Jak naprawić opóźnienie PUBG

W domu musimy żyć z głośnymi krzykami mojego brata i ciągłymi dziecięcymi napadami złości podczas gry. Jesteśmy świadkami tego wybuchu, ilekroć gra na PS4 w Battlegrounds. Zapytany o swoją stratę odpowiada: „To głupie opóźnienie, przestańcie marnować połączenie internetowe”. A ponieważ nie mam pojęcia, co to ma z tym wspólnego, sprawdziłem to i znalazłem rozwiązania, które znalazłem. Mam nadzieję, że przeczyta ten artykuł, i możemy w końcu położyć kres opóźnieniom i krzykom raz na zawsze.


Jak naprawić PlayerUnknown's BattleGrounds

Jak naprawić PlayerUnknown’s BattleGrounds

Co jest opóźnione?

To opóźnienie zauważalne opóźnienie między działaniami graczy a działaniami serwera w grze wideo. Jest to spowodowane przez wolne połączenie z Internetem lub a wolny komputer / urządzenie. Wysoki poziom ruchu jest widoczny w grze wieloosobowej, takiej jak PUBG, ze względu na zużycie przepustowości, biorąc pod uwagę, że tysiące użytkowników gra jednocześnie. Tak więc, gdy ruch przekracza pojemność sieci, ta konkretna sieć opóźnia wysyłanie lub odbieranie danych.

Dlaczego potrzebujesz VPN dla PUBG?

Gdy gracze próbują przechytrzyć się nawzajem w śmiertelnej grze w kotka i myszkę, opóźnienie może z łatwością zrujnować ich schematy. Nowa aktualizacja komputera mogła wprowadzić wiele jąkania, opóźnień i spadków klatek PUBG, powodując wściekłość tysięcy graczy. Chociaż mają pełne prawo do niezadowolenia, nadal mogą zarządzać płynną rozgrywką, jeśli zainstalują VPN. Potrzeba VPN podczas grania w PUBG jest duża, zaczynając przede wszystkim od uzyskania dostępu do gry.

Z powodu ograniczeń geograficznych gracze w różnych częściach świata nie mają dostępu do gry, a VPN umożliwia im to. Łączenie z jednym z Szybkie serwery VPN pozwoli ci grać w PUBG z ​​dowolnego miejsca na świecie. Odtąd wszystko staje się lepsze, ponieważ VPN jest prawie dba o problemy z opóźnieniami przez które gracze przechodzą podczas gry. I właśnie do tego potrzebujesz zoptymalizowanej sieci VPN, która:

 • Zmniejsz opóźnienia i opóźnienia.
 • Udziel dostępu do gier z ograniczeniami geograficznymi.
 • Zapewnij bezpieczeństwo i anonimowość.
 • Ciesz się grą w szybkiej sieci.
 • Kup nowe tytuły gier wcześnie.
 • scape dławienie ISP i poprawić ping.
 • Wykonaj kilka różnych połączeń lokalizacji serwera.

Jak zmniejszyć ping w PUBG?

Proces minimalizacji opóźnień w PUBG obejmuje dwa etapy. Przede wszystkim musisz określić swój obecny ping na tych serwerach PUBG. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Odwiedź tę stronę.
 2. Wybierz z listy serwerów ten, który jest najbliżej twojej prawdziwej lokalizacji.
 3. Kliknij przycisk „Ping”.
 4. Zanotuj wyniki które dostaniesz w milisekundach.

Teraz znasz czasy pingów PUBG. Następnym krokiem byłoby zmniejszając je.

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN z dużą siecią serwerów jak ExpressVPN.
 2. Pobierz aplikację VPN na urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to komputer PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Z poziomu aplikacji, połączyć się z serwerem VPN blisko twojej prawdziwej lokalizacji.
 4. Teraz, przejdź do pubg.disquse.ru.
 5. Powtórz test ping. 
 6. Powinieneś zauważyć drastyczny spadek czasu pingowania.

Jeśli nie jesteś zadowolony z uzyskanych rezultatów, nie próbuj sobie wyobrazić, kiedy możesz połączyć się z innym serwerem VPN. Dlatego wskazane jest, aby zasubskrybować jedną z dużą siecią serwerów. W ten sposób dojdziesz do połączyć się z dowolnym serwerem z całego świata ponieważ zawsze jest ktoś blisko, a im bliżej, tym lepiej.

Najlepsza sieć VPN dla PUBG

Aby zagrać w PUBG bez zakłóceń lub problemów, będziesz potrzebować pomocy solidny i solidny VPN. Jedna z najlepszych sieci VPN dla PUBG z ​​niesamowitymi prędkościami, mnóstwo serwerów do wyboru, wysokie bezpieczeństwo, dobra obsługa klienta i więcej jest ExpressVPN.

Są inni dostawcy usług VPN, którzy mogą zwiększyć twoje wrażenia z gry PUBG, i możesz przeczytać o nich wszystko w naszej najlepszej sieci VPN do przeglądu PUBG.

Wskazówki, jak zmniejszyć opóźnienie w PUBG

Problemy z opóźnieniami w PUBG lub może Twoja rzeczywista geolokalizacja nie pozwoli Ci uzyskać dostępu do PUBG tak, jak chcesz. Dlatego stworzyliśmy tę listę poniżej, abyś Ty doświadcz gier PUBG bez opóźnień.

 • Monitoruj stabilność komputera.
 • Aby ustabilizować połączenie, podłącz komputer do routera za pomocą kabla sieciowego Ethernet.
 • Nie zezwalaj na podkręcanie.
 • Ciągle sprawdzaj uruchomione programy.
 • Sprawdź, czy w systemie nie występują wąskie gardła.
 • Zamknij wszystkie pliki lub działania, które zużywają przepustowość i zajmują dużo pamięci RAM.
 • Zatrzymaj pobieranie, jeśli to możliwe.
 • Nie pozostawiaj otwartych procesów w tle, takich jak aktualizacje antywirusowe, aktualizacje systemu Windows i menedżery pobierania.
 • W ustawieniach gry zmniejsz rozdzielczość, wygładzanie krawędzi, jakość cienia, jakość tekstur i synchronizację wirtualną.
 • Włącz funkcję QoS na routerze w ten sposób, że najważniejszy ruch przechodzi najpierw.
 • Odłącz od innych urządzeń, takich jak tablety i telefony komórkowe.
 • Niektórzy usługodawcy internetowi dysponują specjalnymi pulami do gier online, więc skontaktowanie się z nimi nie zaszkodzi.
 • Odłącz router i modem na 30 minut, aby uruchomić ponownie.
 • Zmień typ Nate’a z „Ograniczony” na „Umiarkowany” lub „Otwarty”.

Napraw opóźnienie PUBG

PUBG to jedna z najlepszych gier Battle Royale ze względu na realistyczny krajobraz wojskowy, dobre mapy, pojazdy i bardziej precyzyjną mechanikę strzelania. Skocz ze spadochronem na rozległe mapy PUBG wraz z 99 innymi graczami bez jednej usterki. Zaproponowaliśmy ci wiele rozwiązań, które pomogą Ci uniknąć tego opóźnienia PUBG, wszystko to można osiągnąć dzięki VPN.

Pomimo faktu, że możesz łatwo wrócić do gry po śmierci z powodu opóźnienia, VPN może zapewniają dłuższą żywotność przy niskim opóźnieniu. Po co więc ryzykować? Czy rozumiesz, dlaczego potrzebujesz teraz VPN do grania? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat najlepszej sieci VPN, której możesz użyć do gier online w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map