Najlepsze alternatywy dla Bitcoin w 2020 roku

Jakie są najlepsze alternatywy dla Bitcoin? W którą kryptowalutę najlepiej zainwestować w 2020 r.? Nie można zaprzeczyć, że kryptowaluty przeszły długą drogę od uruchomienia Bitcoin. Dzięki nowym technologiom opracowywanym każdego dnia i oferującym bardziej niezawodne funkcje bezpieczeństwa, nie brakuje opcji inwestycyjnych do wyboru. Jednak przy tak szerokim wachlarzu alternatyw może być nieco mylące zrozumienie, gdzie umieścić pieniądze. Oto lista najlepszych zamienników bitcoinów na podstawie ich popularności i wyników rynkowych.


Najlepsze alternatywy dla Bitcoin

Najlepsze alternatywy dla Bitcoin

Najlepsze alternatywy Bitcoin

Chociaż Bicoin jest z pewnością najpopularniejszą formą kryptowaluty, nie jest to jedyna. Istnieje wiele innych walut cyfrowych, którymi handlują ludzie. Oto najlepsze z nich.

Ethereum

Jeśli istnieje jakaś kryptowaluta, która jest bliska rywalizacji z popularnością Bitcoin na dzisiejszym rynku, byłaby to Ethereum. Ta waluta powoli i stale zyskuje na popularności w ostatnim czasie. Ale chociaż jest to druga najbardziej popularna kryptowaluta po Bitcoin, obie te kryptowaluty służą różnym celom. W przeciwieństwie do ideologii prostych transakcji opartych na blockchain Bitcoin, Ethereum funkcjonuje jako zdecentralizowana platforma do tworzenia aplikacji. Niektórzy twierdzą, że jest to naturalnie lepsza alternatywa dla Bitcoin, ale wiele osób się nie zgadza.

Chociaż Ethereum oferuje wiele inteligentnych opcji kontraktowych, jest również znacznie bardziej skomplikowane. Ponadto fakt, że wartość Ethereum opiera się na tworzonych przez nią aplikacjach, sprawia, że ​​inwestycje są nieco bardziej niepewne. Ponadto ETH podziela zmienność bitcoinów. Ponieważ ETH nie chce zastąpić Bitcoin, ale wytycza własny kurs, od Ciebie zależy, czy będzie dla ciebie odpowiedni, czy nie.

Dziarskość

Dash jest jedną z tych kryptowalut, które nadają priorytet anonimowym transakcjom nad wszystkim innym. Waluta poczyniła znaczne postępy na rynku od momentu jej wprowadzenia i jest obecnie uważana za jedną z bezpieczniejszych opcji inwestycyjnych.

Oferuje również znacznie szybszą prędkość transakcji niż Bitcoin. Kolejną wielką zaletą Dash jest to, że oferuje inwestorom i ich transakcjom dwa poziomy bezpieczeństwa. Zasadniczo płaci wolontariuszom za podpisanie się na transakcjach, a tym samym staje się samowystarczalnym systemem.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Dash nie wydaje się mieć możliwości konkurowania z Bitcoinami, nie mówiąc już o ich przekroczeniu. Nawet w dwupoziomowym systemie zarządzania nie może zapewnić pełnego bezpieczeństwa transakcji. Ponieważ zasadniczo opiera się na tej samej technologii blockchain co Bitcoin, jest również podatny na te same zagrożenia co Bitcoin. Dash to dobra opcja inwestycyjna dla tych, którzy szukają nieco lepszej funkcji bezpieczeństwa niż Bitcoin, a także umożliwiają szybsze transakcje. Jednak w przypadku inwestycji długoterminowych ten krypto może nie być pierwszym portem zawinięcia.

Litecoin

Jeśli Bitcoin jest złotem świata krypto, to Litecoin jest srebrem. Ta kryptowaluta od dawna uważana jest za Bitcoin i oferuje znacznie ulepszony system transakcyjny i handlowy. Litecoin był jedną z trzech monet kryptograficznych przyjętych przez Coinbase około połowy 2017 roku i od tego czasu cieszy się sporą popularnością wśród inwestorów kryptograficznych.

Wspominamy tutaj Litecoin, ponieważ oferuje lepszą strukturę i system niż Bitcoin, dzięki technologii Segregated Witness lub SegWit. Czyniąc to, wniósł znaczący dodatek do swojej listy korzyści. Teraz może obsługiwać transakcje masowe łatwo i przy obniżonym koszcie na transakcję. Są to niektóre czynniki, które poważnie popierają Litecoin jako realną alternatywę dla Bitcoin w najbliższej przyszłości.

Monero

Monero to nowa kryptowaluta w bloku (łańcuch) i zapowiada się jako jedna z najlepszych do anonimowego handlu online. W przeciwieństwie do Bitcoin, którego blockchain jest mniej lub bardziej przejrzysty i może być dostępny dla każdego, aby zobaczyć odpowiednie dzienniki transakcji, Monero w ogóle nie oferuje tej funkcji.

Zasadniczo uniemożliwia ludziom poznanie transakcji dokonywanych przez inne osoby, a tym samym zapewnia większe bezpieczeństwo użytkownikom. To, czy to dobrze, czy nie, jest nadal przedmiotem debaty. Ale faktem jest, że inwestowanie w Monero może faktycznie rozwiązać wiele problemów związanych z prywatnością, które ludzie rozważają, inwestując w inne kryptowaluty. Jeśli anonimowość to nazwa Twojej gry, Monero może być dla Ciebie idealną opcją inwestowania w kryptowaluty.

Marszczyć

Ripple to idealna kryptowaluta dla transakcji międzynarodowych. Oferuje inwestorom możliwość szybkich transakcji transgranicznych przy minimalnych kosztach transakcji. Biorąc pod uwagę ogromny potencjał międzynarodowego rynku kryptowalut, inwestycja w Ripple może doprowadzić do dużej wypłaty, jeśli rynek pozostanie względnie stabilny. I choć Ripple może nie być najlepszą kryptowalutą na rynku do inwestowania w tej chwili, ma wiele zalet, które czynią go głównym narzędziem monetarnym do płatności międzynarodowych.

Najlepsze alternatywy dla Bitcoin – końcowe myśli

Masz to. To obecnie najlepsza alternatywa dla Bitcoin na rynku. Ponieważ jednak nowe kryptowaluty są wprowadzane na rynek, zawsze istnieje możliwość pojawienia się nowej kryptowaluty jako kolejnego wyznacznika trendów. Jeśli jesteś poważnym inwestorem w kryptowaluty, nadążaj za najnowszymi osiągnięciami i inwestuj zgodnie z dominującymi trendami, korzyściami i brakami różnych kryptowalut na rynku. Biorąc to pod uwagę, jest bardzo prawdopodobne, że 5 monet, które wymieniliśmy tutaj, będzie jednym z najlepszych sposobów na zastąpienie Bitcoinów w twoim portfelu inwestycyjnym kryptowaluty. Czy możesz być kolejnym milionerem kryptowaluty?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map