlepsze VPN, bierzemy tę funkcję pod uwagę. Niektóre sieci VPN oferują 30-dniowy zwrot gotówki, inni przychodzą z 7 dni jeden, podczas gdy reszta nawet go nie ma.

Te, które mają 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy zawsze wspinaj się wyżej w skali rankingowej. Ale muszę wspomnieć o tych, które oferują bezpłatny okres próbny. Bez względu na to, jak długo to trwa, wciąż jest bezpłatne, a ludzie mogą skorzystać z usługi VPN przed zainwestowaniem w jakąkolwiek ofertę.

Niezawodna obsługa klienta

Obsługa klientaJest to bardzo ważny czynnik, szczególnie dla tych, którzy wciąż są nowi w wirtualnych sieciach prywatnych. Cokolwiek oferuje usługa, bez względu na to, jak jest renomowana, jeśli jej nie ma niezawodna obsługa klienta, to nie jest ranking. Oceniając VPN, testujemy ich skuteczność wsparcia i metody stosowane do kontaktu.

Na przykład niektóre sieci VPN mają tylko metoda biletu, na odpowiedź może minąć trochę czasu. Nie tego szukamy w VPN. Naprawdę doceniamy to, co oferuje Wsparcie czatu na żywo 24/7. Jest bardzo wydajny w przypadku, gdy klient ma problem, który wymaga rozwiązania na miejscu. Zauważyliśmy, że niektóre sieci VPN oferują również opcja e-mail, ale to w większości to samo, co bilety. Jeśli chcemy uszeregować VPN na podstawie wsparcia, powinni oni uwzględnić powyższe trzy elementy, aby zapewnić, co klient czuje się dobrze.

Metody to nie jedyne czynniki, na które patrzymy. Przyjmujemy również ich usługi na jazdę próbną jako stali klienci. Otwieramy okno czatu i widzimy, ile czasu zajmuje im odpowiedź. Ponadto my wysłać im e-maile i wypełnić bilety by sprawdzić, czy wrócą do nas w odpowiednim czasie. Bierzemy pod uwagę zajęty czas, sposób, w jaki odpowiedzieli, i jak dobrze to rozwiązało problem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map