Jak odblokować Twitcha za pomocą VPN

Jak odblokować Twitcha za pomocą VPN? W ciągu ostatnich kilku lat gry online, a zwłaszcza gry wieloosobowe, zyskały ogromną popularność. Gry takie jak Fortnite, PUBG i H1Z1 angażują swoich graczy w epickie bitwy i wyruszają na wszelkiego rodzaju zadania. Przy tak dużej liczbie gier pojawia się potrzeba zostania zręcznymi graczami. Czy jest lepszy sposób na naukę niż oglądanie? Gdyby tylko istniał sposób, w jaki gracze mogą się wzajemnie oglądać?


Och, czekaj, jest i nazywa się Twitch. Ta usługa przesyłania strumieniowego pozwala oddanym graczom nagrać materiał z gry, a następnie udostępnić go światu. Teraz dzięki Twitch można wyświetlać i udostępniać materiał filmowy z gry, w którą grasz. Z uwagi na fakt, że Twitch jest bezpośrednio skorelowany z grami online, może zostać zablokowany w środowiskach pracy i szkołach. Jest zablokowany, więc co? To nie znaczy, że nie możesz uzyskać do niego dostępu. Możesz skutecznie ominąć wszelkie ograniczenia nałożone na Twitcha i oglądać, jak Twitch odblokowany z wykorzystaniem VPN na PC, Mac, Andriod, urządzeniach z systemem iOS, Fire TV, Chromecast, Xbox i PS4.

Twitch Odblokowany z VPN

Twitch Odblokowany z VPN

Co to jest Twitch?

Twitch to platforma wideo na żywo, która jest zasadniczo poświęcona „wszystkim grom”. Oferuje transmisje na żywo setek graczy grających na żywo oraz możliwość komunikowania się z nimi na żywo. Twitch może obserwować swoich ulubionych nadawców za darmo lub subskrybować kanały za opłatą. To, co dodaje Twitchowi pewnego uroku, to to, że sprowadza na świat różne osobowości. Niektórzy ludzie lubią widzieć, co robią ich ulubieni nadawcy / gracze. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że nie ma granic ani ograniczeń między wentylatorem a streamerem. Dodatkowo, Twitch i Esports już od dawna mają połączenie. To dlatego, że Twitch oferuje wskaźniki wyświetlania, które ułatwiają negocjacje ze sponsorami.

Jak odblokować Twitcha za pomocą VPN

Nic nie może odblokować VPN, w tym Twitch. Jeśli mieszkasz w kraju, w którym obowiązuje ciężka cenzura, Twitch może być niedostępny. Takie platformy mediów społecznościowych są blokowane, ponieważ rząd nie ma kontroli nad prezentowanymi i udostępnianymi treściami. Trudno też obserwować odblokowanie Twitcha w szkole, na studiach, w pracy itp. Jest tak głównie dlatego, że organizacje te korzystają z wewnętrznych sieci, które nie są w stanie obsłużyć nadmiernego zużycia przepustowości.

Teraz, jeśli należałeś do szczęśliwych, którzy już mają dostęp do Twitcha, a następnie z jakiegoś powodu zostali zablokowani, możesz być ofiarą blokady IP Twitcha. Twitch praktycznie blokuje adresy IP graczy, którzy naruszyli warunki świadczenia usług. Czasami możesz nawet nie zostać zablokowany. Twój dostawca usług internetowych może po prostu dławić Twoje wrażenia z gry Twitch, a możesz się tego upewnić, przeprowadzając mały test prędkości. Jeśli chcesz uniknąć wszystkich problemów związanych z Twitch, zalecamy korzystanie z VPN. Oto jak korzystasz z VPN do oglądania odblokowanego Twitcha.

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz oglądać gry.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z dowolnym serwerem VPN.
 5. Pozwól Twitchowi wyświetlać gry online na ekranie.

Najlepsza VPN do odblokowania Twitcha

Istnieje wiele sieci VPN dostępnych i konkurujących o swoje należne miejsce na rynku. Każdy z tych dostawców usług VPN ma specjalne funkcje, które odróżniają go od innych. Aby Twitch działał płynnie, niezbędna jest niezawodna, szybka i bezpieczna sieć VPN. Oto trzy najlepsze VPN dla Twitcha. Jeśli to nie wystarczy, spójrz na poniższą tabelę dostawców usług VPN. Jeśli szukasz dogłębnej analizy dla każdej z tych sieci VPN, sprawdź naszą recenzję Best VPN for Twitch.

ExpressVPN

ExpressVPN jest jedną z najbardziej uznanych i zaufanych usług na rynku i jest najlepszą siecią VPN dla Twitcha. Nigdy nie zawodzą w dostarczaniu niezawodnych i wysokiej jakości usług. Szybkie prędkości, trudne szyfrowanie i środki wysokiego bezpieczeństwa składają się na to, co oznacza ExpressVPN. Nie wspominając o jego nieograniczonej przepustowości, która kwalifikuje ExpressVPN jako idealnego dostawcę usług VPN do przesyłania strumieniowego gier online.

NordVPN

NordVPN sprawdziło się jako najbezpieczniejszy dostawca usług VPN w okolicy. Bardzo poważnie podchodzą do szyfrowania i dlatego mają system szyfrowania „DoubleVPN”. Mów o dodatkowym bezpieczeństwie. Gra online nigdy nie była bezpieczniejsza dzięki NordVPN, co czyni ją świetną siecią VPN dla Twitcha.

IPVanish

IPVanish oferuje duże prędkości, nigdy nie spadając poniżej 10 MB / s, co pomaga użytkownikom przesyłać strumieniowo gry bez przerw i opóźnień. Skonfigurowanie produktu przy użyciu zoptymalizowanych serwerów jest dość łatwe, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę Twitcha. IPVanish oferuje imponujące funkcje, dzięki którym idealnie nadaje się dla graczy, w tym aplikacje VPN na PC, Mac, Androida, iOS, a także Amazon FireStick.

Zobacz, jak Twitch został odblokowany

Gracze mogą oglądać, kontaktować się i udostępniać innym członkom społeczności graczy na całym świecie dzięki Twitch. Aspekt sieci społecznościowej usługi sprawił, że Twitch jest obecnie udaną platformą. Różnorodność treści i funkcji jest wystarczająca, aby przyciągnąć uwagę wszystkich rodzajów graczy, a jeśli Twitch to utrzyma, przekroczą 2 miliony nadawców miesięcznie i 100 milionów widzów. Gdy masz VPN, nie musisz się martwić ograniczeniem dostępu do Internetu lub blokowaniem adresów IP. Zobacz, jak Twitch jest odblokowany w szkole, w porze lunchu, w miejscu pracy i gdziekolwiek chcesz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map