Netflix w USA a kanadyjski Netflix – jaka jest różnica?

Kiedyś myślałem, że wszystkie wersje Netflix są takie same w każdym kraju. Okazuje się, że nie mogłem się bardziej mylić. Plotka głosi, że Netflix US jest najlepszy z nich wszystkich i właśnie tutaj jestem, aby się dowiedzieć i udowodnić. Niech rozpocznie się bitwa o wersje Netflix. Która wersja przyćmi drugą? I jak różne mogą być te dwie wersje?


Zobaczmy, jak to zrobić Netflix kanadyjski porównuje się do Netflix US w następnym artykule. Pod koniec ogłoszę zwycięzcę.

Netflix US vs Netflix Canada

Każdy subskrybent Netflix rozumie walkę z przeglądaniem krajowych katalogów programów i filmów, które chcą. Każdy kraj oferuje inną bibliotekę dzięki problemom licencyjnym. Więc co to pozostawia Netflix Canada i Netflix US? Co najważniejsze, jak Netflix Canada kształtuje się w świecie transmisji strumieniowych? Jeśli myślałeś, że kanadyjski Netflix i amerykański Netflix są takie same, pomyślałeś źle.

Nie tylko Netflix w USA ma znacznie lepsze programy i filmy, ale mają też tysiące innych programów i filmów. Netflix Canada ma około 5460 filmów i pokazuje w sumie, podczas gdy Netflix USA oferuje ponad 5,609 tytułów. Dwie wersje mogą wydawać się identyczne, jednak liczby pokazują inaczej. Teraz pozostaje tylko pytanie, która wersja jest lepsza. Netflix US vs Netflix Canada, który jest zwycięzcą?

Netflix US vs Netflix Canada – Tabela porównawcza

Sprawdź jak Netflix US różni się od Kanadyjski Netflix w kategoriach ceny, treści i daty premiery w poniższej tabeli:

Netflix USANetflix Canada
Data rozpoczęciaKwiecień 1998 rWrzesień 2010 r
Koszt7,99 USD / miesiąc8,99 USD / miesiąc
Kino43393,998
Programy telewizyjne13261,462
Treści 4Ktaktak
Treść HDRtaktak

American Netflix – najlepsza dostępna wersja Netflix?

Netflix US zawiera 7000 tytułów w swojej bibliotece. 14 kwietnia 1998 r. Netflix został uruchomiony jako pierwszy na świecie internetowy sklep z wypożyczalniami DVD. Firma składała się tylko z 30 pracowników oferujących 925 tytułów.

W kwietniu 2018 r. Biblioteka amerykańska miała 4052 filmy i 1580 programów. Star-Crossed i New Girl to seriale, których nie można znaleźć nigdzie indziej niż w amerykańskiej bibliotece Netflix. Długoletni serial komediowy „Cheers” i jego równie długo działająca kontynuacja, „Frasier” i „Californication” są dostępne w serwisie USA, ale nie w Kanadzie.

Jak zdobyć Netflix US w Kanadzie

Kanadyjczycy od dawna narzekali na to, że ich wersja Netflix nie spełnia ich potrzeb. Dla tych Kanadyjczyków, którzy chcą czegoś, co ma do zaoferowania amerykański serwis Netflix, należy użyć VPN. Aby odblokować Netflix US w Kanadzie, musisz połączyć się z dostawcą usług VPN. To zdecydowanie najlepsza metoda odblokowywania treści na całym świecie.

VPN to narzędzie, które tworzy bezpieczny i szyfrowany tunel przez niezbyt bezpieczną sieć, jaką jest Internet. Dlatego VPN nie tylko chroni przesyłanie danych z jednego serwera do drugiego, ale także zmienia miejsce, z którego przesyłane są dane. Zamiast pozornie pochodzić z fizycznej lokalizacji, wydaje się, że łączysz się z Internetem, z którego znajduje się serwer, z którym się łączysz.

Poniższe kroki poprowadzą Cię przez proces uzyskiwania Netflix US w Kanadzie:

 1. Najpierw musisz zarejestruj się w usłudze VPN.
 2. Po utworzeniu konta VPN, pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Netflix USA.
 3. Uruchom aplikację i połączyć się z serwerem VPN w USA.
 4. Po nawiązaniu połączenia z serwerem w USA otrzymasz tymczasowe Amerykański adres IP dzięki temu wygląda na to, że mieszkasz w USA.
 5. Teraz, gdy masz Amerykańskie IP, możesz łatwy dostęp do Netflix US jakbyś był fizycznie w Ameryce.

Netflix Canada – czy to coś dobrego?

Biblioteka Candian ma 3 998 filmów i 1462 programów. Kanadyjczycy mają dostęp do treści premium, które nie są dostępne w USA. Na przykład „Gwiezdne wojny, odcinek VII: Przebudzenie mocy” był dostępny tylko dla kanadyjskich subskrybentów Netflix.

Netflix rozszerza swoją kanadyjską zawartość. Współpracował z CBC przy koprodukcji „Anne” i „Alias ​​Grace”, a także kontynuował długo działającą komedię „Trailer Park Boys”.

Jak zdobyć Netflix Canada w USA

Candian emigranci regularnie odwiedzają USA i chociaż mają dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, niektórzy wolą pozostać przy swojej rodzinnej wersji. Tak jak Netflix US jest objęty ograniczeniami geograficznymi poza USA, Netflix Canda jest niedostępny w Ameryce bez VPN.

Sieć VPN działa, zastępując adres IP użytkownika w USA adresem kanadyjskim. Po wprowadzeniu tej zmiany dostawcy usług internetowych i Netflix Canada wykryją tylko żądanie pochodzące z Kanady. W rezultacie Kanadyjczycy z Ameryki mogą dostęp do treści kanadyjskiej, w tym Netflix Canada. Trzeba o tym wiedzieć, abyś mógł obejrzyj Candian Netflix w USA:

 1. Na pierwszy krok musisz uzyskaj subskrypcję VPN.
 2. Dalej, utwórz konto VPN, a następnie pobierz aplikację VPN.
 3. Teraz, uruchom aplikację na dowolnym wybranym urządzeniu.
 4. Znajdź VPN serwer w Kanadzie i połącz się z tym.
 5. To połączenie będzie zapewnić ci tymczasowe Kanadyjski adres IP.
 6. Będąc w Kanadzie, będziesz łatwo uzyskać dostęp do Netflix Canada.

Pamiętaj, że nie wszystkie sieci VPN pozwalają na to dostęp do kanadyjskiej biblioteki Netflix. Zapoznaj się z naszymi najczęściej polecanymi VPNami dla Netflix Canada, aby dowiedzieć się, z którymi powinieneś się zarejestrować.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix

Mamy ranking ExpressVPN na szczycie naszej listy dostawców usług VPN w wyścigu o najlepsza VPN dla Netflix. Na konkurencyjnym rynku taka jest usługa szybkość, bezpieczeństwo, i prostota dzięki czemu ExpressVPN jest wyjątkowy i wyjątkowy. Chociaż istnieje wielu dobrych dostawców VPN, ExpressVPN pozostaje najlepszy wybór.

To może odblokuj wszystkie treści z całego świata superszybkie serwery w 94 krajach. Plus, tym dostawcą jest idealny do celów przesyłania strumieniowego. Poszukiwanie innych dostawców usług VPN może pomóc w sformułowaniu lepszego pomysłu na to, którą VPN wybrać uzyskaj Netflix Canada lub Netflix USA w każdym miejscu.

Netflix US vs Netflix Canada – Zwycięzca

Netflix rozpoczął działalność w USA, a następnie rozszerzył działalność na inne obszary. Najpierw dotarła do Kanady, a potem do niektórych krajów Ameryki Łacińskiej. Pomimo tego, że Kanada jest drugim odbiorcą wersji Netflix, amerykański serwis Netflix nadal ma lepsze programy, a wszystko to ma związek z umowami i kwestiami praw autorskich.

Samo to daje Netflix US przewagę i daje jej przewagę nad wszystkimi innymi wersjami. To oczywiste, zwycięzcą jest Netflix US. Jak myślisz, kto jest zwycięzcą? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map