Jak zmniejszyć opóźnienie w Fortnite

Czy kiedykolwiek miałeś Łuskę dokładnie tam, gdzie chcesz, ale nagle to ty umierasz nagle opóźnienie w grze? Wiem, byłem tam Z tego powodu przestałem nawet grać w Battle Royale. Te poszczególne przerwy tysiące graczy Fortnite wyciągało włosy z frustracji, zastanawiając się, co może być przyczyną tego opóźnienia, a co najważniejsze jak mogą to naprawić. Nie martw się, to, czego szukasz, to to, co mam. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz zmniejszyć opóźnienia w Fortnite.


Jak zmniejszyć opóźnienia w Fortnite

Jak zmniejszyć opóźnienia w Fortnite

Co jest opóźnione?

Czasami twój Internet działa idealnie dobrze i jesteś o krok od zabicia wszystkich potworów, gdy znikąd gra, w którą grasz, jest opóźniona. Tracisz swoją pozycję z powodu powolnej reakcji komputera.

Mówiąc konwersacyjnie, opóźnienie w grze jest tam, gdzie gra nagle zatrzymuje się lub ulega usterce w połowie akcji. Możesz naciskać dowolne przyciski lub wydawać polecenia działania, ale nic się nie dzieje. Twoja postać po prostu stoi w miejscu. 

Masz dwa powody tego. Najprawdopodobniej masz bardzo wolne urządzenie lub po prostu (przez większość czasu), to twoje połączenie. Opóźnienia w grze są powiązane z przeciążenie określonego serwera przez miliony graczy. 

Ludzie, nie chcę zepsuć waszych wrażeń, ale świat, w którym gracze online mają szybkie komputery i szybsze połączenia internetowe, nie istnieje. Żaden gracz nie jest taki sam jak każdy inny system komputerowy i oczywiście a inna prędkość połączenia z Internetem. Istnieją jednak sposoby rozwiązać ten problem z opóźnieniem i zamierzam rzucić nieco światła na tę sprawę.

Dlaczego potrzeba VPN w Fortnite

W grze wieloosobowej, takiej jak Fortnite, jeśli system gracza nie odpowiada, na jego ekranie pojawi się komunikat, “Czekanie na serwer.” Podczas gdy inni gracze zobaczą „Oczekiwanie na gracza: [nazwa gracza]”.

To opóźnienie ostatecznie spowoduje niechciane porzucenie. Widzisz, większość dzisiejszych gier online karze za porzucanie. Nie ma znaczenia, czy jest to celowe czy nie, zostaniesz ukarany.

Opóźnienia są bardziej prawdopodobne, jeśli gracze, z którymi walczysz, są w inny kraj. Jeśli jednak opóźnienie wystąpi w Twoim regionie, nie oznacza to, że jest w ich regionie. Na szczęście to właśnie tam VPN wchodzi.

Kiedy korzystasz z VPN, dostajesz się do zmień swoją lokalizację, łącząc się z serwerem gdzie znajdują się gracze. W ten sposób będziesz uzyskaj lepsze prędkości i wiele innych fajnych korzyści:

 • Lepsza szybka sieć.
 • Możesz pobrać gry przed ich oficjalnym wydaniem w swoim regionie.
 • Zakończ opóźnienia i opóźnienia w grze.
 • Unikaj prób dławienia swoich dostawców usług internetowych.
 • Zwiększ bezpieczeństwo swojego urządzenia i unikaj ataków DDoS.
 • Połącz się z dowolnym serwerem Fortnite, jaki chcesz.

Jak naprawić opóźnienie w Fortnite za pomocą VPN?

Zmniejszenie tych frustrujących opóźnień cierpisz na środkową fazę gry, to łatwe zadanie do wykonania. Musisz tylko wiedzieć, jak sobie z tym poradzić. Istnieją jednak pewne kroki, które należy podjąć, aby móc cieszyć się najwyższymi wrażeniami z gry. Sprawdźmy je.

Krok 1 – Zdobądź ping

Aby rozpocząć proces, będziesz musiał sprawdź swój obecny ping jeśli chodzi o serwery Fortnite:

 1. Aby rozpocząć, przejdź do tego Identyfikator ping Fortnite.Test ping Fortnite
 2. Jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz listę regionów do wyboru. Wybierz ten, który jest najbliżej Twojego aktualnego miejsca pobytu.
 3. Raz zrobione, kliknij Ping aby rozpocząć test.Kliknij Ping
 4. Kilka sekund później wyniki zostaną wyświetlone na ekranie.Wyniki pingowania
 5. Zanotuj swój ping, będziesz go później potrzebować.

Krok 2 – Połącz się z VPN

Czasy pingowania, sprawdź. Pozostało nam połączyć się z serwerem VPN, aby pozbyć się tych irytujących opóźnień w Fortnite, chodźmy:

 1. Pierwszy, wybierz wiarygodnego dostawcę VPN który ma dedykowane serwery do gier online. Wiele z nich znajdziesz w sekcji Best VPN poniżej.
 2. Zarejestruj się za pomocą usługi VPN i pobierz ich aplikację na urządzeniu, na którym grasz w Fortnite. Pamiętaj, że VPN są kompatybilne z Windows PC, Androidem, MacOS, iPhone’ami i iPadami.
 3. Teraz wystarczy wybrać serwer blisko swojej lokalizacji. Im bliżej serwera, tym szybsze będzie połączenie.
 4. Zanim przejdziesz dalej, przejdź do tego Strona weryfikacji adresu IP aby sprawdzić, czy nastąpiło połączenie.
 5. Jeśli nawiązałeś połączenie, ponownie użyj identyfikatora ping z kroku 1.
 6. Wreszcie drastycznie skróciłeś czas pingowania.

Jeśli nie podobały Ci się prędkości, możesz zrobić to samo z innym serwerem. Jeszcze jedno, jeśli grasz w grę na konsoli Xbox lub PlayStation, powinieneś wiedzieć, że VPN nie jest natywnie kompatybilny z tymi platformami. W takim przypadku powinieneś zainstaluj VPN bezpośrednio na routerze i podłącz do niego swoje urządzenie.

Najlepsza sieć VPN dla Fortnite

Jest wielu dostawców VPN, którzy twierdzą, że są najszybsi na świecie. Jednak nie wszystkie z nich mogą to zrobić. Przetestowałem wiele takich twierdzących najszybciej na świecie, ale większość z nich nie doszła do tego, co napisali na swoich stronach internetowych.

Na wypadek gdybyś się zastanawiał, byłem w stanie utrzymać płonące duże prędkości z Fortnite za pomocą ExpressVPN. Ten solidny dostawca ma dedykowane serwery tylko do gier i inne do przesyłania strumieniowego.

Jeśli w grę gra więcej niż jeden członek, możesz udostępnić konto ExpressVPN na stronie 5 jednoczesnych urządzeń. Jeśli jednak nie masz pewności, możesz poprosić o zwrot pieniędzy 30-dniowa gwarancja zwrotu gotówki i sprawdź inne najlepsze VPN dla Fortnite na liście poniżej.

Dodatkowe wskazówki, jak zmniejszyć lag w Fortnite

Istnieją inne sposoby zapewnienia płynnej rozgrywki podczas gry w Fortnite. Wraz z VPN możesz z łatwością uzyskać znacznie szybsze prędkości. Rzućmy okiem inne wskazówki, które powinieneś rozważyć:

 • Jeśli podłączysz urządzenie bezpośrednio do routera, uzyskasz szybsze połączenie niż korzystanie z funkcji Wi-Fi. Zdobądź kabel Ethernet i podłącz go bezpośrednio na swojej platformie.
 • Możesz dostosuj ustawienia gry i obniż niektóre funkcje. Mówię o rozdzielczości gry, wirtualnej synchronizacji, wygładzaniu krawędzi, jakości tekstur i jakości cienia.
 • Jeśli Twoje urządzenie działa automatyczne aktualizacje, Sugeruję sprawdzenie, czy jakieś podejmują działania. Pobieranie boczne obniży szybkość połączenia. Wyłącz ich i wszystko będzie dobrze.
 • Twój RAM i przepustowość są bardzo ważne, jeśli chodzi o funkcjonalność urządzenia. Zamknij wszystko, co może znajdować się w tle oszczędzać na pamięci RAM podczas gry w Fortnite.
 • Słyszałem kiedykolwiek QoS? To właśnie zarządza ruchem danych w celu zmniejszenia utraty pakietów i w sieci. Włącz tę funkcję na routerze, a uzyskasz szybsze połączenie.
 • Daj okrzyk swojemu dostawcy usług internetowych. Mogą być w stanie pomóc, ponieważ czasami mają specjalne pule na takie przypadki.
 • Uruchom ponownie router. Zrób to, odłączając go na około 15 minut. Po ponownym uruchomieniu zauważysz pewną różnicę w wydajności.
 • Wyłącz Wi-Fi na innych urządzeniach jeśli którykolwiek z nich zostanie podłączony do tej samej sieci. W ten sposób twoja prędkość nie zostanie podzielona.
 • Zmień Nate na Moderate. To naprawdę pomaga, zwłaszcza jeśli korzystasz z platformy do gier, takiej jak PS lub Xbox.

Jak zmniejszyć opóźnienie w Fortnite – Podsumowanie

Baza graczy Fortnite rośnie niezwykle szybko w ciągu ostatnich kilku lat i jesteśmy prawie pewni, że programiści nie docenią utraty jakichkolwiek graczy z powodu spadek wydajności gry. Wykonałem swoją część i dałem ci wszystko, czego potrzebujesz popraw swoje wrażenia z gry Fortnite. Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli te wskazówki dadzą ci to, czego potrzebujesz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map