Dlaczego PUBG mnie zbanował?

W świecie gier, PlayerUnknown’s Battlegrounds, zwany także PUBG, stał się fenomenem.


Opracowany przez Tensent i wprowadzony na rynek pod koniec 2017 r .; do tej pory gra pobrała 200 milionów, a jej przychody wzrosły o ponad 160 procent.

Dlaczego PUBG mnie zbanował?

Dlaczego PUBG mnie zbanował??

Gry online są świadkami rewolucji od kilku lat. PUBG zdobył popularność, jakiej żadna inna gra online nie była w stanie zrobić od jakiegoś czasu. Deweloper jest Koreańczykiem, a rozgrywka jest inspirowana różnymi japońskimi i koreańskimi filmami bitewnymi.

Walka o przetrwanie

Gry Battle Royale opierają się na tematyce przetrwania, poszukiwania i eksploracji, w której gracze muszą walczyć z przeciwnikami, aby przetrwać (jak w prawdziwym życiu). W tych grach jest dwóch graczy z każdej strony lub mały oddział.

Kiedy gracz umiera, zostaje usunięty z gry i nie może się odrodzić. Jeśli lubisz takie głupie filmy, jak Hunger Games, PUBG na pewno Ci się spodoba. 

Ta gra wieloosobowa ma miliony graczy, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, PUBG zablokowało ponad 30 000 kont z powodu oszukiwania. Należą do nich zarówno początkujący, jak i gracze, którzy dominują w szeregach. Zakaz pojawia się zaraz po wydaniu nowej aktualizacji.

Dzięki nowym funkcjom zabezpieczeń i algorytmom PUBG może atakować graczy, którzy używają nieetycznych środków, aby wygrać lub zarabiać pieniądze w grze. Firma stwierdziła również, że gracze używający tych nieetycznych metod do wygrywania pochodzili głównie z Europy lub Ameryki Północnej.

Komunikat o zakazie PUBG

Jeśli zostałeś zbanowany, możesz otrzymać wiadomość czytającą coś w następujący sposób:

„To konto zostało tymczasowo zawieszone z powodu zbyt wielu podejrzanych skarg dotyczących używania nielegalnego oprogramowania i nieprawidłowych dzienników gier. Będziesz mógł grać ponownie po zawieszeniu, nawet jeśli dochodzenie nie zostanie zakończone w tym okresie. Przepraszamy za niedogodności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Pomoc. ”

Dlaczego PUBG mnie zbanował??

Według oficjalnej strony Gracze Nieznani „nie podają dokładnych szczegółów / powodów banowania ze względów bezpieczeństwa”. Ponadto „nie odblokowują żadnych kont, które naruszyły warunki i usługi”. Możesz więc pożegnać się z kontem PUBG na wypadek, gdyby otrzymał stały ban. Biorąc to pod uwagę, istnieją różne poziomy zakazów, które mogą wynosić od 1 dnia do trwałego zawieszenia na platformie do gier. Oto główne powody, dla których możesz zostać zbanowany:

 • Oprogramowanie, które omija usługi w grze.
 • Programy, które w jakikolwiek sposób zmieniają grę (nawet jeśli nie są przeznaczone do oszukiwania).
 • Programy używane do monitorowania, uzyskiwania itp. Informacji z gry lub usług.
 • Kody, makra itp. Do innych gier, a nie do PUBG, nadal stanowią naruszenie usług gry.

Jeśli jesteś graczem w PUBG i chcesz teraz, co może Cię zablokować na platformie, czytaj dalej.

1. Korzystanie z VPN

Korzystanie z VPN dla bezpieczeństwa może nie spowodować, że zostaniesz zbanowany z platformy, ale jeśli używasz VPN z PUBG, aby ukryć swój pierwotny adres IP i sfałszować swoją lokalizację, aby zwiększyć swoją rangę lub punkty, z pewnością może zostać zablokowany. W niektórych przypadkach gracze PUBG korzystają z VPN, aby skrócić czas pingowania; zwłaszcza jeśli ich dostawcy usług internetowych używają tak zwanego ograniczania. 

Zanim PUBG wprowadził nowe środki bezpieczeństwa, kilku graczy korzystało z wirtualnej sieci prywatnej, aby sprawiać wrażenie, że znajdują się w innym regionie, aby zdobywać punkty i łatwiej wygrywać. Ale od teraz możesz dołączyć do tych 30 000 zablokowanych kont.

2. Korzystanie z nieautoryzowanych akcesoriów

Jeśli grasz na telefonie, istnieje wiele tanich akcesoriów, których możesz użyć, aby trochę wygrać. Ale jeśli te akcesoria nie są autoryzowane przez PUBG Corp, a jeśli dowiedzą się, że ich używasz, mają pełne prawo do zablokowania twojego konta.

3. Naruszenie praw autorskich

Jeśli PUBG Corp stwierdzi, że naruszasz prawa autorskie, może zablokować twoje konto. Może to obejmować zmianę formatu pliku lub modyfikację danych pakietu lub serwerów. Jeśli to zrobisz, firma zablokuje Twoje konto na zawsze i nigdy nie będziesz mógł ponownie grać na platformie.

4. Korzystając z błędów i błędów

Ponieważ jest to platforma internetowa, zawsze będzie miała usterki i błędy. Wiemy również, że sprytni gracze będą manipulować tymi usterkami, aby znaleźć łatwy sposób na wygraną lub zdobycie większej liczby punktów. Może to jednak spowodować, że zostaniesz zablokowany na platformie do końca życia.

Podobnie, jeśli dowiesz się o jakimkolwiek innym graczu, który korzysta z takich usterek i luk w systemie, ale nie zgłaszasz go, czeka Cię akcja.

Dlatego za każdym razem, gdy dowiesz się o lukach w systemie, zgłoś to firmie, a nie skorzystaj z niego.

5. Obraźliwe wobec innych

Na platformie PUBG możesz być ofensywny na kilka sposobów. Możesz mieć pseudonim, który obraża graczy z innych krajów ze względu na narodowość, rasę, kastę, wyznanie lub kolor.

Jeśli Twój pseudonim zawiera jakiekolwiek obraźliwe lub o charakterze seksualnym słowo, firma może podjąć działania przeciwko tobie.

Jeśli Twój pseudonim narusza jakiekolwiek prawa autorskie, Twoje konto może zostać zbanowane. Jeśli zwrócisz się do innych graczy na platformie o uwagach dotyczących przyjaźni, możesz również zostać zbanowany. Krótko mówiąc, jeśli chcesz kontynuować grę, nie dopuść do obraźliwego zachowania się na platformie.

6. Hakowanie innych kont lub prześladowanie graczy

Jest to jeden z najpoważniejszych rodzajów przestępstw, które możesz popełnić, aby zostać zablokowanym na platformie. Jeśli podążasz tropem innego gracza w celu przerwania gry, masz szansę zostać zbanowanym z platformy.

Idąc o krok dalej i włamując się na konto innych graczy, aby uzyskać określone informacje, istnieje 100% prawdopodobieństwo, że zostaniesz zbanowany na zawsze. Jeśli upublicznisz informacje innych graczy bez ich zgody, możesz również zostać zbanowany.

7. Dokonywanie nieautoryzowanych dochodów

W przeciwieństwie do wielu innych platform gier, PUBG nie ma możliwości zarabiania na tym pieniędzy. Dla wielu może to być rozczarowujące, dlatego niektórzy gracze próbują zmanipulować system i zarobić trochę pieniędzy.

Jeśli zostanie to wykryte przez firmę, gracz zostanie zbanowany. Jeśli chcesz zarabiać na PUBG, musisz najpierw uzyskać zgodę firmy.

Tak długo, jak oddajesz się uczciwej grze, możesz grać dalej, aby wygrać obiad z kurczakiem. Dzięki nowym regułom gry graczom trudniej jest oszukiwać, a także daje prawdziwym graczom szansę na awans.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map