10 najlepszych kanałów YouTube do grania w 2020 r

Gry YouTube stały się istotną częścią kultury witryny. Chodzi mi o to, że spędzamy godziny na oglądaniu tego, co inni mają do opublikowania na swoim kanale, jeśli chodzi o rozgrywkę, instrukcje i recenzje. Niektóre z nich mają poczucie humoru, podczas gdy inne mają charakter wyłącznie biznesowy. W tym przewodniku przedstawię trochę najlepszych kanałów gier, które zdecydowanie musisz śledzić, jeśli jesteś graczem. Tutaj są.


Najlepsze kanały do ​​gier w YouTube

Najlepsze kanały do ​​gier w YouTube

Najlepsze kanały gier YouTube – Szybki podgląd

Szybko przejrzyj kanały gier, które omówimy w następnej recenzji:

 • Gry (oficjalny kanał YouTube)
 • PewDiePie
 • Markiplier
 • Jacksepticeye
 • Dorkly
 • VanossGaming
 • Teoretycy gier
 • UberHaxorNova
 • LazarBeam
 • DanTDM

Youtube + Gaming – idealne połączenie

Gry stały się bardzo ważną częścią naszego życia. Eliminuje stres, który mamy, i jest zabawny, prosty. Jeśli jednak jesteś podobny do mnie, może Cię to frustrować, gdy utkniesz na poziomie, który jest niemożliwy do ukończenia bez pomocy z zewnątrz.

Weźmy przykład: spędziłem godziny w Pokemon Black 2 i nie mogłem znaleźć miejsca, w którym znajdowała się Kyurem. To tylko prosty przykład, czułem potrzebę powrotu do gry Sonic R – mojej gry z dzieciństwa. Ale wtedy niewiele wiedziałam. Wszystko, co wtedy zrobiłem, to wybranie Sonica i ucieczka. Dzisiaj, przy pomocy niektórych kanałów gier Youtube, dowiedziałem się, że faktycznie możesz zebrać wszystkie Szmaragdy Chaosu i zdobyć Super Sonic. Jeśli nie wiesz, nie jest wstyd prosić o pomoc. Teraz prawdziwe pytanie leży tutaj najlepszy kanał z grami YouTube?

Naprawdę trudno byłoby na nie odpowiedzieć. Nie wynika to z liczby dostępnych kanałów, ale z rodzaju treści, które każdy z nich oferuje. Każdy kanał obsługuje inny tłum i recenzuje różne gry. Niektóre z nich starają się pokryć wszystkie gatunki i kończą się wypaleniem za miesiąc lub dwa blaty, co wynika z samego wyczerpania się obejmowania treści, które mogą nie być ważne dla większości.

Niektóre z tych stron są po prostu dla zabawy, podczas gdy inne przechodzą bezpośrednio do tematów. Nie będę kłamał, w jednym filmie znajdziesz kanały, które obejmują oba te obszary. Jeden z moich najlepszych kanałów Dota 2 trafia do Australijczyka, o którym będę mówić później.

Najpopularniejsze kanały z grami YouTube – pełna recenzja

Na podstawie tego, czego nauczyłem się przez lata grania, godne zaufania kanały gier mogą wiele zaoferować. W tej recenzji zajmę się jednymi z najlepszych stron z grami Youtube. Analiza nie opiera się na subskrybentach ani liczbie wyświetleń tych gości. Wszystko zależy od jakości ich zawartości, tego, jak bardzo pomaga ci w grach, oraz od tego, czy oglądanie jest fajne, czy nie. Teraz, inni gracze, aby „awansować”, sprawdź tę recenzję najlepszych kanałów z grami Youtube.

Gry (oficjalny kanał YouTube)

Hazard to oficjalna strona na Youtube poświęcona wszystkim związanym z grami online i transmisjami na żywo. Możesz dosłownie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz na stronie kanału, niezależnie od tego, czy jest to transmisja na żywo, której szukasz, czy poprzednie mecze mistrzostw. Strona gier

Jak widać powyżej, Gaming ma 81 milionów subskrybentów. To dlatego, że na stronie kanału jest tak wiele do zrobienia. Transmisje na żywo są bardzo ważne. Wyobraź sobie, że czekasz na wydarzenie sportowe, tak, to samo tutaj. Możesz wybrać swoją grę i dołączyć do rozgrywających się obecnie meczów. Nie ma wątpliwości, że musisz zmierzyć czas zgodnie ze swoją strefą czasową, ale hej, nadal je widzisz.

Dam ci przykład, jeśli wybierzesz Dota 2 z kanału gier można przesyłać strumieniowo mecze na żywo bez względu na to, gdzie się znajdują. Zobacz, co znajdziesz.Transmisja na żywo Dota 2

To tylko prosty przykład tego, co można zobaczyć na kanale. Możesz także oglądać PUBG mecze, a także jedna z moich najlepszych gier, Age of Empires.

PewDiePie

PewDiePie wywarł duży wpływ na branżę gier, gdy mówimy o kanałach w YouTube. Facet ma zaledwie 29 lat i ma ponad 92 miliony subskrybentów.

Szwedzki YouTuber jest komikiem i komentatorem gier, który jest najbardziej znany ze swoich treści na kanale. Felix Arvid Ulf Kjellberg stał się bardzo popularny, stał się głównym tematem odcinka „South Park”, w którym wyraził siebie. PewDiePie

Felix uruchomił swój kanał recenzujący gry. Teraz jego kanał rozszerzył się na kilka gatunków obejmujących wszelkiego rodzaju treści pojawiające się w Internecie. Opublikował nawet godzinę i trzydzieści minut wideo z jego gry Fortnite (Wygrał po raz pierwszy). Jeśli jesteś zapalonym graczem, YouTube PewDiePie jest dla Ciebie koniecznością. Sprawdź to.

Markiplier

To może być twoja nowa obsesja na punkcie YouTube. MarkiplierFilmy są przezabawne, slap-stick śmieszne, ale czasem mogą stać się poważne. Zdjęcia są wszystkim w każdym filmie. Możesz dosłownie powiedzieć, że Mark Edward jest profesjonalistą i poświęca dużo czasu swojej pracy, zanim przekaże ją fanom. Ma 23,5 miliona subskrybentów, co jest bardzo dużą rzeczą, jeśli jesteś przesyłaczem YouTube. Markiplier

Możesz słuchać, jak rozmawia przez cały dzień. Ma bardzo chwytliwy głos, a rzeczy, które robi na cele charytatywne, są po prostu ciepłe. Zauważyłem, że Mark bardzo skupia się na gatunkach grozy. Prawdopodobnie powinieneś sprawdzić jego recenzje Resident Evil 2, są wyjątkowe. Gra także w GTA 5, Minecraft i Red Dead Redemption 2.

Jacksepticeye

27-letni Seán William McLoughlin z Irlandii stał się popularny po tym, jak inny słynny YouTuber PewDiePie wspomniał o nim w jednym ze swoich filmów. Jego strona ma ponad 21 milionów subskrybentów.

McLoughlin nazywa siebie „najbardziej energicznym komentatorem gier wideo na YouTube”. Cóż, w oparciu o filmy, które oglądałem, zgadzam się. Gra i rozmawia w tym samym czasie, och, i jest w tym wiele przekleństw. Najwyraźniej ludzie uważają to za zabawne, gdy reagujesz bezpośrednio na to, co dzieje się „na żywo”, innymi słowy, będąc sobą.

JackSepticEye

Sean zagrał i zrecenzował remake mojej ulubionej gry z dzieciństwa, Spyro the Dragon. Kiedyś był to Rok Smoka. Teraz na PS4 jest ponownie zapalony Spyro. Naprawdę nie możesz przypisać temu człowiekowi zbyt dużego uznania, jeśli nie obejrzysz jego filmów. Wypróbuj je.

Dorkly

Dorkly to zabawne podejście do fandomu – obejmujące filmy, telewizję, gry wideo, komiksy i wiele innych. Nie chcę być stronniczy i nie będę, ale ten kanał jest niesamowity. Nie masz pojęcia, jak zabawni są i jak kreatywni mogą być dzięki animacji każdej gry, o której myślałeś, że wtedy. Na przykład powinieneś zobaczyć, jak ponownie wyobrażają sobie każdą grę SEGA, w tym Sonic, aby stworzyć z niej oryginalną historię.

Dorkly

Kiedy Sonic próbuje znaleźć pracę lub gdy Pokemon spełnia swoje Błyszczące formy, wszystko jest animowane z ich własnej perspektywy i ze śmiesznymi dowcipami, które tylko gracze mogą zrozumieć. Ok, zauważam, że ich strona nie ma tylu subskrybentów jak poprzedni, ale ta strona jest warta twojego czasu, zaufaj mi. Po prostu sprawdź komentarze każdego z 2,8 miliona, które mają na swoim kanale.

Mortal Kombat jest ulubieńcem fanów wszystkich pokoleń. Znajduje się na każdej konsoli, a nawet na nowszych, w tym na PlayStation 4. Jeśli jednak zobaczysz, co Dorkly z tym zrobił, pokochasz tę grę jeszcze bardziej. Nie powiem dużo, musisz sam się przekonać.

 

VanossGaming

Evan Fong to zabawna osoba, która publikuje na YouTube filmy w stylu montażowym, przedstawiające jego i innych twórców grających w różne gry wideo. On i jego przyjaciele są śmiesznie śmieszni i sprawiają, że fajnie jest oglądać, jak grają w gry i jednocześnie komentują. Możesz opisać ich jako grupę przyjaciół bawiących się grając razem.

VanossGaming

Osobiście oglądam jego filmy, a on wcale się nie pokazuje. Cóż, nikogo nie obchodzi, jak wygląda, dopóki jest dobry w tym, co robi. Możesz zauważyć, że Evan nie naciska żadnego z nich VanossGaming23 miliony subskrybentów, którzy lubią lub zapraszają innych, otrzymuje wyłącznie na podstawie publikowanych przez siebie treści. Jeśli zasubskrybujesz jego kanał, otrzymasz dostęp do filmów z różnych gier, w tym Fortnite, Call of Duty, Uno i GTA.

Automatycznie zakochasz się w humorze filmów z Call of Duty. Przypomniał mi, że bawię się z przyjaciółmi i wszystkimi naszymi dobrymi chwilami, a teraz przeszedł do gier komputerowych, a filmy stają się coraz lepsze.

Teoretycy gier

Matthew Patrick urodził się 15 listopada 1986 r. W Medina w Ohio. Ten YouTuber odniósł sukces dzięki studiom wideo na temat gier i opracowaniu teorii. Jego kanał analizuje gry wideo, a nie gra i komentuje je. Polega na wykorzystywaniu przedmiotów akademickich w celu zapewnienia widzom doświadczenia edukacyjnego.

Teoretycy gier

Filmy w Teoretycy gier składają się z niego mówiącego o zdjęciach i innych klipach wideo. Poza wykorzystaniem dowodów i badań opartych na faktach, MatPat wkłada również dużo humoru do swoich filmów, zwykle wyolbrzymiając swój humor znacznie bardziej niż w prawdziwym życiu. Znajdziesz filmy obracające się wokół Fortnite, Apex Legends, Assasin’s Creed, Pokemon i Sonic the Hedgehog.

Jego kanał ma ponad 11 milionów obserwujących fanów gier, którzy lubią wiedzieć więcej i zagłębiają się w gry. Wyobraź sobie inną perspektywę niż rzucanie Pokeballem w poruszającą się mysz elektryczną. Mattew zabierze Cię w inną podróż, jeśli chodzi o rozgrywkę, i prawdziwy powód, dla którego coś się dzieje w grze wraz z chichotem tu i tam co jakiś czas.

UberHaxorNova

James Richard Wilson Jr. lepiej znany online jako UberHaxorNova jest amerykańskim komentatorem YouTube, graczem i komikiem. Nacisk na komika jest bardzo zabawny, gdy recenzuje grę.

Ostatni film, który obejrzałem, był, gdy grał w Megaman 11 po raz pierwszy. Chłopaki, jeśli go nie znacie, powinniście zacząć od tego filmu, bo od razu się w nim zakochacie.

UberHaxorNova

Możesz powiedzieć, że jest bardzo przyziemny, bardzo zabawny i charyzmatyczny. Jest fajnie oglądać. Jego szalona osobowość i zabawne dziwactwa są warte subskrypcji. 

James ma ponad 3 miliony subskrybentów na swoim kanale. Wynika to głównie z jego recenzji na temat gier takich jak Resident Evil 2, Megaman, Hitman 2, Spiderman i Pole bitwy. Oto wideo, które zmusiło mnie do obsesji na punkcie jego kanału.

 

LazarBeam

Lannan Eacott, lepiej znany online jako LazarBeam, jest australijskim YouTuberem znanym głównie z filmów o Fortnite: Battle Royale. Wczesne wysiłki LazarBeam na YouTube nie miały nic wspólnego z grami wideo. Nie było komentarza na temat gry, w którą grał.

Jego strona rozpoczęła się, gdy zaczął robić filmy o popularnej grze Madden. Teraz postanowił poszerzyć swój zasięg, grając w różne gry. I nie powinno dziwić, że jedną z gier, które wybrał, była Fortnite. LazarBeam

LazarBeam ma prawie 10 milionów subskrybentów. Dzieje się tak głównie dlatego, że zaczął pokrywać więcej treści z gier, aby jego filmy mogły dotrzeć do większej liczby odbiorców. Oto niektóre z gier LazarBeam na swoim kanale:

 • Afterlife: The Game
 • Call Of Duty: Black Ops 3: Zombies
 • Fallout 4
 • Fortnite: Battle Royale
 • Grand Theft Auto 5
 • Madden 16
 • NBA
 • The Sims 4
 • Dywizja
 • WWE
 • Pokémon Go
 • Poly Bridge

DanTDM

Daniel Robert Middleton, znany online jako DanTDM, jest brytyjską osobowością na YouTube i profesjonalnym graczem. Na swoim kanale obejmuje dziesiątki gier, ale głównie Minecraft. Ma ponad 21 milionów subskrybentów, a kanał został wymieniony jako jeden z najlepszych w Wielkiej Brytanii.

DanTDM

Interesującą rzeczą na stronie Dana jest to, że obejmuje kilka gatunków i jest skierowana do wszystkich grup wiekowych. Naprawdę dba o widzów, którzy w większości są dziećmi. Nic nie mówi, co mogłoby spowodować, że dziecko się odegra i nie przeklnie, chyba że będzie to film skierowany do osób starszych. Na różnych konsolach do gier znajdziesz zaktualizowane filmy o Fornite, Let’s Let’s Pikachu, Spiderman i wielu innych grach.

Czy jest więcej??

Znajdziesz setki YouTuberów, którzy mają własne kanały gier. Jednak niektórzy z nich muszą przyspieszyć grę, aby osiągnąć najwyższe pozycje. Na przykład jeden z moich ulubionych graczy nazywa się Cayinator. Gram w Dota od ponad 11 lat, odkąd istniała Dota 1 i nigdy nie interesowała mnie gra z Techies. Po obejrzeniu filmów tego faceta ćwiczyłem cały dzień w oparciu o to, co robi w grze. Jest zabawny, interaktywny i komunikuje się w niesamowity sposób z innymi graczami w grze. Zaufaj mi, kiedy ci powiem, że jego strona jest warta sprawdzenia. Jeśli chodzi o innych YouTuberów, znajdziesz między innymi Rezendeevil, TheWillyrex i Vegetta777. Ci faceci są całkiem dobrzy w tym, co robią. Wejdź na ich strony i przekonaj się sam.

Jakie są najlepsze kanały gier YouTube? – Końcowe przemyślenia

YouTubersi utrzymywali się z tego, co publikują w mediach społecznościowych. Gracze skorzystali z witryny, aby opublikować swój komentarz lub zagrać w gry. Nie ma znaczenia, czy grasz w popularne gry, takie jak Dota 2, League of Legends lub Minecraft, możesz nawet obejmować gry strzeleckie, takie jak Call of Duty i Fortnite, ważne jest to, że daje nam to świetną zabawę i trochę wgląd również. Dałem ci najlepsze kanały YouTube, które są ściśle przeznaczone dla graczy, sprawdź je i ciesz się.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map