Jak oglądać Sky Go w Australii

Jak oglądać Sky Go w Australii? Z ponad 1000 filmów na żądanie, setkami programów rozrywkowych, wydarzeniami sportowymi i świetną kolekcją programów dla dzieci, nic dziwnego, że Sky Go należy do najpopularniejszych serwisów streamingowych w Wielkiej Brytanii. Sky Go zapewnia szeroką gamę kanałów i obsługuje szeroką gamę urządzeń. Być może nie potrzebujesz konta Sky +, aby uzyskać konto Sky Go, ale potrzebujesz brytyjskiego adresu IP, aby zalogować się do usługi. Sky Go jest dostępny tylko dla klientów indywidualnych w Wielkiej Brytanii lub Irlandii. Oznacza to, że ludzie w Australii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech i Francji nie mogą dostać się tam, gdzie są. Aby to zmienić, Australijczycy muszą użyć VPN lub Smart DNS, aby mieć dostęp do Sky Go. Po zainstalowaniu sieci VPN na komputerze PC, Mac, Androidzie, Apple TV, Roku, PS4, Xbox i iOS, osoby w Australii mogą uzyskać dostęp do Sky Go w dowolnym momencie. Oto jak:


Oglądaj Sky Go w Australii

Oglądaj Sky Go w Australii

Jak zdobyć Sky Go w Australii za pomocą VPN

Więc Sky Go w Australii? VPN może to umożliwić. Może odblokować go w ciągu kilku minut, bez względu na to, gdzie jesteś. VPN, wirtualna sieć prywatna, łączy twoje urządzenie z jednym z jego serwerów rozproszonych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Tworzy również tunel cyfrowy, przez który urządzenie ma dostęp do Internetu. Twoje dane są szyfrowane przez ten tunel przed dotarciem do Internetu, która zapewnia prywatność i anonimowość w Internecie. Po nawiązaniu połączenia z serwerem innego kraju otrzymasz adres IP tego kraju. Umożliwi to dostęp do wszelkiego rodzaju treści opartych na tym kraju bez żadnych blokad. Oto jak ty użyj VPN, aby oglądać Sky Go w Australii:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Na koniec odwiedź stronę Sky Go lub uruchom jej aplikację.
 6. Ciesz się szeroką gamą kanałów rozrywkowych, w tym MTV, Comedy Central, Fox i Dave w Australii.

Jeśli szukasz najlepszej sieci VPN umożliwiającej odblokowanie Sky Go w Australii, potrzebujesz ExpressVPN usługi. To nie jest najtańsze, ale najbardziej niezawodne. Wydajności ExpressVPN są spójne i solidne. Ten usługodawca ma długą historię skutecznego omijania ograniczeń geograficznych i odblokowywania treści z całego świata. Możesz być spokojny, ponieważ Twoja prywatność i bezpieczeństwo są w dobrych rękach dzięki ExpressVPN. Jeśli chcesz poszukać innych opcji, w poniższej tabeli znajdziesz lepszy pomysł.

Oglądaj Sky Go w Australii za pomocą Smart DNS

Dobra wiadomość jest taka, że ​​VPN nie jest jedynym sposobem na obejście ograniczeń nałożonych na Sky GO. Inteligentny serwer proxy DNS to metoda, która pozwala odblokować obszerną listę witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak VPN. Jednak działa nieco inaczej niż VPN, ponieważ nie szyfruje danych ani nie zapewnia nowego adresu IP. Niezależnie od tego jest dość przystępny i działa na wszystkich urządzeniach. Możesz również uzyskać dostęp do zablokowanych witryn z różnych regionów jednocześnie, bez konieczności łączenia się z różnymi serwerami. Zobaczmy, jak możesz oglądać Sky Go w Australii za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę Sky Go.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści Sky Go.

Byłby to niezawodny serwer proxy Smart DNS Unlocator. Działa nie tylko na wielu urządzeniach z jednym kontem, ale działa również bezbłędnie wszędzie. Dział obsługi klienta reaguje bardzo szybko, a jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Unlocator gwarantuje obejście ograniczeń geograficznych z dowolnego miejsca na świecie. To zdecydowanie Smart DNS, którego potrzebujesz, aby odblokować Sky Go w Australii.

Jak odblokować Sky Go w Australii

Aby zacząć korzystać z Sky Go w Australii, wystarczy VPN lub Smart DNS. Nie będziesz musiał radzić sobie z komunikatem „Sky go jest dostępny tylko dla użytkowników łączących się w Wielkiej Brytanii lub Irlandii. Wydaje się, że jesteś poza tymi terytoriami ”jeszcze raz, jeśli skorzystasz z jednej z tych dwóch metod. Po zabezpieczeniu połączenia VPN lub skonfigurowaniu inteligentnego DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego będziesz mógł oglądać ulubiony program telewizyjny i nigdy nie będziesz musiał przegapić chwili ulubionych programów poza Australią lub z dowolnego miejsca na świecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map