Jak Netflix blokuje VPN i jak obejść zakaz Netflix VPN

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Netflix blokuje VPN i czy nadal można ominąć zakaz Netflix VPN? W erze cyfrowej popularność telewizji maleje i ustępuje miejsca innym formom rozrywki. Jeśli nie jesteś oglądającym telewizji, ale nie możesz żyć bez dziennej dawki programów, Netflix musi znaleźć się wysoko na liście priorytetów. W przypadku tych ekskluzywnych programów i filmów, które nie pojawiają się w telewizji, Netflix jest miejscem docelowym. Zdarza się, że jest dziś ważnym zasobem dla młodego pokolenia.


Jednym z najlepszych programów na Netflix jest House of Cards. Ten serial oparty jest na politycznym małżeństwie z dwoma socjopatami i niemoralnymi ludźmi (lub potworami) będącymi na czele. Dbają tylko o siebie, a każdy, kto stanie im na drodze, zostanie zabity dosłownie lub w przenośni.

Jak Netflix blokuje VPN i jak obejść zakaz Netflix

Jak Netflix blokuje VPN i jak obejść zakaz Netflix

Netflix jest ograniczony regionem

Ale jedną wielką wadą Netflix jest to, że jest on specyficzny dla regionu. Więc jeśli jesteś w Indiach, nie możesz uzyskać dostępu do American Netflix lub jeśli jesteś w USA, nie możesz oglądać Netflix UK. Możesz oglądać tylko to, co jest dostępne dla twojego kraju.

Oczywiście istniały obejścia tego problemu, dopóki Netflix nie stał się inteligentny i nie zaczął blokować wirtualnej sieci prywatnej (VPN), która szyfruje adresy IP. Teraz widzowie znów patrzą na regionalną wersję Netflix.

Czy nie ma sposobu na ominięcie tego zagrożenia??

Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Co to jest Netflix?

Netflix to amerykańska firma rozrywkowa i serwis streamingowy założona w 1997 roku, choć ostatnio zyskała na popularności, dzięki tej usłudze dostępnej teraz na całym świecie. Dzięki subskrypcji Netflix widzowie mogą oglądać ekskluzywne i wielokrotnie nagradzane programy telewizyjne, filmy i filmy dokumentalne na urządzeniach podłączonych do Internetu, od komputera do smartfona, tabletu i telewizora Smart.

Jedynym problemem jest to, że Netflix oferuje usługi specyficzne dla kraju. Więc jeśli chcesz oglądać programy dostępne w innych krajach, nie możesz. Ale były sposoby na obejście tego, po prostu za pomocą usługi VPN. Podczas gdy usługi VPN mogą uzyskać dostęp do serwisu Netflix z innego kraju, podczas próby obejrzenia programu pojawia się następujący błąd:

„Wygląda na to, że używasz odblokowania lub serwera proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie ”.

Dlaczego to się dzieje?

Usługa VPN szyfruje Twój adres IP i zapewnia prywatność sesji przeglądania. Była to preferowana metoda obejścia kontroli dostępu do Netflix do niedawna, kiedy usługa przesyłania strumieniowego zaczęła wykrywać i blokować VPN.

Netflix działa jako osobna jednostka w każdym kraju, ponieważ kupując prawa do filmu, musi napisać osobną umowę dla każdego kraju. Jest zatem prawnie zobowiązany do ograniczenia dostępu transgranicznego.

Korzystanie z usługi VPN w celu ominięcia tego ograniczenia jest w pewnym stopniu niezgodne z prawem. Netflix ma ścisłą kontrolę nad VPNami i może łatwo wykrywać i blokować te serwery proxy. To nie powstrzymało ludzi przed próbą wymyślenia innych obejść. Za każdym razem, gdy Netflix blokuje jedno obejście, usługi VPN wymyślają inne.

Jak wtedy obejść zakaz Netflix VPN??

Są dwie opcje dla subskrybentów: po prostu obejrzyj to, co jest dostępne w twoim kraju, lub skorzystaj z usługi VPN, która nadal działa. Trzymanie się pierwszej opcji jest lepsze, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy VPN jest blokowany przez Netflix.

Jeśli interesuje Cię druga opcja, oto lista usług VPN, które nadal działają dla Netflix.

ExpressVPN: Ta szybka i niezawodna usługa VPN umożliwia dostęp do Netflix US, Netflix Canada i Netflix Germany.

PrivateVPN: Ta szwedzka usługa VPN ma serwery na całym świecie, które umożliwiają dostęp do 13 różnych regionów Netflix.

StrongVPN: W przeciwieństwie do tego, co sugeruje nazwa, jest to fantastyczny dostawca usług VPN, jeśli chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiego i brytyjskiego serwisu Netflix. Oferuje wysoką prędkość i ogólnie świetną usługę VPN.

BulletVPN: Ta usługa VPN jest idealna dla osób, które chcą przejść na amerykański serwis Netflix poza USA.

Co robi z tym Netflix??

Ostatnio słyszałem, że Netflix pracuje nad rozwiązaniem tego problemu, zapewniając globalny dostęp na całym świecie, więc abonenci nie muszą korzystać z VPN ani innych metod oglądania programów w innych krajach. Jeśli to się powiedzie, ludzie mogą mieć pełny dostęp do wszystkich programów w serwisie Netflix, bez względu na kraj, w którym byli. Jednak na razie nie wszystkie regiony Netflix oferują tę samą treść.

Jak obejść zakaz Netflix VPN – Ostatnie słowo

Dopóki Netflix nie zaproponuje legalnego sposobu rozwiązania tego problemu, nie ma innej metody dostępu do Netflix w innych regionach, z wyjątkiem usług VPN, które nadal działają. Wybierając VPN, upewnij się, że nie jest już zablokowany przez Netflix. Większość dostawców VPN kłamie na ten temat, aby skłonić Cię do zakupu ich usługi. Aby oglądać nieograniczony serwis Netflix przez VPN, zrób pracę domową, zanim wskoczysz na modę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map