Silny generator haseł

Cokolwiek robisz online, niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do poczty e-mail, subskrybowanie kanału transmisji strumieniowej czy sprawdzanie konta bankowego, musisz podać hasło. Dlaczego? W jaki inny sposób usługi te potwierdzą Twoją tożsamość? Jednak czasami jest to tak ważne, jak to jest Twoje hasło może narazić cię na kłopoty, jeśli zostaniesz narażony na szwank. Dlatego zawsze powinieneś przypisać sobie jedno mocne hasło do swoich kont. Dlatego właśnie stworzyliśmy narzędzie Strong Password Generator powyżej. Możesz go użyć do utwórz silne hasła które są bezpieczne przed złośliwymi próbami włamania.


Silny generator haseł

Co to jest generator haseł?

Generator haseł to idealne narzędzie do zwiększenia bezpieczeństwa online i zabezpieczenia różnych kont online. Dzięki niemu możesz tworzyć losowe, silne, a nawet dostosowane hasła, aby chronić Cię przed różnymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Wybór hasła, które reprezentuje coś w twoim życiu, nie jest niezawodne. Nie próbuj też poprawiać swojego hasła, nie bądź leniwy. Można również zgadnąć niezapomniane hasła, a jeśli naruszenie ujawni jedno z tych samych haseł, naraziłeś wszystkie konta. Tak więc w tym przypadku najlepszą opcją jest użycie Generatora haseł, aby przypisać Ci hasło, którego nawet nie możesz zapamiętać. Możesz korzystać z niektórych aplikacji lub Menedżerowie haseł przechowywać je.

Jak korzystać z narzędzia do generowania silnych haseł

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak korzystać z takiego oprogramowania. Nie martw się, zapewniam cię. Sprawdź Silny generator haseł poniżej i jak go używać, aby kiedykolwiek stworzyć lepsze hasło.

1. Strong Password Generator jest dość łatwy w użyciu. Po pierwsze, tak to wygląda.

Generator hasła2. Wpisz żądane hasło w polu przed sobą.

Hasło tutaj3. Teraz powinieneś zwrócić uwagę na tę część. To jest główne zadanie generatora haseł. Będziesz mieć różne kolory, które pojawią się po przesłaniu hasła. Każdy kolor reprezentuje siłę słów kluczowych. Oto, co oznacza każdy z 3 przedstawionych kolorów:

 • Czerwony: Oznacza to, że twoje hasło jest znacznie słabsze i można je łatwo złamać.

Czerwony alarm

 • Pomarańczowy: Twoje hasło nadal jest narażone na natychmiastową zmianę. Spróbuj dodać cyfry lub różne duże litery.

Pomarańczowy alert

 • Żółty: Dość bezpieczne hasło, ale wciąż wymaga dostosowania, aby stać się lepszym. Spróbuj dodać znak zapytania lub kilka liczb.

Żółty alert

 • Jasnozielony: Twoje hasło jest silne w użyciu. Ale nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny. Zrób to silniejsze.

Jasnozielony alert

 • Ciemnozielony: Utworzone hasło jest całkowicie bezpieczne.

Ciemnozielony alert4. Po utworzeniu bezpiecznego hasła możesz je skopiować, klikając ten przycisk.

Skopiuj nowe hasło5. Teraz innym sposobem na wygenerowanie silnego hasła jest skorzystanie z Generatora haseł, aby wykonać zadanie za Ciebie. Po prostu kliknij dostosuj swoje hasło.

Dostosuj swoje hasło6. Następnie pojawi się więcej opcji wraz z rozszerzaniem się części dostosowywania.

Proces dostosowywania7. W tej części możesz wybrać liczbę znaków, dowolną opcję, która Ci to ułatwi, oraz rodzaj postaci, które chcesz uwzględnić. Jeśli wpiszesz liczbę znaków, otrzymasz odpowiednie hasło. Spróbuj zrobić 10 lub więcej liter, nigdy nie skracaj ich. W przeciwnym razie będzie krótkotrwały.

Utwórz hasło za pomocą Generatora8. Możesz również skopiować ten przycisk, naciskając przycisk, który pokazałem Ci wcześniej, lub czerwony przycisk przedstawiony poniżej.

Skopiuj swoje hasło

Chroń swoje hasło

Jak wspomniałem powyżej, twoje hasło jest sposobem na ochronę twoich danych online przed dostępem innych osób. Jednak może być również niebezpieczne, jeśli ktoś go złapie. Zawsze powinieneś starać się chronić swoje konta internetowe, co oznacza, że ​​istnieje wiele środków ostrożności, które należy podjąć chroń swoje hasło od osób z zewnątrz:

1. Po pierwsze, nie należy przypisywać tego samego hasła do wielu kont. Jest to dość niebezpieczne, ponieważ jeśli jedno konto zostanie zhakowane, pozostałe są również łatwe do zdobycia.

2. Ustaw hasło dłuższe niż 10 znaków. Im dłuższe hasło, tym większe bezpieczeństwo. Postaraj się mieć co najmniej 10 lub 12 znaków.

3. Nie dodawaj danych osobowych do swojego hasła. Obejmuje to twoje imię, nazwisko i datę urodzenia. Możesz to zrobić bardzo łatwo.

4. Kiedy uzyskujesz dostęp do swoich kont w przeglądarkach internetowych, nie zapisuj danych logowania. Innymi słowy, nigdy nie pozwól przeglądarce przechowywać informacji.

5. Nigdy nie wprowadzaj swoich haseł na komputerach innych osób, szczególnie w sklepach internetowych i bibliotekach.

6. Unikaj korzystania z prywatnych informacji, gdy jesteś podłączony do publicznego hotspotu Wi-Fi lub bezpłatnych usług VPN.

7. Co jakiś czas zmieniaj hasło. Na przykład wprowadzaj jakieś sprzeczki co około 4 tygodnie.

8. Użyj bardzo twardego hasła i menedżera haseł do przechowywania informacji. Pomoże ci to w zapamiętaniu bardzo twardego hasła.

9. Jeśli korzystasz z Facebooka lub innego konta w mediach społecznościowych, zdecydowanie zalecamy włączenie opcji uwierzytelniania dwuetapowego.

10. Aktywuj zaporę i program antywirusowy na swoim komputerze. Nie zapomnij zablokować żadnych połączeń przychodzących.

11. Zaktualizuj systemy operacyjne za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie. Obejmuje to system operacyjny, przeglądarki i oprogramowanie antywirusowe na urządzeniach.

12. Umieść blokadę telefonu lub komputera, jeśli masz ważne pliki do ochrony podczas nieobecności.

13. Jeśli masz coś ważnego do zrobienia w sieci, sugeruję, abyś zrobił to w trybie prywatnym lub incognito.

14. Nie ufaj żadnemu e-mailowi ​​lub SMS-owi, który możesz otrzymać, korzystając z linku w nich zawartego. Mogą to być oszustwa w celu zebrania informacji. Jeśli masz wątpliwości co do linku z banku, sugeruję, aby ręcznie odwiedzić stronę.

15. Nigdy nie podawaj swoich haseł w mediach społecznościowych, pokojach rozmów, a nawet w wiadomości e-mail.

16. Uważaj, jakie aplikacje instalujesz. Niektóre z nich mogą zostać zmodyfikowane przez hakerów w celu zebrania twoich informacji. Najlepiej jest unikać pobierania niepotrzebnych aplikacji.

Generator silnych haseł – końcowe słowa

Generatory haseł są bardzo pomocne, jeśli chcesz zabezpieczyć dostęp do Internetu. Pomagają wymyślić bardzo silne hasła, aby zapewnić dodatkową ochronę i bezpieczeństwo kontom. Pomoże Ci to w korzystaniu z Internetu, ponieważ nie musisz już wymyślać słabego hasła, które kiedyś uważałeś za wystarczająco silne. Pokazałem ci, jak korzystać z Generatora haseł. Wykorzystaj to, czego się nauczyłeś i uzyskaj dostęp do swoich kont bez konieczności ciągłego patrzenia przez ramię.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map