Najlepsze serpentyny Twitcha w 2020 roku

Słyszałeś kiedyś o nieoczekiwanym sukcesie? Cóż, kiedy dostajesz 15 milionów widzów dziennie i ponad 100 odwiedzających miesięcznie, możesz to powiedzieć. Jeśli nie wiesz, o czym mówię, Twitch jest dziś przedmiotem naszego zainteresowania. Platforma pozwala graczom łączyć się i pokazywać swoje umiejętności, próbując nauczyć początkujących, jak to zrobić. Czy możesz jednak po prostu kogoś śledzić? Nie, dlatego w tym przewodniku znajdziesz najlepsze streamery Twitcha z 2020 roku, na które powinieneś spojrzeć.


Najlepsze streamery Twitcha 2019

Najlepsze serpentyny Twitcha w 2020 roku

10 najlepszych streamerów Twitcha

Oto krótkie spojrzenie na streamery Twitcha, które omówimy poniżej:

 1. Ninja
 2. Osłona
 3. TSM_Myth
 4. Summit1g
 5. TimTheTatMan
 6. DrDisRespectLIVE
 7. Konsorcjum
 8. Imaqtpie
 9. NighBlue3
 10. Lirik

Twitch – The Dawn of Game Streaming

Jeśli znasz Amazon, wiesz, co to jest Amazon Prime Video? Tak, to jedna z największych platform streamingowych na świecie. Jednak Amazon rozszerzył swoją ofertę dla osób, które są zainteresowane konkretnym gatunkiem, który nie jest znany w telewizji, nie mówię o facetach Ready Player One.

Amazon dostał Twitcha i zmienił go w światowy fenomen, jakim jest dzisiaj. Platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby zawierała takie treści, jak turnieje sportowe eSport, osobiste transmisje indywidualnych graczy i talk-show związane z grami. Jest jedna konkretna rzecz, która przykuła moją uwagę. Twitch szanuje swoją publiczność, co jest udowodnione, gdy informują cię, czy film jest odpowiedni dla twojego wieku, czy nie. Oto, co dostajesz, zanim zaczniesz przesyłać strumieniowo wideo z językiem dla dorosłych.Ostrzeżenie Twitcha dla dorosłych

Twitch ujrzał światło w 2011 roku i skupił się wyłącznie na streamowaniu gier wideo. Możesz oglądać najlepsze turnieje i mecze, niezależnie od tego, czy są „na żywo”, czy na żądanie.

Jest to idealna okazja dla gier do przesłania treści i gier, aby inni mogli oglądać, uczyć się lub naśladować ich styl gry w zależności od tego, jak wpływają na to ich umiejętności. Wielu odnalazło sukces na stronie podobnej do najpopularniejsze osobistości związane z grami na YouTube.

Nie jestem stronniczy ani nic, po prostu opowiadam o swoich doświadczeniach na stronie. Jestem Dota 2 wentylator. Twitch tak ułatwił oglądanie gier na żywo z całego świata, znalazłem nawet niektóre gry w języku rosyjskim, nic nie rozumiałem, ale hej, byli dobrzy w tym, co robią. Co więcej, niektórzy gracze udostępniają tutoriale, w jaki sposób korzystać z bohatera i jakie przedmioty go zdobyć, co jest głównie tym, czego potrzebujesz, jeśli dopiero zaczynasz grę.

Najlepsze serpentyny Twitcha w 2020 roku

Tak więc prawdziwe pytanie dotyczy tego, który z nich jest najlepszym streamerem Twitcha? Przepraszam, nikt nie może na to odpowiedzieć. Chociaż niektórzy mogą mieć więcej obserwujących niż inni, nie możemy oceniać wyłącznie na podstawie tego faktu. Każdy streamer jest skierowany do określonej grupy odbiorców. Niektórzy z nas lubią oglądać filmy o Fortnite, a inni tak League of Legends fani (choć nie ja).

Każdy streamer Twitcha zawiera treści, które są potrzebne określonym osobom. Zatem bycie najlepszym nie zależy od tego, ilu obserwujących zarobisz. A tak przy okazji, niektóre z streamerów są zabawne podczas grania, co sprawia, że ​​oglądanie ich filmów jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Powiedziawszy to, oto najlepsze streamery Twitcha, których musisz przestrzegać, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry.

Ninja

Logo profilu ninja

Ninja jest największą gwiazdą Twitcha z ponad 11 milionami obserwujących i wartością netto ponad 3,5 miliona dolarów.

Jest znany z transmisji przez 80 godzin co tydzień. Facet nawet kiedyś współpracował z celebrytami, takimi jak Drake. Jego Fortnite transmisje z raperem wyniosły rekordy Twitcha na zupełnie nowy poziom, zyskując ponad 60000 widzów.

Jedną z najlepszych rzeczy, które zrobił Ninja, jest przekazanie 1 miliona dolarów na cele charytatywne. Dodał także 50000 $ nagrody do turnieju Fortnite Battle Royal. 

Streamer, znany również jako Richard Tyler Blevins, jest także człowiekiem rodzinnym. Jego żona pomaga mu również w streamingu, kiedy powiedziała internetowi, że gra ponad 8 godzin dziennie i oszczędza około 4 dla swojej rodziny.

Dzięki transmisjom na żywo i promocjom Ninja w mediach społecznościowych Apex Legends zyskało popularność wśród 13,6 miliona fanów Twitcha. Dzięki temu zarobił milion dolarów.

Osłona

Profil całunowy

Michael Grzesiek stał się sensacją online na Twitchu dzięki profesjonalnej relacji z Counter-Strike. Dziś zajmuje drugie miejsce na naszej liście. Całun ma ponad 4 miliony obserwujących na stronie, a jego wartość netto jest zbliżona do 1 miliona dolarów.

Kanadyjski gracz online przełącza ponad 40 godzin gry tygodniowo. Te godziny są rozłożone na różne gry, w tym PUBG, Rainbow Six, The Culling i oczywiście Counter Strike.

Nie możemy wiele powiedzieć o ocenach filmów, ponieważ uzyskują one tylko około 20 tysięcy wyświetleń. Jednak jeśli chodzi o mecze „na żywo” w specjalnych turniejach, Michael przyciąga miliony, którzy lubią oglądać, jak gra. ”

Przed dołączeniem do Cloud9 Shroud był członkiem Exertus, Slow Motion, a nawet Manajuma. Teraz możesz zobaczyć, jak walczy z innymi kolegami z drużyny z Cloud9.

TSM_Myth

TSM_Myth

Ali Kabbani to 19-letni streamer Youtube i Twitch, który odniósł sukces w grze Fortnite. Jest znany jako jeden z najlepszych konstruktorów w społeczności. Nazywa się on Myth, TSM opiera się na drużynie, którą kieruje – Team Solo Mid.

Ali ma 4 miliony obserwujących i 35 milionów wyświetleń na swoim koncie „Twitch TSM_Myth”. Wartość netto mitów wynosi około 1 miliona dolarów. Od zawsze był fanem gier, odkąd był małym dzieckiem. Zaczął streamować w 2016 roku i stał się jedną z największych gwiazd Twitcha. Udało mu się zdobyć ogromną liczbę obserwujących online w bardzo krótkim czasie.

Nawet na Youtube ma ogromną popularność. Mit ma ponad 3,7 subskrybentów na mega kanale transmisji strumieniowej. Nie wspominając o tym, że ma sponsorów z całego świata, w tym najlepsze marki, takie jak Dr. Pepper, Chipotle, Vertagear i GEICO Gaming.

Summit1gProfil Summit1G

Jaryd Lazar jest jednym z najlepszych streamerów Twitcha, jeśli chodzi o treść zamieszczanych przez niego filmów. Zawsze daje nam rozgrywkę w Fortnite, Counter-Strike, ale jest najbardziej znany Call of Duty. Zwykle jest aktywny przez 60-70 godzin tygodniowo, a zatem jest jednym z najlepszych streamerów Twitcha.

Ostatnio grał także w „Realm Royale” i „Escape from Tarkov”. Jak opisano w jego profilu, Jaryd uważa się za streamera w pełnym wymiarze godzin. To tłumaczy jego 3 miliony obserwowanych i 1 milion dolarów wartości netto.

W 2017 roku Lazar dołączył do zespołu Mythic, aby konkurować w Dywizji Głównej ESEA. Kiedy myślisz, że masz już dość, dowiadujesz się, że Summit1g ma również silną stronę na YouTube z ponad 500 000 subskrybentów.

TimTheTatMan

TimTheTatMan

Tim to niesamowity streamer z USA. Dodaje filmy z mnóstwem gier, w tym World of Warcraft i Counter-Strike. Czasami dołącza do niego żona, która pomaga mu w transmisjach na żywo.

Po raz pierwszy rozpoczął transmisję strumieniową w 2012 roku, a teraz prowadzi również kanał YouTube z ponad 700 000 subskrybentów. Tim ma ponad 2,5 miliona obserwujących na Twitchu i jest wart 1 milion dolarów.

Oprócz posiadania kont Twitch i Youtube, przynoszących mu dochody, jest także właścicielem sklepu internetowego o nazwie DesignByHumans.

DrDisRespectLIVE

DRDISRESPECTTV

Jeśli kiedykolwiek spotkasz faceta z wąsami i okularami przeciwsłonecznymi z lustrem, prawdopodobnie oglądasz Doca, nie wiedząc o tym. Jego osobowość podczas komentowania filmów jest nie z tego świata. Jest zabawny i znany z grania w gry takie jak PUBG i Fortnite, a także League of Legends.

Opracował mapy do gier takich jak Horizon i Solar, będąc wielokrotnie nagradzanym graczem. Guy uzyskuje większość swoich dochodów z Twitcha i Youtube. Ma ponad 2,5 miliona subskrybentów na Twitchu, a jego wartość netto wzrasta do 500000 dolarów.

Jego kanał zajmuje czwarte miejsce wśród najczęściej oglądanych kanałów Call of Duty, a na stronie profilu Twitch promuje kilka marek, takich jak G FUEL, Turtle Beach i Razer.

Konsorcjum

Profil syndykatu

Syndicate to nie tylko streamer do gier, ale także gospodarz talk-show i podcastów. Znany ze swoich umiejętności w grach takich jak Fortnite, Minecraft, i Call of Duty, stał się jednym z najlepszych streamerów na Twitchu o wartości netto wynoszącej 4 miliony dolarów.

W 2014 roku jako pierwszy dotarł do 1 miliona subskrybentów filmów, które publikuje na temat gier. Jego kanał na Youtube ma jednak więcej subskrybentów niż jego Twitch. Zbiera do 10 milionów.

Co więcej, Syndicate nie prowadzi tylko strony obserwującej 2.6, ale także prowadzi własny sklep z odzieżą, SyndicateOriginal. Jako szczyt jego kariery wielki streamer współpracował z Microsoftem, kiedy wypuścił Xbox One jeszcze tego samego dnia.

Imaqtpie

Profil Imaqtpie

Jest to trzeci najczęściej oglądany kanał gry League of Legends na Twitchu. Ten streamer Twitcha nie tylko publikuje wyniki gry, ale także omawia prognozy, wiadomości i problemy.

Michael pomaga również graczom ulepszyć grę na swoim profilu Twitch. Mieszka na Florydzie i zaczął grać, gdy był bardzo młody. Uwielbia League of Legends, który osiągnął numer 1 na serwerze w Ameryce Północnej. Michael jest również mistrzem turnieju flippers360 LAN.

Można powiedzieć, że Michael jest streamerem w pełnym wymiarze godzin, który bierze wolne od niedzieli z obowiązków. Spędza ponad 9 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu na streamingu na Twitchu. Dla przypomnienia, dużo streamuje o League of Legends. Więc jeśli jesteś fanem, jego strona jest koniecznością.

Imaqtpie ma 2,3 miliona obserwujących i 1 milion dolarów Networth. Większość swoich dochodów zarabia na turniejach, a także na Twitchu.

Nightblue3

Profil Nightblue3

Rabia Yazbek ma siedzibę w Michigan. Od dłuższego czasu gra w LoL i jest uważany za jednego z najlepszych Junglerów w historii. Mimo że jego strona na Twitchu ma ponad 2 miliony obserwujących, na jego stronie Youtube znajduje się ponad 2,6 miliona subskrybentów.

Zdobył tę popularność dzięki swoim bardzo szczegółowym poradnikom do gry, najważniejszym i montażom rozgrywki. Ma niesamowitą osobowość i może świetnie się bawić podczas oglądania jego filmów.

Rabia, np. G Fuel, Curse, Cyberpower PC i sponsor PVP Live. Zarabia na swoich subskrypcjach kanału Twitch, wzmiankach o produktach i sprzedaży partnerskiej, co sprawia, że ​​jego łączna wartość netto jest bliska 2,5 miliona dolarów.

LIRIK

Profil LIRIK

Saqib Zahid, bardziej znany jako jego internetowy pseudonim, Lirik, to amerykański streamer. Ma największe obserwacje na Twitchu z ponad 2,3 milionami obserwujących w 2019 roku. Zdobył tę popularność, pokazując filmy Steep, Fortnite i PUBG.

Jego kanał YouTube, który ma ponad 258 000 subskrybentów, pomaga również streamerom, którzy nie znają Twitcha (co wątpię), w przeciwnym razie miałby tam więcej obserwujących niż na Twitchu. Współpracuje z gigantem gier, Ubisoft. Starając się promować swoją grę, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Podczas wypróbowania gry Saqib odpowiedział na wszystkie pytania fanów podczas jednoczesnej gry.

Zahid lubi także bawić swoich fanów pewnymi rolami w grach. Udostępnia swoim fanom najnowsze transmisje z fabuły Grand Theft Auto V..

Najlepszy streamer Twitcha w 2020 roku – Podsumowanie

Są to najlepsze streamery Twitcha w 2020 roku w rankingu fanów, widzów i graczy z całego świata. Każdy z nich ma do odegrania ważną rolę w transmisji strumieniowej gracza. Jaka jest twoja ulubiona gra? Co lubisz oglądać profesjonalnych graczy? Nie ma znaczenia, cokolwiek to jest, jedna z tych 10 robi to. Wybierz ulubiony streamer i dowiedz się więcej o grach, w które lubisz grać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map