Najlepsza sieć VPN na Xbox One

Masz ochotę wykonać Fatality na kimś po drugiej stronie świata? Co z treściami przesyłanymi strumieniowo z kilku kanałów? Wszystko to jest możliwe, jeśli posiadasz Xbox One. Odkąd mam One (rozumiesz?), Mam dość dobrej rozrywki. To jednak nie wszystko. Czy wiesz, że dzięki VPN możesz uzyskaj więcej kanałów z innych regionów, gier, a nawet przyspiesz swoje połączenie? Tak to prawda. Mogę pokazać, jak to zrobić i w które sieci VPN inwestować, jeśli chcesz. W porządku, śledź tę recenzję i dowiedz się.


Najlepsza VPN na Xbox One ujawniona

Najlepszy przegląd VPN na Xbox One

Informacje o Xbox One

Marzeniem każdego chłopca w dzieciństwie było posiadanie najnowszej konsoli do gier na rynku i przeżycie emocji związanych z ustawianiem najwyższych wyników, a także bycie pierwszym, który odblokuje poziom gry, który nie był wcześniej osiągany przez któregokolwiek z jego kumpli.

Wówczas wystarczyło jedno uczucie, aby zdobyć świat. Obecnie wrażenia są jeszcze bardziej ekscytujące, a najnowocześniejsza grafika i zwiększona interaktywność gier są standardem w najbardziej zaawansowanej konsoli do gier.

Wprowadź konsolę Xbox One firmy Microsoft. Oprócz dobrze zbudowane funkcje gry, gracze na całym świecie powoli dostosowują się do nowych wbudowanych funkcji, które są nadal dołączane do każdej wersji konsoli, która trafia na rynek.

Na przykład funkcja multimediów na konsoli Xbox One pozwala na to, aby była ona urządzeniem typu „go-to” do przeglądania Internetu w poszukiwaniu przesyłana treść.

Możesz oglądać takie jak Netflix i Youtube na konsoli. Ta funkcja jest jednak ograniczona do tego, co oferuje Twój kraj. Aby odblokować to, co tam jest, VPN musi być na miejscu.

Zalety korzystania z usługi VPN na Xbox One

Co daje ci VPN, czego jeszcze nie masz? Cóż, Xbox One jest świetną konsolą, ale jeszcze nie ma pełnego potencjału. Po uzyskaniu połączenia VPN na urządzeniu zyskujesz następujące korzyści:

 • Możesz skorzystać z treści, które na początku nie były dostępne w Twoim regionie. Mówię o ograniczonych usługach, takich jak US Netflix, HBO Teraz, Hulu, i więcej.
 • Pobierz gry przed ich oficjalnym wydaniem w Twoim regionie. Połącz się z serwerem w kraju, w którym gra jest dostępna, i pobierz ją wcześniej.
 • Chroń swoje działania online i prywatne informacje za pomocą szyfrów wojskowych.
 • Na pewno znasz Ataki DDoS, takie przypadki występują podczas niektórych mistrzostw online. Dzięki VPN możesz chronić się przed takimi próbami.
 • Ograniczanie ISP nie należy się już obawiać podczas gry online z VPN. Po nawiązaniu połączenia jesteś nie do wyśledzenia. Oznacza to, że Twój dostawca Internetu nie będzie mógł manipulować szybkością połączenia.

Najlepsza sieć VPN na Xbox One

Korzystanie z VPN pozwala szyfruj swoje dane i użyj Internet anonimowo. Możesz przesyłać strumieniowo mega kanały, takie jak Netflix, HBO i Hulu, za pośrednictwem konsoli do gier, bez względu na to, gdzie jesteś.

Jako gracz będziesz mógł przeglądać regionalne wersje demo, wersje beta gier w fazie rozwoju, a nawet uzyskać dostęp do specjalnych wydarzeń, o których inaczej nie miałbyś pojęcia.

Jako zapalony gracz zawsze bardzo zależy na szybkości połączenia gry online. VPN zapewnia zwiększone prędkości grania zapewniając krótsze trasy do różnych społeczności graczy na całym świecie.

Oto najlepsze podsumowanie gier VPN dla tych, którzy już wiedzą o wielu zaletach korzystania z wirtualnych sieci prywatnych podczas gry. Możesz znaleźć szczegółową recenzję każdego z poniższych Dostawcy VPN poniżej.

Korzystanie z VPN na Xbox One

Niestety konsole do gier nie mają bezpośredniego wsparcia w zakresie korzystania z usługi VPN. Zalecaną alternatywą jest użycie Router VPN, chociaż wybór stworzenia wirtualnego routera z komputera PC lub Mac jest również realną opcją.

Jedynym problemem związanym z tą drugą metodą jest to, że bezpieczeństwo i szybkość nie są tak niezawodne. Nie wiesz jak to zrobić zmień komputer PC lub Mac w wirtualne routery? Nie martw się, moi przewodnicy pokażą Ci dokładnie, jak to zrobić.

Pozwoliłem sobie przetestować kilku dostawców VPN na rynku, abyś miał dobry pomysł na porównanie funkcji. Mam nadzieję, że pomoże to znacznie ułatwić pracę.

Najlepsze VPN dla Xbox One i 360 – szczegółowa recenzja

Nadal zastanawiasz się, jaka jest najlepsza VPN na Xbox? Zatrzymaj się natychmiast. Znajdź pełną recenzję najlepszego VPN na Xbox poniżej:

ExpressVPN – Najlepszy Xbox One VPN w 2020 roku

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2017

Najlepsze miejsce na Xbox VPN należy do ExpressVPN. Niezwykle popularny dostawca usług VPN istnieje na rynku od dłuższego czasu, a jego jakość usług stale się poprawia.

Z ponad 2000 serwerów zlokalizowanych w różnych krajach, usługa świadczona przez ExpressVPN gwarantuje szybką, niezawodną i zoptymalizowaną grę i transmisję strumieniową online.

Prędkość jest doskonała. Podczas korzystania z konsoli Xbox One nie napotkaliśmy żadnego problemu z buforowaniem lub opóźnieniem. Ale alternatywnie (jeśli prędkość nie odpowiada twoim wrażeniom z gry), dostawca ma specjalną funkcję.

ExpressVPN oferuje Usługa SmartDNS. Ta usługa pozwala przesyłaj strumieniowo treści zablokowane geograficznie z kanałów takich jak Hulu i Netflix i może być drugą opcją do momentu nabycia routera VPN.

Pod względem subskrypcji ich usługa jest nieco kosztowna, ale ich 30-dniowa gwarancja jest dobrze ogłoszony dla każdego, kto ma prawo żałować rejestracji w usłudze.

Plusy

 • Możesz uzyskać dostęp do tysięcy serwerów.
 • Obejmuje ponad 90 krajów.
 • Zapewnia usługę Smart DNS, MediaStreamer.
 • Nie prowadzi dzienników aktywności użytkownika.
 • Łatwo współpracuje z US Netflix.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Prosty proces instalacji routera.

Cons

 • Kosztuje nieco więcej niż inni dostawcy.

BulletVPN

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

Następnie, na naszej liście, prawdopodobnie mamy jeden z najszybsza sieć VPNw branży, BulletVPN. Ta sieć VPN pomoże Ci bez względu na poziom technologii, którą znasz.

Jeśli nadal jesteś na etapie dla początkujących, zawsze możesz sprawdzić ich instrukcje konfiguracji, dowiesz się wszystkiego. Ponieważ mówimy o konsoli Xbox, która nie jest zgodna z VPN, ich witryna wyświetli jak skonfigurować na routerze.

BulletVPN obejmuje szczególnie ważne lokalizacje na całym świecie 51 krajów. Oznacza to, że możesz zmieniać serwery gry i rzucać wyzwania przeciwnikom w dowolnym miejscu na świecie.

Ponadto usługa okazała się wystarczająco wiarygodna poprzez odblokowanie głównych kanałów przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu, Disney+, i wiele innych.

Połączyliśmy się z jednym z ich serwerów w Stanach Zjednoczonych i wyniki były całkiem przyzwoite. Jednak niesamowicie szybkie wyniki pojawiły się, gdy podłączyliśmy się do ich serwerów obsługi UltraHD, które tylko nagrały 6% spadek w związku.

Pomimo dużych prędkości podczas korzystania z usługi VPN użytkownicy mogą również skonfigurować Smart DNS na swoim urządzeniu Xbox Jeden natychmiast. Jak już wspomnieliśmy, BulletVPN ma przewodniki na wszystko, więc nie będzie to takie trudne dla tych, którzy nie są tak obeznani z technologią.

Wreszcie, BulletVPN oferuje przyzwoite plany subskrypcji. Ale jeśli jesteś nowym klientem, możesz z niego skorzystać 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy i nie ryzykuj w tym procesie.

Plusy

 • Sieć serwerów obejmuje 51 krajów.
 • Oferuje Smart DNS Proxy.
 • Polityka braku logowania.
 • Doskonałe prędkości.
 • Współpracuje z Netflix i innymi kanałami przesyłania strumieniowego.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Przewodniki instalacji Xbox.

Cons

 • Zasięg sieci wymaga rozszerzenia.

Unlocator

Unlocator VPN Cover

Unlocator uruchomiona jako usługa Smart DNS, ale ostatnio oferuje Wirtualnej sieci prywatnej także.

Dostawca ma przyzwoitą sieć serwerów w całym 41+ krajów, co pomaga użytkownikom Xbox podczas grania i przesyłania strumieniowego treści na całym świecie.

Kiedy próbowaliśmy ich serwerów odblokuj treści z ograniczeniami geograficznymi, dostawca nie zawiódł. Byliśmy w stanie uzyskać dostęp do najlepszych serwisów streamingowych bez żadnych problemów.

Jeśli chodzi o szybkość, nie byliśmy zadowoleni. Niektóre serwery działały naprawdę wolno, ale inne, szczególnie (wysoka prędkość) oznaczone, były bardzo szybkie.

Jeśli prędkość stała się problemem, użytkownicy mogą zdecydować się na usługę Smart DNS Unlocator, która obiecuje niezakłóconą prędkość i dostęp do ponad 230 kanałów na całym świecie.

Możesz z nich skorzystać 7-dniowa wersja próbna przetestować obie usługi za darmo. Jeśli potrzebujesz pomocy konfiguracja DNS na Xbox, po prostu przejrzyj ich przewodniki i wszystko będzie dobrze.

Po zakończeniu okresu próbnego użytkownicy otrzymują 30-dniowa polityka zwrotów, co wystarcza, by ocenić, co subskrybują.

Plusy

 • Serwery w ponad 41 krajach.
 • Inteligentny DNS
 • Rejestrowanie ruchu zerowego.
 • Dostęp do najlepszych kanałów przesyłania strumieniowego.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny.
 • Tani abonament Smart DNS.

Cons

 • Serwery nie są bardzo szybkie w USA i Wielkiej Brytanii.

NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie w 2017 roku

NordVPN jest doskonałym narzędziem, jeśli jesteś zapalonym graczem. Oni oferują dedykowane serwery przeznaczone do gier i torrentowanie.

NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów w branży. Może się poszczycić 5000 serwerów w 62 krajach.

Pokazał świetne wyniki, gdy próbowaliśmy odblokować US Netflix w naszym regionie. Ponadto serwisowi udało się ominąć regionalne ograniczenia i uzyskać dostęp do podobnych Hulu i DAZN.

Szybko, nie wszystkie serwery są szybkie, więc uważaj. Jest to jedna z kluczowych wad dostawcy. Szybkość jest wszystkim, co dotyczy gier online i transmisji strumieniowych.

Inne serwery były bardzo szybkie zoptymalizowany do takich zadań, co wzbudziło mieszane odczucia co do wydajności usługi.

Jeśli tak jest z tobą, ich SmartPlay Smart DNS funkcja będzie świetną alternatywą. Może odblokować setki kanałów na całym świecie przy minimalnej utracie prędkości.

NordVPN oferuje 30-dniowy okres gotówkowy. Nie martw się, jeśli usługa nie spełni Twoich oczekiwań.

Plusy

 • Ogromna sieć serwerów.
 • Funkcja DNS SmartPlay.
 • Polityka braku dziennika.
 • Odblokowuje US Netflix, Hulu i wiele innych.
 • 30-dniowy okres zwrotu gotówki.
 • Dedykowane serwery do gier.

Cons

 • Niektóre serwery działają dość wolno.
 • Nie tak tanio.

Jak zmienić region / kraj Xbox One?

Pobieranie ograniczonej zawartości na Xbox nie wymaga żadnego wysiłku. Będziesz mógł skorzystać z szerokiej gamy aplikacji dostępnych tylko w innych krajach za pomocą kilku dotknięć tu i tam. Wszystko, co musisz zrobić, to zmień region swojego Xbox One i dobrze jest iść.

Najlepsza VPN na Xbox One – Podsumowanie

Korzystanie z usług VPN z konsolami do gier zmieniło się z luksusu w konieczność. Nie tylko zyskujesz wczesny dostęp do nowych wersji gry, zablokowanych treści, lepszych pingów i poprawy opóźnień. Masz teraz pojęcie, do jakiego rodzaju dostawców usług wybrać. Który wolisz? Chcielibyśmy usłyszeć Twój wybór i Twoje ogólne doświadczenia z usługodawcą. Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map