Jak zrealizować amerykańską kartę podarunkową PSN poza USA

Jak długo korzystasz z Sony PlayStation? Wystarczająco długo, aby wiedzieć, że możesz korzystać z karty upominkowej US PSN, nawet jeśli nie jesteś w kraju? Tak, przeczytałeś to dobrze. Chociaż sklepy PS różnią się w zależności od kraju, zawsze możesz skorzystać z oferty Twojego regionu. Dotyczy to treści, cen. oferty i wykorzystaj kody. W tym przewodniku pokażę, jak zrealizować kartę podarunkową PSN za granicą. Idź za mną.


Jak zrealizować amerykańską kartę podarunkową PSN poza USA

Jak zrealizować amerykańską kartę podarunkową PSN poza USA

Czy karty PSN działają w innych krajach?

Nie, karty PSN z jednego kraju nie będą działać w innym. To naprawdę proste, nawet jeśli kupujesz kartę, ma region obok. Pozwól, że dam ci przykład tego, co mówię. Karta PSN USA nie będzie działać w Wielkiej Brytanii & vice versa, mając na uwadze, że jeśli kraj jest krajem UE, to karta UE PSN będzie działać w wielu krajach, czy ma to sens? UE obejmuje więcej niż jeden kraj. Jeśli jednak karta PSN jest przeznaczona tylko dla określonego regionu, możesz ją wykorzystać tylko na tym terytorium, okres.

Innymi słowy, gdziekolwiek jesteś, czy to w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Stanach Zjednoczonych, czy gdzie indziej, karty upominkowe, które możesz wydać, są zablokowane w regionie.

Ponadto w zależności od kraju otrzymasz konkretną treść, z której możesz skorzystać. Karty PSN są nie tylko wyłączne dla regionu, ale wszystko, co otrzymujesz w PS Store, zależy od Twojej lokalizacji. Jest to oczywiście zgodne z rodzajem utworzonego konta. Porozmawiam o tym później.

Jak zrealizować amerykańską kartę podarunkową PSN poza USA

Ponownie, każda karta PSN jest specyficzna dla danego kraju, możesz ją wymienić tylko w kraju wydania. Cóż, chyba że zastosujesz się do moich wskazówek. Po zakończeniu tego samouczka nie musisz się już martwić wyłącznościami krajowymi.

Zanim przedstawię Ci te kroki, musisz wiedzieć, że tak się nie stanie, jeśli Twoje konto nie ma siedziby w USA. Aby to zrobić, musisz utworzyć amerykańskie konto PS. Oto, co musisz zrobić:

 1. Wyloguj się z konta PSN na PS4.
 2. Wybierz nowego użytkownika i kliknij Utwórz konto ”.
 3. Wybierz „Zarejestruj się teraz”.
 4. Wybierz Stany Zjednoczone jako swój kraj. (Spróbuj wybrać stan, w którym nie ma podatków od sprzedaży, na przykład Alaska, Montana, New Hampshire, Delaware lub Oregon).
 5. Po drodze poprosimy o więcej informacji. Po prostu wypełnij je w taki sam sposób, jak podczas pierwszego konta.
 6. Po zakończeniu procesu otrzymasz adres e-mail, aby zweryfikować przesłany e-mail.
 7. Pomyślnie utworzyłeś konto PS w USA.
 8. Teraz przejdź do Witryna PlayStation.
 9. Zaloguj się przy użyciu nowego konta.
 10. Przejdź do swojego profilu, klikając mały obraz w prawym górnym rogu ekranu.
 11. Wybierz płatności -> Zrealizuj kody.
 12. Wprowadź kod amerykańskiej karty upominkowej.Zrealizuj kod
 13. Jesteś skończony.

Teraz, jeśli mieszkasz w regionie, który sprzedaje wyłącznie ekskluzywne karty upominkowe, spodoba ci się to, co powiem dalej. Sony ma surowe zasady i wielowarstwowe kontrole tła transakcji. Dlatego nie możesz korzystać z takich usług jak PayPal i nie będziesz mógł korzystać z własnej karty kredytowej.

Na szczęście nie musisz kontaktować się z nikim, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych, aby uzyskać amerykańską kartę PSN. Jedyne, czego potrzebujesz, to wejść na Amazon.com i kupić cyfrowy kredyt PSN, który jest dostępny od 10,00 do 100,00 USD. Otóż ​​to. Najbardziej polecam kupowanie tych, które kosztują 50 $ lub mniej, ponieważ są szybsze do dostarczenia podczas pracy z Amazon.

Dostęp do aplikacji zastrzeżonych dla regionu

Zmiana regionu PlayStation do Stanów Zjednoczonych ma więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać. Jeśli masz konto w USA, będziesz mógł pobierać aplikacje takie jak Netflix, Hulu, HBO Go i wiele innych. Jednak pomimo tego, że są tuż przed tobą, dostęp do wszystkiego, co oferują, nie będzie możliwy, ponieważ sprawdzają Twój rzeczywisty adres IP, zanim pozwolą ci na dostęp.

Jeśli masz konto w USA, pamiętaj, że nadal korzystasz z własnego Wi-Fi, co oznacza, że ​​działasz na lokalnym adresie IP, który wyróżnia Twoją lokalizację. Aby móc oglądać Hulu, potrzebujesz amerykańskiego adresu IP. Na szczęście, jeśli ty skonfiguruj połączenie VPN na swoim PlayStation, możesz z łatwością uzyskać amerykańskie IP.

Jest to dość trudne, ponieważ PlayStation nie jest natywnie kompatybilna z klientami VPN. Dlatego alternatywnie możesz zamiast tego zainstaluj VPN na routerze. To da ci połączenie VPN, które można współdzielić w całym domu. Będziesz mógł chronić wszystkie urządzenia podłączone do sieci, a także mieć uprawnienia do omijania regionalnych ograniczeń. Możesz dosłownie uzyskać dostęp do najlepsze aplikacje na PlayStation 4 po skorzystaniu z wirtualnej sieci prywatnej.

Z drugiej strony wybranie odpowiedniej sieci VPN dla tego procesu może być nieco zniechęcające. Dlatego sugeruję korzystanie z ExpressVPN, ponieważ używam go osobiście na co dzień. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, na rynku są inni dostawcy VPN do przejrzenia. Daj stolikowi poniżej szybki podgląd i wybierz jeden z nich najlepsze VPN dla PlayStation 4 jako towarzysz online.

Jak zrealizować amerykańską kartę upominkową PSN poza USA – podsumowanie

Posiadanie konta PS w USA nie pozwala tylko na realizację amerykańskich kart podarunkowych. Możliwość korzystania z całej gamy różnych treści może maksymalnie podnieść jakość grania lub transmisji strumieniowej. Teraz wiesz, jak zrealizować karty upominkowe i uzyskać dostęp do kanałów z ograniczeniami geograficznymi na PS4. Cieszyć się.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map