Lista VPN, które akceptują BitCoin

Bitcoiny i inne kryptowaluty bardzo się zmieniają, jeśli chodzi o sposób, w jaki obsługujemy nasze płatności. Technologia umożliwiła ludziom większą przejrzystość w zakresie obsługi ich płatności. Kryptowaluta sprawiła również, że jest o wiele wygodniejszy & opłacalne przeprowadzanie transakcji międzynarodowych. Używanie bitcoinów spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem, szczególnie w świecie technologicznym, co spowodowało, że szeroki zakres usług działa na rzecz ich akceptacji jako formy płatności. W tym samym duchu duża liczba usług VPN pracowała nad tym, aby ich usługa akceptowała bitcoiny i z wielu różnych ważnych powodów.


Lista VPN, które akceptują BitCoin

Lista VPN, które akceptują BitCoin

Bitcoin do anonimowych płatności VPN

Jednym z największych powodów, dla których warto płacić za abonament VPN za pomocą bitcoinów, jest pozostanie anonimowym. Większość ludzi zakłada, że ​​po prostu używając bitcoinów do płatności, trudno będzie ci prześledzić każdą transakcję. Nie jest to do końca prawdą, ponieważ transakcje z portfela pozostawiają ślad, który prawdopodobnie ujawniłby Twoją tożsamość. Aby zapewnić całkowitą anonimowość, musisz robić rzeczy w nieco bardziej sprytny sposób. Naszymi najważniejszymi sugestiami byłoby utworzenie pseudonimu do użycia z kontem Bitcoin, a także zapewnienie, że nie będzie kontaktu między Twoim portfelem a kontem bankowym

Jeśli wykonasz to wszystko i nadal będziesz płacić za pośrednictwem bitcoinów, Twoja usługa VPN nie będzie w stanie rejestrować żadnych dokładnych danych osobowych na Twój temat, co zapewni kolejną solidną warstwę bezpieczeństwa dla całego korzystania z Internetu. Płatności dokonywane za pomocą bitcoinów są również znacznie rzadziej przechwycone przez hakerów i oszustów w porównaniu do informacji o karcie kredytowej, ponieważ zastosowana technologia jest o wiele bardziej bezpieczna.

Wybór VPN dla płatności Bitcoin

W miarę, jak coraz więcej osób korzysta z bitcoinów dla bezpieczeństwa lub jako drogi inwestycji, dostawcy usług zaczynają też dostrzegać, jak konieczne jest dostosowanie się do zmieniającego się środowiska. Dlatego wiele usług VPN zorientowanych na wzrost wyraźnie pokazuje, że ich usługa obsługuje wiele różnych metod płatności, a bitcoiny rzadko są pomijane na tej liście.

Aby pomóc Ci zidentyfikować, która usługa jest bardziej zdolna do obsługi Twoich bitcoinów bez narażania Twojej tożsamości, przygotowaliśmy listę dostawców, którzy dostosowali się, na których możesz polegać, abyś nie musiał sam wyszukiwać. Staraliśmy się również wyróżnić kilka innych funkcji, które sprawiają, że są one jednymi z najlepszych do zasubskrybowania. Zobacz nasze lista najlepszych VPN, które akceptują bitcoiny poniżej:

 • ExpressVPN   
 • CyberGhost VPN
 • BulletVPN
 • NordVPN
 • IPVanish
 • PrivateInternetAccess

Najlepsze sieci VPN, które akceptują bitcoiny

Wcześniej omawialiśmy najlepsze sieci VPN, których możesz użyć do Bitcoin. Oto znowu nasze najlepsze typy:

1. ExpressVPN

ExpressVPN został założony w 2009 roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma być dostawcą VPN dla najlepszej ochrony w zakresie bezpieczeństwa online. Założyciele zadbali o założenie firmy w regionie, w którym organy regulacyjne danych nie będą miały wpływu, co pozwoliło im obiecać klientom niezawodną politykę zerowego logowania. Usługa polega również na 256-bitowym szyfrowaniu AES, które najlepiej działa z protokołem OpenVPN, ale nie powstrzymuje ich to od oferowania L2TP / IPSec, PPTP lub zarówno IKEv1, jak i IKEv2 jako alternatywnych rozwiązań w zależności od zamierzonego zastosowania.

ExpressVPN ma około 2000 serwerów, co pozwala subskrybentom na dostęp do szerokiej gamy witryn i kanałów z całego świata. Usługa obsługuje również szeroki zakres opcji płatności, od Bitcoin po Paypal, Visa, Mastercard, Webmoney i wiele innych znanych usług płatniczych. Dostawca ma również szereg ukrytych serwerów do łączności & bezpieczeństwo w krajach wysoce cenzurowanych, funkcje takie jak dzielone tunelowanie i system DNS o zerowej wiedzy, a także zdolność do 3 jednoczesnych połączeń na jednym koncie. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, a także ile będziesz musiał zapłacić za subskrypcję, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

Ta estońska usługa jest jednym z najlepszych wyborów, z których możesz skorzystać, szczególnie jeśli szukasz dostawcy, który nie zmniejszy tak bardzo prędkości. Usługa jest coraz bardziej obecna w około 22 krajach i podobnie jak ExpressVPN, umożliwia utworzenie do 3 wielu połączeń w ramach jednego konta. Ze względów bezpieczeństwa usługa oferuje standardowe 256-bitowe szyfrowanie AES i nie nakłada ograniczeń na wykorzystanie przepustowości, przełączników serwerów ani prędkości na tych, które polegają na jego usłudze.

BulletVPN pozwala płacić za subskrypcję za pośrednictwem Bitcoinów, znanych firm obsługujących karty kredytowe lub PayPal i ma klienta VPN, który jest również całkiem dobrze skonfigurowany. Wersje aplikacji VPN są dostępne dla systemów Windows, iOS, PayPal i Linux, a wszystkie są łatwe w obsłudze i nawigacji. Usługa odblokowuje Netflix, a także oferuje usługę Smart DNS do obejścia ograniczeń geograficznych. Obsługa klienta jest również zawsze dostępna i można ją uzyskać za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co możesz zyskać od tego dostawcy, zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

Naszym zdaniem naprawdę nie ma innej usługi, która oferuje tak szeroki zakres funkcji w porównaniu do tego, co otrzymasz z NordVPN. Dostawca ma ponad 4000 serwerów rozproszonych w ponad 60 krajach, co oznacza, że ​​zasięg witryn i kanałów blokowanych geograficznie, do których masz dostęp za pośrednictwem tej usługi, jest ogromny. Dzięki pojemności do 6 jednoczesnych połączeń będziesz w stanie chronić tyle urządzeń z dostępem do Internetu, ile chcesz.

Płatności za subskrypcję NordVPN można dokonać gotówką, PayPal, Bitcoinami lub kartami kredytowymi, przy czym wsparcie jest również dostępne dla aplikacji takich jak Google Play lub iTunes. NordVPN to niezawodny dostawca VPN, który zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych, gdy jesteś w trybie online. Jest to możliwe dzięki ścisłej polityce zerowych logów, automatycznemu przełącznikowi zabijania, który zamyka twoje połączenie w przypadku naruszenia bezpieczeństwa VPN, ochronę przed wyciekiem DNS, aby zapobiec Serwery DNS od wysyłania niezaszyfrowanych zapytań poza tunel VPN, a także wsparcie Tora przez VPN dla zwiększenia anonimowości online. Jego serwery są dobrze zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego, torrentowania i pobierania, a także zawierają obsługę udostępniania plików P2P. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych i innych funkcji, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Wniosek na temat najlepszych sieci VPN, które akceptują bitcoiny

Korzystanie z Bitcoinów lub innej formy kryptowaluty to płacenie za dowolną usługę jest na wiele sposobów wygodniejsze niż używanie pieniędzy. Dlatego nawet sieci VPN pracują nad tym, aby to uwzględnić i zapewnić swoim klientom prawo do zachowania anonimowości nawet podczas korzystania z ich usług.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map