Jak naprawić problem Call of Duty Warzone Lag

Kilku z was jeszcze nie wie o tym Call of Duty: Warzone został uruchomiony w dniu 10 marca 2020 r. Wszyscy jesteście podekscytowani, aby dostać się na pole bitwy i od razu zacząć strzelać. Ale mimo tego, że jest tak zaawansowany, wciąż jest grą online, która jest podatna na opóźnienia. Nie ma dosłownie nic gorszego niż LGD w Call of Duty, które mogą zakończ swoje serie zabójstw i obniżyć swój ranking. Cóż, jestem fanem gry i szukam najlepszych przeciwników, którzy nie mieliby żadnych problemów. Właśnie dlatego wymyśliłem ten przewodnik. Oto jak rozwiązać problem opóźnienia w Call of Duty: Warzone.


Jak naprawić problem Call of Duty Warzone Lag

Jak naprawić problem Call of Duty Warzone Lag

Call of Duty – Lags Ruin the Experience

Opóźnienia nie stanowią problemu, który pojawia się podczas gry Call of Duty. W rzeczywistości w każdej grze online: wolne połączenie może wpływać na to w bardzo frustrujący sposób.

Wyobraź sobie, że jesteś w środku meczu wieloosobowego, a twoja postać dostaje utknąłem nic nie robiąc lub chodzić tam i z powrotem z nieznanym miejscem docelowym. To powinno zepsuć twoje wrażenia z gry.

To nie jedyny rodzaj opóźnienia. Twoje połączenie lub urządzenie może powodować opóźnienie wejściowe, gdzie platforma nie mogę nadążyć za pomocą wydawanych poleceń.

Poza tym twój awatar może utknąć w grze, gdy jesteś wymusił wylogowanie. Jeśli używasz Komputer z systemem Windows, Steam może cię ukarać za coś, czego nawet nie zrobiłeś. Jeśli nie napotkałeś jeszcze problemu, oto jak to wygląda.

 • „Serwer odłączony. Połączenie z tym serwerem gry Blizzard zostało utracone. Wyjdź i spróbuj ponownie. Kod błędu: BLZBNTBGS000003F8. ”WarZone Disconnected

W Call of Duty: Warzone, a szybkie połączenie jest wymagane, aby maksymalnie cieszyć się grą. Jeśli pojawią się opóźnienia, stracisz swój szał zabijania w ten sposób. Cholera, możesz nawet dostać zdegradowany dzięki uprzejmości i opóźnień.

Nie chcemy tego. Jako gracz wiem, przez co przechodzisz. Jednak powolne połączenie nie tylko psuje wrażenia z gry nie będzie mógł wejść do gry, najpierw. Spójrzmy na inny błąd otrzymasz, jeśli twoje połączenie nie jest wystarczająco dobre:

 •  “Połączenie nieudane. Nie można uzyskać dostępu do usług online. ”

Aby uniknąć tych problemów, przeprowadziłem kilka testów. Z przyjemnością dowiesz się, że mogłem zoptymalizować moje wrażenia z gry na CoD.

Nie martw się, będziesz mógł to zrobić. Właśnie postępuj zgodnie z tym obszernym przewodnikiem i będziesz grać w Call of Duty: Warzone bez opóźnień i przy doskonałych prędkościach.

Narzekało wielu użytkowników

Po jego wydaniu gracze narzekają na znaczne opóźnienie serwera. Potwierdzono, że było to spowodowane kilkoma Rozproszone ataki typu „odmowa usługi” (DDoS).

Te ataki wymierzone zarówno w Blizzarda, jak i Activision. Jednak obie firmy twierdzą, że sobie z nimi poradziły, a gracze mogą wrócić do gry i cieszyć się nimi. 

Blizzard stwierdził, że ma do czynienia z takimi atakami DDoS już od dłuższego czasu, we wtorek, Mecz 17, 2020 będąc jednym przykładem.

Blizzard zarejestrował więcej incydentów DDoS i potwierdził je za pośrednictwem swoich kont wsparcia. 

„Zakończyły się ataki DDOS na dostawców sieci, które monitorowaliśmy. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, spróbuj https://t.co/W9Koj6IaqS. ”

Od tego czasu te ataki zdarzają się prawie codziennie, w tym trzy dni temu 21 marca

CoD: Warzone nie jest jedyną grą, na którą wpływa Ataki DDoS. Nie oznacza to jednak, że nie można go uniknąć, co jest głównie przyczyną istnienia tego przewodnika.

Najlepszy sposób, aby naprawić Call of Duty: Warzone Lags

Logo VPNCzas oczekiwania, zwany także po prostu jako świst, to czas, jaki zajmuje przesyłanie danych między lokalizacjami, mierzony w milisekundach. Chociaż niektóre przewodniki pomocy mogą stwierdzać, że nie ma nic wspólnego z twoim pingiem, błagam, by się różnić.

Możesz zdecydowanie zmniejszyć ping, jeśli korzystasz z Wirtualnej sieci prywatnej. Znane jako VPN, są to narzędzia cyberbezpieczeństwa, które pomagają chronić twoje dane i pozwalają ci używać serwerów dedykowanych zamiast twoich dostawców usług internetowych.

Łącząc się z serwerem, Twoje dane będą przepływać przez prywatny tunel, szyfrowane w procesie i chronione przed wszelkiego rodzaju cyberataki i próby wścibstwa. Gdy dane zostaną zaszyfrowane i twoje tożsamość jest ukryta, możesz ominąć swój Ograniczanie ISP nawyki, ponieważ jest to jeden z głównych powodów niskiej prędkości połączenia przez większość czasu.

To nie wszystko. Chroni również przed Ataki DDoS które stały się dość powszechne w świecie gier online. VPN ukrywa twoją lokalizację i przypisuje ci adres IP w wybranym kraju. To bardzo pomaga, gdy próbujesz dokonać zakupu towary w grze lub uzyskaj dostęp do gry w obszarze, w którym jest niedostępny.

W Rosji PlayStation nie sprzedaje cyfrowo gry. Więc jeśli tam mieszkasz, połączyć się z serwerem, powiedzmy w USA, a gra będzie dostępne do zakupu.

Oto, co VPN może ci pomóc w maksymalnym wykorzystaniu CoD: Warzone:

 • Wybierz szybki serwer.
 • Kup gry wyłącznie dla regionu.
 • Zmniejsz opóźnienia i opóźnienia.
 • Obejdź dławienie połączenia ISP.
 • Zwiększa bezpieczeństwo i prywatność.
 • Zmień serwery, aby grać z innymi graczami z całego świata.

Naprawianie problemu z opóźnieniem

Teraz, gdy wiesz, co to jest VPN i jesteś w stanie, pozwól mi pokazać, jak możesz pozbyć się problemu z opóźnieniem. Najpierw musisz sprawdź ping.

Dzięki Activision możesz zobaczyć swoje pingowanie z poziomu gry. Tak więc, zanim będziemy mogli cokolwiek zrobić, musisz zobaczyć, co twoje świst wygląda na pierwszy, może na razie jest w porządku. Użyliśmy naszego PS4 jako przykładu:

 1. Najpierw uruchom grę, wejdź do lobby i rozpocznij mecz.
 2. Następnie kliknij Przycisk Opcje i udaj się do Menu ustawień.
 3. Teraz przejdź do Opcje, dosłownie.Opcje WarZone
 4. Teraz kliknij Konto.Ustawienia konta WarZone
 5. Znajdziesz status opóźnienia w środkowej prawej części ekranu.Opóźnienie WarZone

Jak widać, status opóźnienia jest dość zły, ale mamy na to poprawkę. To jeden z głównych powodów, dla których wymyśliliśmy ten przewodnik.

The wideo powyżej podam więcej takich samych instrukcji kompleksowy proces wizualny. Sprawdź, czy kroki nie były wystarczające.

Korzystanie z VPN

Teraz, gdy znasz swój ping, możesz coś z tym zrobić. Jeśli nie tego szukasz, wykonaj następujące czynności:

 1. Pierwszy, subskrybuj wiarygodną usługę VPN który ma szybkie serwery na całym świecie. Mówimy o grach online, więc ExpressVPN jest wysoce zalecane.
 2. Jeśli używasz komputera z systemem Windows, możesz pobrać dedykowanego klienta na swoje urządzenie. Jeśli chodzi o osoby grające w CoD na Xbox One i PS4, powinieneś zainstaluj VPN na routerze ponieważ nie jest kompatybilny z twoją konsolą.
 3. Teraz zaloguj się za pomocą swojego konta i połączyć się z serwerem znajduje się w pobliżu Twojej lokalizacji.
 4. Po nawiązaniu połączenia, sprawdź ponownie swój status ping.
 5. Zauważysz, że masz czas na pingowanie zredukowany.

Jeśli ExpressVPN nie był tym, czego szukasz, zawsze możesz użyć jednego z nich najlepsze VPN dla Call of Duty: Strefa wojny. Są bardzo niezawodne, szybkie i zapewniają najlepsze bezpieczeństwo w branży.

Jeśli szukasz szybszego połączenia, zawsze możesz zmień serwery DNS na swojej platformie. Jest to dość łatwe, jeśli już wiesz, jak to zrobić. Jeśli tego nie zrobisz, oto kilka poradników, które pomogą Ci to zrobić:

 • Przełączanie serwerów DNS na PlayStation 4.
 • Zmiana serwerów DNS na Xbox One.

VPN to za mało? Oto kilka sztuczek

VPN może wiele zrobić, aby poprawić wrażenia z gry, ale czy może zrobić to sam? Co byś powiedział, gdybym ci powiedział, że możesz równie dobrze pomóc w trakcie procesu? Tak to prawda. Istnieją kilka sztuczek możesz użyć do optymalizacji wydajności urządzenia. Spójrzmy:

 • Dostosuj ustawienia wizualne w opcjach CoD.
 • Pobierz najnowsze sterowniki Nvidia lub AMD.
 • Skontaktuj się ze swoim dostawcą usług internetowych, aby uzyskać specjalną pomoc dotyczącą puli gier.
 • Dezaktywuj Wi-Fi na innych urządzeniach, które mogą blokować połączenie.
 • Użyj połączenia przewodowego zamiast Wi-Fi.
 • Twoje urządzenie może mieć aplikacje działające w tle. Zamknij je wszystkie, aby zaoszczędzić na pamięci RAM.
 • Wstrzymaj pobieranie wszystkich plików, które mogą odbywać się na Twoim urządzeniu. Dotyczy to szczególnie PS4 i Xbox, ponieważ aktualizacje są częste.
 • Zaleca się, aby kontroler był podłączony bezpośrednio do konsoli zamiast przez Bluetooth. Jeśli zauważysz, profesjonaliści zawsze używają przewodowych kontrolerów, myszy i klawiatury. To poprawia opóźnienia wejściowe.

CoD: Naprawiono problem z opóźnieniem w Warzone – końcowe myśli

Gra jest niesamowita. Activision dodano dodatkowe funkcje dla każdego. Możesz jednak cieszyć się nim do maksimum, jeśli nadal występują opóźnienia. Właśnie dlatego wymyśliłem ten przewodnik.

Masz teraz środki do gry nowa gra CoD bez żadnych problemów na drodze. Śmiało i zastrzel ich wszystkich. Jeśli masz więcej wskazówek do dodania, udostępnij je w komentarze poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map