O

Przez lata theVPN.guru przyniósł ci wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o technologię. Teraz możesz znaleźć bardzo proste do naśladowania przewodniki, recenzje produktów, a nawet sposób obejrzenia instrukcji. Jednak zadałeś sobie pytanie: kto za tym stoi? Kto poświęcił czas na zbadanie i dostarczenie wszystkich informacji dostępnych na naszej stronie? Pozwól, że przedstawimy Ci nasz zespół kreatywny.


Założyciel

William ReevesWilliam Reeves utworzył tego bloga, aby pomóc emigrantom i zwykłym użytkownikom, którzy chcą chronić swoją prywatność, walczyć z cenzurą i pokonać regionalne blokady. Jest głęboko przekonany, że twoja prywatność, zachowanie podczas przeglądania i przeglądanie treści w Internecie powinny być ściśle prywatnymi informacjami. William wierzy również w Internet bez granic, ograniczenia regionalne, blokady geograficzne i inne ograniczenia, które nie mają miejsca w naszym zglobalizowanym środowisku. Mieszkał i pracował w wielu krajach, w tym w Dubaju, Katarze i Danii, między palącym upałem a mrozem, tęskni za domem. Niezależnie od tego, czy jest to kameralny czat z tymi w domu, uzyskiwanie dostępu do lokalnych kanałów z powrotem w twoim kraju lub ochrona przed zagrożeniami internetowymi, wszystko to powinno być możliwe bez przechwytywania ruchu w tym zakresie.

William Reeves pracuje w branży infrastruktury IT od ponad 15 lat, a ja stworzyłem projekty tak małe jak dwuliniowy skrypt i skalowałem je do projektów, które odradzają się na całym świecie z milionami użytkowników i setkami serwerów. Wie o brudnych sztuczkach dostawców usług internetowych w zakresie kontrolowania twoich danych i wywoływania zmian w zachowaniu podczas przeglądania. Ma więc nadzieję, że znajdziesz kilka przydatnych wskazówek na tym blogu. Zanim przejdziesz dalej, zapoznaj się z jego profilem zawodowym poniżej, aby lepiej zrozumieć, dlaczego jego opinia może mieć znaczenie.

 • Ponad 10 lat doświadczenia w infrastrukturze IT.
 • Ogólnie setki serwerów, miliony dolarów kosztów projektu, dziesiątki tysięcy linii kodu.
 • W 0,01% najlepszych freelancerów z 12 milionów w najlepszej witrynie Freelancing online. Z 5 gwiazdkami w ponad 100 projektach.
 • Najlepszy Linux Guru roku 2008 podczas wymiany ekspertów.
 • Posiadacz różnych certyfikatów technicznych ” CEH RHCE PMP ITIL VCP”Żeby wymienić tylko niektóre z bardziej prestiżowych.

Krótko mówiąc, założył tę stronę, abyś mógł chronić swoją prywatność i rozszerzyć swoją wolność od cenzury, przechwytywania danych, ograniczeń regionalnych i tym podobnych. Jeśli jest jeden konkretny temat, o którym chciałbyś, żeby napisał. Daj mu krzyk w komentarzach.

Charles Roswell

Charles RoswellJeden z pionierów strony Charles zbiera informacje na temat najnowszych technologii związanych z Internetem na całym świecie. Jest także maniakiem gadżetów strumieniowych. Dlatego nigdy nie pozwala, aby ograniczenia regionalne stanęły mu na drodze.

Jeśli interesuje Cię określony kanał, Charles jest Twoim facetem, który omija ograniczenia geograficzne. Ocenił także wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Mark Casey

Mark CaseyTech-guru, zapalony streamer i ekspert we wszelkiego rodzaju urządzeniach i jak je skonfigurować. Czy kiedykolwiek miałeś problem z konfiguracją DNS na dowolnym typie routera? Cóż, sprawdź przewodniki Marka. Posiadają wszystkie potrzebne informacje wraz ze zrzutami ekranu. Jeśli jesteś użytkownikiem Kodi, musisz przejść przez jego instrukcje. Każdy dodatek, który chcesz uzyskać, będzie dostępny w ciągu kilku minut.

Mark natomiast uwielbia programy telewizyjne, walki UFC i Bellator. Dlatego znajdziesz przewodniki, które pomogą Ci nauczyć się ich oglądać w dowolnym miejscu na świecie. Jeśli chcesz odblokować określony kanał, Mark jest twoim facetem do pracy.

Razan K.

Razan K.Razan to entuzjastyczny bloger zajmujący się bezpieczeństwem w Internecie i obrońca prywatności online. Jej artykuły dotyczą głównie tego, jak VPN stały się koniecznością w dzisiejszym cyfrowym świecie. Razan ma to wszystko, bez względu na to, czy omija regionalne ograniczenia, zabezpiecza prywatne informacje lub chroni urządzenie przed zagrożeniami internetowymi..

Razan jest także streamerem. Jeśli chcesz obejrzeć program, który jest dostępny tylko w niektórych krajach, zapytaj Razan, ona poprowadzi Cię przez proces odblokowania.

Jak to robimy?

Przez lata udostępnialiśmy milionom użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i na całym świecie kompleksowych przewodników, instrukcji krok po kroku, obiektywnych opinii i porównań. Naszym jedynym celem jest pomaganie im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji technicznych i rozwiązywaniu ich problemów.

Nie ma znaczenia, jaki jest temat, przeprowadzamy kilka testów przed przekazaniem Ci informacji. Nie chodzimy po prostu i nie dzielimy się przypadkowymi myślami. Nasi recenzenci ciężko pracują, aby zwiększyć wiarygodność naszej witryny.

Być może zauważyłeś, że większość naszych przewodników obejmuje VPN. To dlatego, że lubimy zapewniać pełną swobodę online, a VPN to oferują. Ale co czyni wysoką pozycję VPN na naszej stronie? Cóż, nasi analitycy biorą pod uwagę każdy aspekt VPN i zebrali to wszystko w bezstronnej recenzji. Mówimy o:

 • Cena £: Czy sieć VPN jest droga, czy nie. Czy jest warta opłaty, której żądają pod względem funkcji?
 • Funkcje: Jeśli oferuje przełącznik wyłączania, Smart DNS, protokoły bezpieczeństwa wysokiego poziomu, szeroką sieć serwerów i liczbę jednoczesnych połączeń.
 • Zgodność: Sprawdzamy, czy ich dedykowani klienci są dostępni we wszystkich głównych systemach operacyjnych, w tym iOS, PC, Mac, Android i Fire Stick.
 • Testy prędkości: Przeprowadzamy wiele testów prędkości dla każdego dostawcy VPN, aby określić jakość jego połączenia.
 • Zasady braku dziennika: Nasi analitycy szukają informacji, czy dana sieć VPN przechowuje dane użytkowników. Chcemy dowiedzieć się, czy są szczerzy, jeśli chodzi o to, o czym wspominają na swojej stronie internetowej.
 • Warrant Canary: To ważna część, którą zawsze sprawdzamy w sieci VPN. Jeśli ta sekcja nie jest regularnie aktualizowana, musisz obawiać się, że rząd złamał tę VPN. Innymi słowy, pozwany.
 • Zasady zwrotu pieniędzy: Musi być droga powrotna, jeśli VPN nie spełnia twoich oczekiwań. Właśnie dlatego, gdy przeglądamy VPN, uważnie obserwujemy ich politykę zwrotu pieniędzy. Niektóre z nich oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a inne mają tylko 7 dni. Na początek nie wspominając o tych, którzy go nie mają.

Oprócz tego zapewniamy Ci prawdziwe cytaty, zrzuty ekranu i fakty, które pomagają w podjęciu decyzji. Możesz również zaangażować się z nami w sekcji komentarzy, aby uelastycznić interakcję.

Nadal jesteśmy firmą

Ilekroć wspominamy o określonym produkcie, zwykle podajemy link do niego. Niektórzy z tych reklamodawców lub firm pozwalają nam zarabiać jeśli czytelnik zdecyduje się zarejestrować w celu skorzystania z usługi. Gdyby nie to, nie bylibyśmy w stanie dostarczyć Ci recenzji, które masz w swoich chwytach.

Jednak nie ma znaczenia, jakie są relacje z firmami, nigdy nie pozwalamy, aby manipulowało naszą oceną i uczciwością. Produkt jest produktem, ma swoje zalety i wady, a my na VPN.guru go skrytykujemy. Nie polecamy żadnego produktu, z którego sami nie jesteśmy zadowoleni. Tak ciężko pracowaliśmy, aby zdobyć zaufanie naszych czytelników, nie wyrzucimy tego, aby zarobić kilka groszy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map