Jak zdobyć American Netflix na Apple TV poza USA

Jeśli posiadasz Apple TV i mieszkaj poza USA, mogłeś zauważyć, że twój Netflix biblioteka nie jest biblioteką, której od dawna się spodziewałeś. To dlatego, że pokazuje twoja biblioteka Netflix 10 razy mniej treści niż amerykańska biblioteka Netflix.


Czy może być lepszy dodatek do Apple TV niż streaming US Netflix? Chociaż możesz tak myśleć American Nexflix jest niedostępny poza USA, mylisz się. Możesz skorzystać z dwóch sposobów, aby uzyskać American Netflix na swoim Apple TV za granicą, a powiem ci wszystko o tych dwóch narzędziach poniżej.

W tym artykule wyjaśnię ci, jak możesz zmień region Netflix, aby strumieniować wersję amerykańską na Apple TV. 

Oglądaj American Netflix na Apple TV

Oglądaj American Netflix na Apple TV

Oglądaj American Netflix na Apple TV – Intro

Aby uzyskać Netflix US, możesz zmienić swoje konto iTunes na USA. Co musisz zrobić, to:

 1. Przejdź do ustawień > Generał > sklep itunes > Lokalizacja.
 2. Teraz, zmień swoją lokalizację na USA.
 3. Uzyskaj dostęp i przesyłaj strumieniowo Netflix US w dowolnym miejscu. 

Teraz, jeśli zawartość biblioteki Netflix jest ograniczona, możesz z niej skorzystać VPN lub Smart DNS. Jeśli więc zdecydujesz się zmienić całą lokalizację iTunes Apple TV na USA, uzyskasz dostęp do niektórych z poniższych kanałów wymienionych poniżej:

 • Netflix
 •  Kanał historyczny
 • Sieć WWE
 • Hulu
 • HBO Go
 • Oglądaj ABC
 • Disney Channel
 • MLB
 • NHL
 • NBA

Jak zdobyć American Netflix na Apple TV za granicą

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami zmienić region Netflix na USA w Apple TV:

 1. Znajdź dostawcę usług VPN wartość twojej subskrypcji.
 2. Pobierz aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN, i wtedy Zaloguj się.
 4. Teraz, przeszukaj listę serwerów dla amerykańskiego.
 5. Połącz się z amerykańskim serwerem twojego wyboru.
 6. Wreszcie, odwiedź Netflix strona internetowa lub uzyskaj dostęp do aplikacji Netflix.
 7. Teraz możesz streamuj Netflix US na Apple TV.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix US na Apple TV

ExpressVPN obejmuje wszystkie podstawy od szybkość do bezpieczeństwa. Jego odblokowanie nie ma sobie równych i może dostarczyć Ci dowolną treść niezależnie od twojej geolokalizacji. ExpressVPN zwróci ci pieniądze bez zadawania pytań w ciągu 30 dni.

Dostawca oferuje imponująca liczba serwerów strategicznie rozmieszczone lokalizacje. Jego duże prędkości serwera i niezawodna reputacja dzięki Netflix spraw, aby ten dostawca był godny rozważenia. ExpressVPN nie jest tak drogie, jak się wydaje. Poziom usług świadczonych przez ExpressVPN świadczy o tym, że Twoje pieniądze nie zostaną zmarnowane.

Jeśli chcesz sprawdzić inne opcje, ta tabela pomoże ci w wyszukiwaniu VPN.

Oglądaj American Netflix na Apple TV – The VPN Way

VPN, Virtual Private Network to nieobsługiwany przez Apple TV, co oznacza, że ​​nie można go bezpośrednio skonfigurować na urządzeniu Apple. Jeśli chcesz zastosować metodę VPN, musisz mieć routery z obsługą VPN; dobrym przykładem byłoby DD-WRT. Teraz, jeśli nie wiesz, co to znaczy, przejdź do opcji Smart DNS poniżej. Jeśli wiesz, o czym mówię, oto więcej o VPN.

 • Możesz łatwo zainstalować i korzystać z VPN na znaczących urządzeniach, takich jak „iPhone, iPod, Ipad, Android, Mac i PC”.
 • Oprogramowanie jest solidny i odporny na ISP ograniczenia i kontrole.
 • VPN zapewnia ci wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa z powodu pełnego szyfrowania ruchu.

Jeśli zdecydujesz się to zrobić, musisz skonfigurować router z konfiguracją VPN. Proces ten różni się w zależności od dostawcy. Przeczytaj dokumenty i skontaktuj się z ich obsługą, jeśli to konieczne. Podsumowując, nie powinno to zająć więcej niż 10 minut. Dobrą rzeczą jest to, że gdy to zrobisz, nie musisz wprowadzać żadnych dalszych zmian w Apple TV.

Netflix US na Apple TV – sposób DNS

Konfigurowanie SmartDNS jest tak proste, jak policzenie do dziesięciu. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić zmiany w adresach IP DNS i wszystko gotowe. Chcesz zrobić, co jeszcze może zaoferować serwer proxy Smart DNS? Przeczytaj listę poniżej.

 • ZA niezawodna konfiguracja który obsługuje większość urządzeń dostępnych na rynku.
 • Możesz łatwo przełączaj się między regionami Netflix bez zmiany konfiguracji urządzenia.
 • Brak kary za przepustowość ponieważ tylko niewielki podzbiór przepustowości jest przekierowywany.
 • Jedna wada a Inteligentny DNS jest to, że łatwo na to wpływ ograniczenia ISP, takie jak przezroczyste proxy i Przejęcie DNS.

Jeśli jesteś na rynku dla niezawodny dostawca Smart DNS, możesz chcieć sprawdzić Unlocator. Ten dostawca oferuje ponad 200 kanałów, 7-dniowy bezpłatny okres próbny, i najwyższe prędkości DNS w przemyśle. Nie możesz się pomylić z tym.

American Netflix na Apple TV poza USA – odblokuj i obejrzyj

Najważniejsze jest to, czy jesteś w Danii, Finlandii, Szwecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kanadzie, Peru, Meksyku czy Holandii, możesz uzyskać dostęp i przesyłać strumieniowo amerykański serwis Netflix. Z własnego doświadczenia mogę śmiało polecam ExpressVPN.

Jeśli więc chcesz oglądać US Netflix na swoim Apple TV poza USA, możesz użyć VPN lub Inteligentny DNS. Chciałbym wiedzieć, o czym zdecydujesz, więc zostaw swoje wybory w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map