Jak zmniejszyć opóźnienie w Mortal Kombat 11

Mogę dosłownie powiedzieć, że wszyscy graliśmy online z wieloma opóźnieniami i opóźnieniami. Jest to problem, z którym mamy do czynienia podczas gry walki, takiej jak Mortal Kombat 11. Nikt nie chce brać udziału w meczu, w którym musisz naciskać do przodu więcej niż raz, aby Scorpion mógł uwolnić swoją włócznię. To jest dość frustrujące. Ale nie martw się. Mamy własne ruchy w grze. Oto jak rozwiązać problemy z opóźnieniem MK 11.


Jak naprawić błąd Mortal Kombat 11

Jak naprawić błąd Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 Opóźnienia i opóźnienia

Czy kiedykolwiek kwestionowałeś wszystko związane z Internetem? Czy kiedykolwiek byłeś: „Mój dostawca Internetu ma się dobrze, robi to wszędzie, gdzie jestem. Nie wiem co robić ”? Tak, sam jestem graczem Mortal Kombat i mogę szczerze powiedzieć, że wiem, jak się czujesz. Bycie dobrym graczem MK oznacza, że ​​znasz długie kombinacje, prawda?

Cóż, wyobraź sobie, że jesteś w środku kombinacji w meczu online, a przeszkadza ci opóźnienie? Jak wściekły by cię to, gdyby kosztowało cię to dopasowanie? Problem polega na tym, że to nie mecz jest zagrożony, to twoja pozycja wśród innych graczy. Nie tylko to, ale jeśli stracisz połączenie, cała Twoja reputacja może być zagrożona. Naprawdę mam na myśli „Quitality”? Czy kiedykolwiek to widziałeś??Quitality

To najgorsza rzecz, przez którą może przejść gracz online MK. Oznacza to, że przestałeś grać tylko dlatego, że Twoje połączenie się nie udało. Dosyć tego. Jesteśmy tutaj dzisiaj, aby pozbyć się problemów z opóźnieniami w Mortal Kombat 11. Innymi słowy, jesteśmy tutaj, aby „zakończyć je”.

Jak naprawić problemy z Mortal Kombat 11 Lag

Użytkownicy PlayStation 4 od czasu do czasu napotykają problemy z zawieszaniem się lub opóźnieniem konsoli. Rozmawialiśmy o tym, jak denerwujące może być, jeśli grasz w Mortal Kombat 11. Na szczęście nie będziesz już musiał znosić „brutalności” opóźnień. Oto najlepsze sposoby naprawy opóźnień i opóźnień w Mortal Kombat 11.

1. Zwolnij trochę miejsca

Mała przestrzeń jest ważnym czynnikiem, który może spowolnić konsolę na drastyczną skalę. Nawet jeśli nie grasz online, gra może się zawieszać co jakiś czas. Dlatego za każdym razem, gdy przychodzi Ci do głowy ta myśl, uwolnij niechciane dane z konsoli. Aby to zrobić na PS4, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Na ekranie głównym przejdź do Ustawień.
 2. Tam udaj się do Zarządzanie pamięcią masową systemu.
 3. Teraz wybierz jedną z kategorii, aby wyświetlić więcej informacji.Zwolnij miejsce na PS4
 4. Teraz możesz wybrać, co chcesz usunąć, jeśli nie potrzebujesz danych.
 5. wciśnij Opcje przycisk i wybierz Usunąć
 6. Gdy skończysz, przekonasz się, że PS4 stało się znacznie szybsze niż wcześniej.

2. Odbuduj bazę danych

Gdy używasz konsoli PS4 od dłuższego czasu, baza danych zaczyna się zapełniać, nawet nie zauważając. Dlatego od czasu do czasu powinieneś odbudowywać swoją bazę danych. Zwiększy to wydajność konsoli w świetny sposób i pomoże rozwiązać problem opóźnień. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. Wyłącz PS4, przytrzymując przycisk zasilania, aż usłyszysz dwa sygnały dźwiękowe. To wskaźnik, że twoje PS4 jest wyłączone.
 2. Teraz musisz ponownie uruchomić konsolę, ale tym razem do trybu awaryjnego. Możesz to zrobić, przytrzymując przycisk zasilania, aż usłyszysz drugi sygnał dźwiękowy.
 3. W trybie awaryjnym kontroler nie działa przez połączenie bezprzewodowe. Musisz podłączyć go za pomocą kabla USB.
 4. Zejdź na dół i wybierz opcję Przebuduj bazę danych. Odbuduj bazę danych
 5. Następnie PS4 przeskanuje dysk i utworzy nową bazę danych wszystkich materiałów.
 6. Poczekaj, aż proces się zakończy, a będziesz mieć szybkie PS4, aby cieszyć się grą na maksa.

Pamiętaj, że zakończenie może zająć dużo czasu. To zależy od ilości i rodzaju posiadanych elementów danych.

3. Popraw swoje połączenie internetowe

Można to zrobić na kilka sposobów. Niektóre z nich wymagają umiejętności technicznych, a inne kosztują kilka groszy. Tak czy inaczej, pomogę ci. Oto jak możesz naprawić swoje połączenie internetowe, aby poprawić wrażenia z gry:

Użyj Ethernetu: Osiągniesz optymalną wydajność, grając w grę online przez przewodowe połączenie Ethernet. Połączenia bezprzewodowe mają tendencję do spowalniania i wpływania na jakość rozgrywki online. Jeśli podłączysz PS4 do Internetu za pomocą kabla Ethernet, utrzymasz minimalną przepustowość łącza wymaganą do przyzwoitej gry online.

Serwer DNS: Serwer, który Twój dostawca usług internetowych automatycznie przypisuje ci, gdy subskrybujesz ich usługę, może Cię czasami zawieść. Może łatwo zostać przeciążony użytkowaniem, zwłaszcza jeśli nie masz wielu dostawców w regionie, w którym mieszkasz. Jeśli jednak zmień ustawienia DNS PlayStation, możesz uzyskać lepsze połączenie, aby grać w MK 11 bez żadnych opóźnień.

Zatrzymaj pobieranie: Zanim przejdziesz do gry online, upewnij się, że każde urządzenie w domu niczego nie pobiera, w tym także PS4. Możesz nie zauważyć, że aktualizacja jest pobierana na twoją konsolę. Więc sprawdź dwukrotnie, zanim przejdziesz prosto do bitwy online. To będzie popraw swoją prędkość internetową PlayStation 4.

Router do gier: Tak proste, kup router do gier. Takie routery mają być zaprojektowane specjalnie dla graczy, aby pomóc ograniczyć opóźnienia. Wiele z nich można znaleźć w Internecie lub w sklepie elektronicznym w Twojej okolicy. Jeśli potrzebujesz pomocy, wypróbuj router do gier Neat Gear XR 500.

4. Zaktualizuj konsolę

Czy kiedykolwiek sprawdziłeś, czy twoje PS działa na najnowszym oprogramowaniu? To jest coś, co powinieneś robić codziennie. Upewnij się, że PS4 działa na najnowszej aktualizacji, abyś mógł uzyskać lepszą wydajność. To znacznie zmniejsza opóźnienia występujące w grach online i pozwala uniknąć problemów z zawieszaniem się.

5. Użyj wirtualnej sieci prywatnej

Kiedy ty zainstaluj VPN na PlayStation 4, będziesz mógł zmienić serwer, przez który przechodzi. Innymi słowy, Twoje dane zostaną przekierowane przez wybrany serwer. Możesz wybrać taki, w którym nie ma czasu pingowania w momencie gry w MK 11. Łączenie się również z VPN unika ograniczania przepustowości ISP, co oznacza, że ​​nie będzie już żadnych ingerencji w prędkość Internetu.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN. Bardzo polecam ExpressVPN.
 2. Ponieważ VPN nie może być używany bezpośrednio na PS, musisz skonfiguruj VPN na routerze.
 3. Następnie zaloguj się przy użyciu swojego konta i połącz się z serwerem, który uważasz za odpowiedni do grania.
 4. Teraz uruchom Mortal Kombat i już nie martw się opóźnieniami.

ExpressVPN jest jednym z niewielu dostawców VPN, którzy mogą pomóc w wykonywaniu zadania. Ma serwery na całym świecie, które oferują niesamowitą szybkość. Możesz także zobaczyć listę innych najlepsze VPN dla Mortal Kombat 11 w tabeli poniżej.

Jak naprawić opóźnienia w MK 11 – końcowe myśli

Kiedy rozpocznie się katastrofa opóźnienia w grze, będziesz mieć kilka sekund opóźnienia między każdym wykonanym ruchem. Twój przeciwnik doskonale uderzy w każdą kombinację, gdy będziesz stał i nic nie robisz. Tęsknisz za najłatwiejszymi kombinacjami i przegrywasz grę później. Nie wspominając już o Quitality, która jest najbardziej upokarzająca ze wszystkich. Jednak dzięki niektórym sztuczkom możesz zoptymalizować wrażenia MK11. Zapoznaj się z przewodnikiem, który ci udostępniłem, a będziesz je szybko kończył.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map