Jak naprawić opóźnienie Legendy Apex

Opóźnianie jest jedną z najgorszych rzeczy, które mogą ci się przydarzyć podczas grania w Apex Legends. Podobnie jak powolna wydajność sieci jest cienką linią między zwycięstwem lub porażką. Dowiedz się, jak naprawić opóźnienie Legendy Apex w poniższym artykule.


Jak naprawić opóźnienie Legendy Apex

Jak naprawić opóźnienie Legendy Apex

Co jest opóźnione?

Podczas gdy serwery dedykowane Apex Legends zwykle zapobiegają opóźnieniom w grze. Niektóre są jednak nieuniknione i mogą być bardzo niepokojące. Opóźnienia to przerwy, które mogą się przydarzyć podczas gry. Technicznie rzecz biorąc, opóźnienie to powolna reakcja komputera lub urządzenia do gier z powodu wolnego komputera / urządzenia lub połączenia z Internetem. Opóźnienia w grze są związane ze zużyciem przepustowości przez tysiące użytkowników na zwykłym serwerze ISP w określonym czasie. Oznacza to, że Twój system może nie być w stanie wysyłać i odbierać wystarczającej ilości danych z powodu wolnego i niespójnego połączenia z Internetem.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Apex Legends?

VPN dla Apex Legends może zmniejszyć opóźnienia między graczem a klientem serwera. Możesz także poprawić szybkość połączenia po podłączeniu do sieci VPN. Zachowaj ochronę przed atakami DDoS dzięki VPN aktywowanemu podczas grania. Ponadto VPN pozwala graczom łączyć się z inną lokalizacją serwera, co może pomóc zmniejszyć ping. Ponadto możesz grać w tę grę z dowolnego miejsca na świecie, łącząc się z serwerami w określonych krajach.

Korzystanie z VPN pomoże również rozwiązać różne problemy z połączeniem, które mogą uniemożliwić grę w Apex Legends online. Niektóre z tych błędów to:

“Połączenie z serwerem wygasło. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie ea.com/unable-to-connect ”

„Nie można połączyć się z serwerami EA. Sprawdź swoje połączenie internetowe i spróbuj ponownie. Więcej informacji na stronie ea.com/unable-to-connect. ” W pobliżu

Jak naprawić opóźnienie w Apex Legends za pomocą VPN?

Aby zmniejszyć opóźnienia w Apex Legends, musisz wykonać dwa kroki.

 1. Najpierw uruchom grę Apex Legends.
 2. Na ekranie głównym przejdź do „Data Center”.
 3. Zanotuj czasy pingów do różnych serwerów Apex Legends.

Teraz, gdy znasz czasy pingów, czas naprawić swoje apeksowe legendy. Oto, co musisz zrobić dalej:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN. Upewnij się, że twój dostawca VPN ma znaczną liczbę serwerów VPN rozproszonych po całym świecie.
 2. Następnie skonfiguruj aplikację VPN na komputerze PC, Mac lub PS4.
 3. Z poziomu aplikacji połącz się z serwerem VPN blisko Twojej prawdziwej lokalizacji.
 4. Po nawiązaniu połączenia VPN wróć do gry Apex Legends.
 5. Ponownie wykonaj test ping, który wykonałeś wcześniej.
 6. Twój czas pingowania powinien zostać drastycznie skrócony.

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z innym serwerem VPN. Powyższa procedura pomoże również ominąć wszelkie potencjalne problemy z przeciążeniem, które mogą wystąpić podczas próby połączenia się z serwerami Apex Legends.

Dodatkowe wskazówki, jak zmniejszyć opóźnienie w Apex Legends

Aby cieszyć się grą Apex Legends bez opóźnień, musisz poprawić ping i zmniejszyć opóźnienia. Sprawdź poniższe wskazówki:

 • Podłącz komputer do routera za pomocą kabla sieciowego Ethernet, co ustabilizuje twoje połączenie internetowe. Przewodowe połączenie internetowe jest ogólnie lepsze niż połączenie WiFi, jeśli chodzi o gry online.
 • Przejdź do ustawień gry i zmniejsz rozdzielczość, wygładzanie krawędzi, jakość cienia, jakość tekstur i synchronizację wirtualną.
 • Zamknij pliki lub działania, które zajmują dużo pamięci RAM i przepustowości. Zatrzymaj pobieranie, jeśli to możliwe.
 • Zamknij procesy w tle (dla obu systemów Windows & Gracze na komputery Mac), na przykład aktualizacje antywirusowe, aktualizacje systemu Windows oraz klienci Torrent i menedżery pobierania.
 • Rozważ włączenie funkcji QoS w routerze, ponieważ priorytetem jest ruch, aby ważniejszy ruch mógł przejść jako pierwszy.
 • Skontaktuj się z dostawcą usług internetowych. Niektórzy usługodawcy internetowi dysponują specjalnymi pulami do gier online.
 • Uruchom ponownie sprzęt sieciowy, odłączając router i modem na 30 minut.
 • Odłącz inne urządzenia, takie jak tablety, telefony komórkowe i inne urządzenia online.

Zmień typ Nate’a z „Ograniczony” na „Umiarkowany” lub „Otwarty”. Ma to ogromny wpływ na szybkość pobierania i wrażenia z gry, zwłaszcza jeśli używasz PS4 lub Xbox One.

Najlepsza sieć VPN dla Apex Legends 

Istnieje wielu dostawców usług VPN, którzy obiecują usługi wysokiej jakości i doskonałe wyniki. Ale ilu tak naprawdę spełnia ich roszczenia? Wypróbowaliśmy już wielu różnych dostawców i oto nasza lista najlepsze VPN dla Apex Legends.

ExpressVPN plasuje się na naszej liście jako jedna z najpopularniejszych usług VPN pod względem wydajności i obsługi klienta. Jest idealny do grania i przesyłania strumieniowego. Powinieneś spróbować. Znajdź więcej dostawców usług VPN w poniższej tabeli.

Napraw Apeks Legends Lag – końcowe słowa

Ciesz się grą Battle Royale bez opóźnień i przerw. Użyj oprogramowania VPN, aby poprawić i poprawić wrażenia z gry. Dopóki programiści nie zajmą się opóźnieniami i opóźnieniami, gracze mogą korzystać z usług VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map