Jak oglądać American Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubaj Abu Zabi)

Netflix został właśnie uruchomiony na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej. Kraje arabskie lubią ZEA, Arabia Saudyjska, Egipt, Syria, Liban, Jordania, Maroko, Algieria i Tunis wszyscy mogą teraz uzyskać dostęp do Netflix. Jednak po sprawdzeniu filmów dostępnych w Netflix UAE można śmiało powiedzieć, że wybór filmów i seriali telewizyjnych, które są obecnie dostępne do transmisji, pozostawia wiele do życzenia co najmniej. Na szczęście istnieje szybka poprawka, która pozwala zmień region Netflix i odblokuj amerykański serwis Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. VPN i Smart DNS Proxy oferują obejście, które pozwala zmień kraj Netflix i uzyskaj dostęp do tysięcy innych filmów w serwisie Netflix.


Jak odblokować i oglądać American Netflix w ZEA VPN Proxy DNS

Jak odblokować & Oglądaj American Netflix w ZEA VPN Proxy DNS

Jak oglądać American Netflix w ZEA za pomocą VPN

Przed uruchomieniem Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich otrzymasz wiadomość, że Netflix jeszcze nie dotarł do tej części świata. Teraz, gdy odwiedzasz witrynę Netflix, możesz zarejestrować się w usłudze Konto Emirate Netflix. Z tego samego konta można korzystać ww innych regionach Netflix, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub Hiszpanii. Do zmień swój region Netflix na amerykański, musisz sfałszuj / ukryj swoją lokalizację online. Możesz to zrobić za pomocą VPN. VPN umożliwia odblokowanie wszystkich regionów Netflix.

 • Łączenie z amerykańskim serwerem VPN odblokuj US Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, Crackle, i inne treści blokowane geograficznie.
 • VPN odblokowuje również inne strony internetowe, które mogą być lokalnie blokowane w Dubaju lub Abu Zabi.
 • Aby wrócić do Netflix UAE, po prostu odłącz się od serwera VPN, z którym jesteś połączony.
 • VPN można łatwo zainstalować na iPhone, iPad, Android, PC, lub Prochowiec nawet jeśli nie znasz się na technologiach dzięki aplikacjom VPN.

Aby wypróbować VPN, zarejestruj się za pomocą ExpressVPN. ExpressVPN ma Serwery VPN w 78 różnych krajach w tym w USA, Australii, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​możesz odblokować wszystkie te regiony Netflix. Poniżej znajdziesz moich trzech najlepszych dostawców VPN do odblokuj American Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • Ekskluzywne 49% zniżki!

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

Jak odblokować US Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za pomocą Smart DNS Proxy

Aktualizacja: Unlocator nie działa już z American Netflix. Zamiast tego użyj ExpressVPN, aby uzyskać Netflix USA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zmiana regionów Netflix i odblokowanie witryn z ograniczeniami geograficznymi można również wykonać za pomocą serwerów proxy Smart DNS. Regiony Netflix, a także inne kanały przesyłania strumieniowego, które można odblokować, są określane przez używaną usługę proxy Smart DNS. Na przykład Unlocator obsługuje obecnie odblokowywanie 28 różnych regionów Netflix.

 • Możesz zapisz się na bezpłatną wersję próbną Unlocator – Nie wymagamy karty kredytowej.
 • Po utworzeniu konta Unlocator postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji i filmami, aby skonfigurować Unlocator DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Obsługiwane są prawie wszystkie urządzenia. Lista zawiera PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Roku, Smart TV, PS3, PS4 i Xbox.
 • W przeciwieństwie do VPN ruch nie jest szyfrowany podczas korzystania ze Smart DNS. Plusem jest to, że twoja prędkość Internetu nie uległa zmianie.
 • Wielu dostawców usług internetowych Emirate korzysta z przejęcia DNS lub przezroczystych serwerów proxy. Oznacza to, że możesz nie być w stanie w pełni skorzystać ze Smart DNS i lepiej byłoby użyć VPN do odblokowania amerykańskiej Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Łącznie możesz odblokować ponad 218 kanałów transmisji strumieniowej Unlocator. Lista obsługiwanych kanałów obejmuje Netflix, HBO GO, Showtime, Hulu, Crackle, ABC, BBC iPlayer, ITV i Sky GO.

Oglądaj amerykański serwis Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich z VPN vs Smart DNS Proxy

Biorąc pod uwagę, że większość dostawców usług internetowych na Bliskim Wschodzie, w tym Emirate, używa przezroczystych serwerów proxy, używając VPN do zmień region Netflix jest prawdopodobnie bardziej zalecane. Biorąc pod uwagę fakt Unlocator oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny, nie masz nic do stracenia, jeśli chcesz spróbować odblokowanie amerykańskiego serwisu Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za pomocą Smart DNS.

powiązane posty

 • Jak zainstalować ExpressVPN na urządzeniu Kodi Android TV Box

  Jak zainstalować ExpressVPN na Android TV Box

  1 komentarz | 12 października 2017 r

 • Jak oglądać Telecinco poza Hiszpanią

  Jak oglądać Telecinco poza Hiszpanią

  Brak komentarzy | 24 sierpnia 2018 r

 • Jak oglądać J Sports poza Japonią

  Jak oglądać J Sports poza Japonią

  Brak komentarzy | 10 sierpnia 2018 r

 • Jak zainstalować Netflix na Kodi 17 Krypton

  Jak zainstalować Netflix na Kodi?

  28 komentarzy | 27 marca 2017 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map