Jak usunąć Fortnite IP Ban

Jak usunąć Fortnite IP Ban? Ta epicka bitwa królewska, która sprawiła, że ​​wszyscy utknęli na PS4, jest uważana za jedną z najpopularniejszych i najbardziej wciągających gier roku 2018. Świat Fortnite jest pełen łupów do poszukiwania, miejsc do odkrycia i oczywiście fortów do zbudowania. Jednak 40 milionów oddanych graczy nie będzie zbyt zadowolonych z zablokowania swoich adresów IP i przerwania bitew.


Zakaz ten jest logiczną konsekwencją naruszenia zasad przez użytkowników, którzy najwyraźniej nie przeczytali tak dobrze warunków umowy. Wdrożenie takich zakazów w szybkiej grze survivalowej utrudnia granie, a także rozczarowuje całą społeczność graczy. Aby znieść ban i utrzymać optymalną rozgrywkę, zalecamy korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej na dowolnym komputerze PC, Mac, Android, iOS, Xbox i PS4.

Jak usunąć Fortnite IP Ban

Jak usunąć Fortnite IP Ban

Dlaczego adresy IP są zakazane na Fortnite??

„Zostałeś usunięty z meczu z powodu adresu IP, sieci VPN, maszyny lub oszustwa. Odradzamy korzystanie z usług VPN lub proxy podczas próby gry w Fortnite. ” Ten rodzaj wiadomości zasadniczo podsumowuje cały powód, dla którego istnieje zakaz Fortnite. Cierpienie z powodu wolnego połączenia internetowego lub opóźnienia sieci może być przyczyną pojawienia się tego okropnego wyskakującego komunikatu. Sprzeciw wobec zakazu jest bezcelowy, biorąc pod uwagę, że zgadzasz się z warunkami gry.

Wyraźnie stwierdzają, że „każdy gracz uznany za grającego w Fortnite w sposób lub w„ celach, które [są] nielegalne lub wykraczają poza zakres zamierzonego użytkowania Usług ”, zostanie zbanowany. Powód, dla którego zostałeś zablokowany, prawdopodobnie dotyczy jednego z nich. Niezadowoleni gracze zgłaszają również oszustów, co prowadzi do zbanowania ich adresów IP. Czasami blok trwa kilka godzin, dni, a czasem może być nieokreślony. Może to oznaczać koniec gry Fortnite użytkowników.

Twórcy gier mają sposoby wykrywania naruszeń i nielegalnych praktyk. Powinieneś wiedzieć, że lepiej nie naruszać żadnych zasad gry. Epic Games „ma prawo zakończyć dostęp do całości lub części usług z dowolnego powodu lub bez podania przyczyny”. To wszystko jest na tobie. Nie jesteśmy tutaj, by pogarszać sytuację, jesteśmy tutaj, aby pomóc ci wrócić do gry. Jedną z rzeczy, na które gracze powinni zwrócić uwagę, jest to, że warunki świadczenia usług Gry nie zabraniają korzystania z VPN. Posiadanie dostawców usług internetowych blokujących korzystanie z VPN nie jest zatem uzasadnione.

Graj w Fortnite z VPN

VPN łączy Cię z Internetem za pośrednictwem sieci prywatnej. Oznacza to, że cały ruch i dane przechodzą przez to urządzenie pośredniczące przed połączeniem z Internetem. Ten proces szyfrowania może być bardzo pomocny podczas grania w Fortnite, ponieważ oznacza, że ​​grasz anonimowo. Jeśli nie wiesz, jak działa VPN, pozwól nam to wyjaśnić. Po uruchomieniu aplikacji VPN od usługodawcy łączysz się z serwerem dowolnego innego kraju.

Dzięki temu otrzymasz adres IP tego kraju, nawet jeśli nie znajdujesz się tam fizycznie. W rezultacie serwery Fortnite nie będą mogły zobaczyć Twojego prawdziwego adresu IP podczas łączenia. Zamiast tego zobaczą adres IP serwera VPN. Jeszcze lepsze w korzystaniu z VPN podczas grania w Fortnite jest to, że Twój dostawca usług internetowych nie widzi, że grasz w gry online. Dlatego dostawcy usług internetowych nie mogą proaktywnie ograniczać prędkości połączenia. Gry online zawsze przyciągają hakerów, którzy wiedzą, że gracze przesłali cenne dane osobowe, w tym dane karty kredytowej. Jedynym sposobem na ochronę przed złośliwymi atakami jest subskrypcja VPN.

Dlaczego VPN dla Fortnite?

 • Unikaj wyskakującego komunikatu o błędzie Fortnite.
 • Zmniejsz opóźnienie i opóźnienie.
 • Zapewnij bezpieczeństwo i dostępność.
 • Zmień serwer Fortnite.
 • Odblokuj Fortnite w szkole.

W razie wątpliwości jesteśmy tutaj, aby je wykluczyć i podkreślić skuteczność ExpressVPN. Jest to najlepszy dostawca usług, który pozwoli ci grać w Fortnite bez żadnych komplikacji. Możesz także sprawdzić Najlepsza sieć VPN dla Fortnite jeśli nadal wahasz się, który dostawca VPN powinien wybrać. Więcej informacji na temat innych dostawców usług VPN na rynku znajduje się w poniższej tabeli.

Omiń blokadę Fortnite IP

Jeśli chcesz zagrać w Fornite, będziesz musiał poradzić sobie z warunkami, które się z nim wiążą. Lub jeśli łamiesz zasady, nie będziesz musiał przechodzić przez te wszystkie kłopoty, aby odblokować epicki łup. Jedyne, co musisz zrobić, to zasubskrybować dostawcę usług VPN. Więc jeśli jesteś graczem Fortnite, który jest zdruzgotany z powodu zablokowania swojego adresu IP, powinieneś zdobyć VPN, zanim przegrasz bitwę z potworami. Zbuduj swój fort i broń go tak, jak chcesz, bez żadnych przerw, opóźnień lub blokad dzięki subskrypcji VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map