Jak zdobyć British Netflix w USA, Kanadzie lub Australii?

Jak oglądać British Netflix w USA, Kanadzie, Australii lub gdziekolwiek indziej poza Wielką Brytanią? Teraz wiemy, co myślisz, co Netflix UK może mieć, czego nie ma Netflix USA? Oczywiście, możesz znaleźć wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale w bibliotece Netflix USA, ale jeśli spojrzysz na inne wersje Netflix, zauważysz, że Netflix USA nie ma całej zawartości. Subskrybenci Netflix są świadomi, że z powodu problemów z licencjonowaniem i dystrybucją ich biblioteki różnią się w zależności od kraju, w którym się znajdują.


To, co pokazuje biblioteka brytyjska, może nawet nie istnieć w wersji amerykańskiej. Ogólnie 31% tytułów w bibliotece w Wielkiej Brytanii nie można znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Niestety serwis Netflix UK jest zablokowany i niedostępny poza Wielką Brytanią, co oznacza, że ​​brytyjscy emigranci w Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych nie mają do niego dostępu. Jeśli będą chcieli oglądać Netflix UK, będą musieli zainstalować dostawcę usług VPN. VPN pozwoli im ominąć ograniczenia geograficzne nałożone na Netflix UK, umożliwiając im dostęp do jego treści bez względu na to, gdzie się znajdują. Mogą także przesyłać strumieniowo swoje programy i filmy na komputer PC, Mac, Android i iOS.

Jak uzyskać serwis Netflix UK w Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych

Jak uzyskać serwis Netflix UK w Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych

Jak odblokować Netflix UK w USA, Kanadzie lub Australii

Porównując biblioteki różnych krajów, Wielka Brytania uplasowała się na czwartym miejscu z 5 052 tytułami, tuż za USA i Kanadą. To nie jest zbyt nędzne. Oznacza to, że brytyjska biblioteka ma wyjątkowo dobrą zawartość do zaoferowania. Biorąc pod uwagę te statystyki, uważamy, że brytyjscy emigranci i podróżni chcieliby zachować do nich dostęp. Nadal mogą oglądać gumę do żucia, Happy Valley i Robozuna poza Wielką Brytanią, ale tylko z VPN.

Jak odblokować Netflix UK w USA, Kanadzie lub Australii za pomocą VPN

Wirtualna sieć prywatna tworzy tunel, przez który urządzenie korzysta z dostępu do Internetu. Dane przesyłane przez ten tunel są szyfrowane w taki sposób, że żaden dostawca usług internetowych lub osoba trzecia nie może ich zdobyć. VPN przekierowuje również twoje połączenie przez wyznaczony serwer w wybranym kraju, zapewniając w ten sposób wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. A ponieważ Twój adres IP zdradza Twoją lokalizację, musisz go zmienić, oczywiście za pomocą VPN. Oto jak to robisz:

 1. Najpierw musisz zarejestrować się w usłudze VPN. Zalecamy VPN, takie jak ExpressVPN.
 2. Po utworzeniu konta VPN pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Netflix UK.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 4. Po połączeniu się z serwerem w Wielkiej Brytanii otrzymasz tymczasowy adres IP Britsih, dzięki któremu będziesz wyglądać, jakbyś mieszkał w Wielkiej Brytanii.
 5. Teraz, gdy masz brytyjskie IP, możesz łatwo uzyskać dostęp do Netflix UK, tak jakbyś był fizycznie w Wielkiej Brytanii.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix

Wybór niezawodnej sieci VPN jest najważniejszym krokiem tego procesu. Chociaż na rynku istnieje wiele wiarygodnych sieci VPN, ExpressVPN jest zdecydowanie najlepszy, szczególnie w przypadku odblokowywania treści. Dzięki superszybkim serwerom VPN ExpressVPN w 94 krajach możesz natychmiast odblokować wszystkie witryny, kanały, usługi i aplikacje. Spójrz na innych dostawców usług VPN, którzy mogą pomóc ci uzyskać Netflix UK w Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Korzyści z VPN

Jeśli szukasz sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności, VPN jest właśnie tym, czego potrzebujesz. VPN tworzy tę prywatną sieć, przez którą przesyłane są twoje dane. Twoje dane są szyfrowane i utrzymywane, gdy jesteś online. Jesteś anonimowy i niewykrywalny w Internecie, co pozwala robić rzeczy, których nigdy nie pomyślałbyś o swoim prawdziwym adresie IP. Odblokowanie zawartości jest jedną z wielu funkcji i zalet VPN, teraz spójrz na inne:

 • Ukryj aktywność przeglądania sieci lokalnych i dostawców usług internetowych.
 • Umożliwia torrentowanie i udostępnianie plików.
 • Posiadanie VPN pomaga ludziom uzyskiwać dostęp do plików zdalnie, nawet z domu lub z dowolnego innego miejsca.
 • Omiń cenzurę internetową i obejdź zapory ogniowe.
 • VPN zabezpiecza połączenie internetowe i chroni dane przed hakerami i nadzorem.
 • Oszczędzaj pieniądze użytkowników dzięki zakupom związanym z granicami.
 • Usługa VPN jest używana, gdy grupa musi udostępniać pliki przez długi okres czasu.

Uzyskaj Netflix UK poza Australią, Kanadą i USA

Wykorzystaj w pełni możliwości streamingu Netflix po podłączeniu do VPN. Możesz uzyskać nie tylko brytyjską wersję Netflix, ale także wszystkie inne wersje poza swoim krajem. Emigranci z Wielkiej Brytanii, Amerykanie, Australijczycy i Kanadyjczycy mogą oglądać programy takie jak The Missing i Cuckoo, gdy tylko uruchomią swoją aplikację VPN. To najłatwiejsza rzecz na świecie. Daj nam znać, do której sieci VPN wybierzesz się, aby uzyskać Netflix UK poza Wielką Brytanią. Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map