Typowe błędy Netflix – Błędy

Netflix to jedna z najlepszych globalnych usług przesyłania strumieniowego wideo na żądanie. Netflix jest obecnie dostępny w ponad 55 krajach i planuje się ekspansję na nowe terytoria w 2016 r. Jednak, podobnie jak każda usługa online, masz problemy z transmisją Netflix. Może to być buforowanie prędkości, problemy z logowaniem, zmiana regionu lub najczęstszy problem Netflix ze wszystkich „Czy Netflix jest wyłączony”. W tym przewodniku pomocy można znaleźć poprawki najczęstszych problemów z serwisem Netflix iPhone, iPad, Android, Smart TV, PC, Mac, Roku, Xbox, Playstation, Apple TV, Chromecast, Amazon Fire TV lub Blu-ray Player.


Typowe problemy z serwisem Netflix i sposób ich rozwiązania

Typowe problemy z serwisem Netflix i sposób ich rozwiązania

6 najczęstszych problemów z Netflix – Czy Netflix nie działa?

 • „Niestety nie możemy uzyskać dostępu do usługi Netflix. Spróbuj ponownie później lub odwiedź www.netflix.com ”
 • Netflix jest niedostępny.
 • Nie można połączyć się z Netflix.
 • Serwis Netflix nie jest dostępny.
 • Błąd Androida: połączenie nieudane.

1. Typowe problemy z Netflix: jak zmienić regiony Netflix?

Jednym z najczęściej zadawanych mi pytań na temat Netflix jest sposób przełączania regionów Netflix. Podczas gdy amerykański Netflix jest najlepszy ze względu na ogromną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych, każdy region Netflix ma inną zawartość niż oglądanie. Wspaniałe jest to, że możesz korzystać z jednego konta Netflix i zmieniać dowolne regiony Netflix. Do odblokuj serwis Netflix dla USA, Wielkiej Brytanii i Kanady, zastosuj jedną z tych dwóch metod.

 • Inteligentny DNS: Do odblokuj American Netflix poza USA na przykład musisz oszukać Netflix, aby pomyślał, że znajdujesz się w USA. Smart DNS pozwala to zrobić. Korzystanie z usługi proxy Smart DNS, takiej jak Unlocator, umożliwia dostęp przez 25 różnych regionów Netflix na wszystkich urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Dzięki bezpłatnej 7-dniowej wersji próbnej możesz wypróbować Unlocator za darmo bez potrzeby posiadania karty kredytowej.
 • VPN: Innym rozwiązaniem do blokowania US Netflix jest VPN, skrót od Virtual Private Network, który pozwala uzyskaj amerykański adres IP poza USA. W ten sposób cały Twój ruch będzie wyglądał, jakby pochodził z USA. Możesz odblokować wszystkie amerykańskie kanały przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, korzystając z usług dostawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.

Netflix Tytuły filmów i programów telewizyjnych dostępne dla poszczególnych regionów

Film Netflix & Tytuły programów telewizyjnych dostępne dla regionu

2. Typowe problemy z Netflix: Jak rozwiązać problemy z przesyłaniem strumieniowym Netflix?

ZA spowalnia połączenie z Internetem może spowodować kiepska jakość wideo a tym samym nieprzyjemne wrażenia z streamingu Netflix. Jeśli wideo, które oglądasz w serwisie Netflix, to buforowanie co kilka minut możesz postępować zgodnie z jednym z poniższych rozwiązań.

 • Zatrzymaj pobieranie, które możesz wykonywać na innych urządzeniach.
 • Uruchom ponownie urządzenie do przesyłania strumieniowego.
 • Uruchom ponownie modem / router.
 • Jeśli to możliwe, zbliż się do routera.
 • Podłącz urządzenie do przesyłania strumieniowego do routera za pomocą kabla Ethernet zamiast połączenia bezprzewodowego. To rozwiązanie ma zastosowanie tylko wtedy, gdy urządzenie ma port Ethernet.

Możesz także zmierzyć prędkość Internetu, odwiedzając strony takie jak SpeedTest.net. Do prawidłowego przesyłania strumieniowego z serwisu Netflix wymagana jest średnia prędkość pobierania wynosząca 2 MB / s lub więcej.

3. Typowe problemy z Netflix: Jak rozwiązać problem z połączeniem z Netflix?

W niektórych przypadkach nie można zalogować się do serwisu Netflix ani w ogóle przesyłać strumieniowo filmów z powodu problemów z połączeniem. Kody błędów Netflix, które zaczynają się od Interfejs użytkownika, AIP, lub północny zachód zwykle wskazują problem z połączeniem. Jeśli wystąpi taki problem, upewnij się, że urządzenie do przesyłania strumieniowego jest prawidłowo podłączone do routera i że ma połączenie z Internetem. Możesz wykonać proste sprawdzenie, otwierając przeglądarkę internetową lub używając innego kanału przesyłania strumieniowego. Możesz także przełączyć się z mobilnego Internetu LTE / 4G / 3G na połączenie WiFi. Zawsze upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Netflix.

4. Typowe problemy z serwisem Netflix: Jak naprawić błąd Netflix „Zbyt wielu użytkowników”

Błąd „Zbyt wielu użytkowników” oznacza, że ​​udostępniasz hasła do serwisu Netflix innym osobom. Istnieje ograniczenie liczby osób, które mogą jednocześnie korzystać z tego samego konta Netflix. Po osiągnięciu maksymalnej kwoty Netflix wyświetli następujący komunikat o błędzie: „Twoje konto Netflix jest używane na innym urządzeniu. Aby kontynuować, przestań grać na innych urządzeniach. Więcej informacji znajdziesz na Netflix.com/help. ”Oto, jak rozwiązać ten problem.

 • Zaloguj się do swojego konta Netflix.
 • W Ustawieniach wybierz „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.

Jeśli nie udostępniłeś hasła do konta Netflix innym osobom, najlepiej zmienić je razem.

5. Typowe problemy z Netflix: jak zmienić / zresetować hasło Netflix

Jeśli chcesz zmienić hasło do Netflix, możesz to zrobić z poziomu konta Netflix.

 • Przejdź do swojego konta Netflix. Obok „Członkostwo & Płatności ”, wybierz„ Zmień hasło ”.
 • Wprowadź swoje bieżące hasło i nowe hasło, którego chcesz użyć.
 • Kliknij „Zapisz”.

Jak zmienić hasło Netflix

Jak zmienić hasło Netflix

W przypadku zapomnienia hasła do serwisu Netflix możesz użyć funkcji resetowania hasła. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

 • Przejdź do strony logowania do Netflix.
 • Kliknij „Nie pamiętasz adresu e-mail lub hasła?”.
 • Na następnej stronie zostaną wyświetlone trzy opcje resetowania hasła Netflix.
  • E-mailem.
  • SMS-em
  • Przez połączenie głosowe.
 • Wybierz najwygodniejszą metodę. Jeśli wybierzesz e-mailem, Netflix wyśle ​​ci link, który pozwoli ci zresetować hasło.

6. Typowe problemy z Netflix: Problem z czarnym ekranem Netflix – jak naprawić

Użytkownicy serwisu Netflix najczęściej napotykają problem czarnego ekranu podczas korzystania z nich IE, Firefox, Safari, przeglądarka internetowa Chrome na Komputer z systemem Windows lub OS X Mac. Aby rozwiązać problem z czarnym ekranem, użyj jednej z tych poprawek.

 • Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki lub spróbuj użyć innej przeglądarki razem.
 • Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie Netflix, odwiedzając tę ​​oficjalną stronę Netflix.
 • W większej liczbie przypadków może być konieczne odinstalowanie Microsoft Silverlight, a następnie zainstalowanie go ponownie. Możesz znaleźć instrukcje na jak usunąć Microsoft Silverlight z komputera korzystając z tych instrukcji.

Błąd czarnego ekranu Netflix - jak naprawić

Błąd czarnego ekranu Netflix – jak naprawić

Najczęstsze problemy z Netflix – Skontaktuj się z pomocą techniczną Netflix

Zawsze możesz skontaktować się z pomocą techniczną Netflix przez telefon, czat, a nawet Twitter. Uchwyt obsługi Netflix na Twitterze to @NetflixHelps. Jeśli napotkałeś podobne problemy z Netflix lub możesz zasugerować inne poprawki, zostaw komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map