10 najlepszych niezbędnych aplikacji na Xbox One!

Chcesz przenieść swoje wrażenia z Xbox One na zupełnie nowy poziom? Jesteśmy z Tobą. Oto 10 najlepszych aplikacji na konsolę Xbox One, które mogą zamienić Xboksa w raj dla kutrów.


10 najlepszych aplikacji na Xbox One, które powinieneś zainstalować teraz

10 najlepszych aplikacji na Xbox One, które powinieneś zainstalować teraz

10 najlepszych aplikacji na Xbox One – Krótki przegląd

Oto krótkie przeglądanie najlepszych aplikacji Xbox Ons, które należy natychmiast zainstalować. Aplikacje i kanały, które wymieniliśmy poniżej, obejmują szeroki zakres smaków. Możesz ich używać do oglądania filmów, programów telewizyjnych, kanałów na żywo, a nawet słuchania ulubionych piosenek.

 1. Netflix
 2. Youtube
 3. Hulu
 4. Amazon Prime
 5. BBC iPlayer
 6. Spotify
 7. HBO Go
 8. Skurcz
 9. Sling TV
 10. Sieć WWE

Jak zdobyć 10 najlepszych aplikacji na Xbox One

Oto problem z aplikacjami dostępnymi na Xbox One: niektóre z nich mają poważne ograniczenia geograficzne. Ze względu na międzynarodowe prawa autorskie nie będziesz mieć dostępu do wielu aplikacji, z których chcesz korzystać.

Aplikacje blokują geograficznie użytkowników, blokując adresy IP osób spoza regionu, w którym mogą przesyłać strumieniowo swoje treści. Oznacza to, że jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do tych aplikacji jest zmiana adresu IP w celu dopasowania do ograniczeń Aplikacja. Innymi słowy, jeśli aplikacja jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, potrzebujesz amerykańskiego adresu IP.

Jak możesz zmienić swój adres IP? Prosty. Musisz użyć VPN.

VPN, skrót od Virtual Private Network, szyfruje dane i przekierowuje ruch przy użyciu własnych bezpiecznych serwerów. Gdy ruch zostanie przekierowany, adres IP zmienia się w celu dopasowania do lokalizacji używanego serwera.

Oznacza to, że sieci VPN mają niesamowitą zdolność do fałszowania adresu IP i dają dostęp do aplikacji blokowanych geograficznie.

Najlepsza sieć VPN na Xbox One

Jeśli szukasz VPN, który doskonale działa na konsoli Xbox One, zapewniamy Ci ochronę. Nasz ekspert ds. VPN, Charles, napisał szczegółową recenzję najlepszych sieci VPN do użycia z konsolą Xbox.

Najlepszy wybór Charlesa otrzymał ExpressVPN, niezawodny i zaufany dostawca usług najwyższej klasy. Dzięki ExpressVPN możesz wybierać spośród ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach. Zyskasz również dostęp do 5-gwiazdkowego zespołu obsługi klienta i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak zainstalować VPN na konsoli Xbox One, jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących tego procesu.

Jeśli ExpressVPN nie jest dla Ciebie, możesz zamiast tego użyć sieci VPN najwyższego poziomu:

10 najlepszych aplikacji na Xbox One

Teraz, gdy omówiliśmy, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do aplikacji, które są blokowane geograficznie w Twoim regionie, omówimy najlepsze aplikacje na Xbox One:

Netflix

Muszę powiedzieć więcej?

Popularna aplikacja do przesyłania strumieniowego Netflix zajmuje pierwsze miejsce w przypadku aplikacji Xbox. To nie powinno być zaskoczeniem. Odkąd Netflix stał się globalny, miliony użytkowników na całym świecie korzystają z oferowanej treści na żądanie. Problem polega na tym, że Netflix opiera swoją listę treści na Twojej lokalizacji.

Mimo że Netflix rozprawił się z VPNami i serwerami proxy próbującymi uzyskać dostęp do różnych list zawartości, nadal będziesz mógł odblokować Netflix z USA i Wielkiej Brytanii za pomocą VPN. Oczywiście, jeśli Twoja VPN jest wystarczająco silna, aby ominąć bloki VPN Netflix. Na szczęście ExpressVPN ciągle odblokowuje US Netflix.

Youtube

To kolejna aplikacja, która nie wymaga przedstawiania. Aplikacja YouTube One na Xbox One zapewnia dostęp do wszystkich jej usług bezpośrednio na konsoli Xbox.

Nawet twórcy treści mogą używać tej aplikacji do łatwego przesyłania i zarządzania swoją stroną YouTube.

Hulu

Hulu ma fantastyczną aplikację Xbox One, która pozwala przesyłać strumieniowo całą zawartość Hulu bezpośrednio z konsoli. Problem polega na tym, że podobnie jak usługa, aplikacja jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych.

W przypadku VPN nie stanowi to problemu. Wystarczy połączyć się z serwerem w USA, aby uzyskać dostęp do treści Hulu w dowolnym miejscu na świecie.

Pamiętaj jednak, że VPN nie omija żadnej subskrypcji ani opłaty rejestracyjnej nałożonej przez Hulu. Jeśli nie masz konta, musisz subskrybować.

Amazon Prime

Możesz oglądać zawartość Amazon Prime bezpośrednio na Xbox One. Jeśli nie wiesz, wiele treści Amazon Prime jest skierowanych tylko do Stanów Zjednoczonych.

Pamiętaj, aby zawsze łączyć się z amerykańskim serwerem, jeśli chcesz oglądać Amazon Prime. Jeśli nie, będziesz mieć dostęp tylko do tytułów „Watch While Abroad”, które nie są dużo.

BBC iPlayer

IPlayer BBC, ich własna aplikacja do przesyłania strumieniowego, jest dostępna na Xbox One. Daje dostęp do całej gamy talk show, filmów, programów, wszystko bezpośrednio z BBC.

Jednak BBC iPlayer jest ograniczony do Wielkiej Brytanii. Wystarczy użyć VPN, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer, łącząc się z serwerem w Wielkiej Brytanii i uzyskując brytyjskie IP.

Spotify

Bardzo popularna aplikacja muzyczna, Spotify, ma łatwą w użyciu aplikację dedykowaną Xbox One. Chociaż Spotify jest dostępny w wielu krajach na całym świecie, niektóre osoby nadal nie mają dostępu do tej usługi.

Użyj sieci VPN, aby połączyć się z dowolnym regionem, w którym działa Spotify, aby słuchać ulubionej muzyki, nawet podczas grania.

HBO Go

Kto nie słyszał o HBO? Ciągle przynoszą światowe programy, takie jak Game of Thrones, The Wire i Westworld. Dedykowana aplikacja HBO do przesyłania strumieniowego, HBO Go, jest wygodnie dostępna na Xbox One.

Chociaż możesz oglądać programy HBO w telewizji, HBO i HBO Go są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Użyj sieci VPN, połącz się z serwerem w USA i użyj amerykańskiego adresu IP, aby uzyskać dostęp do HBO Go z dowolnego miejsca na świecie.

Skurcz

Twitch to świetna aplikacja dla graczy i twórców. Daje dostęp do treści stworzonych przez dziwacznych profesjonalistów i pozwala być na bieżąco z ulubionymi grami.

Twitch nie jest tak naprawdę zablokowany w żadnym regionie, ale różne regiony mają dostęp do różnych treści. VPN pomoże ci uzyskać dostęp do treści, które chcesz, na podstawie lokalizacji serwera, z którym się łączysz.

Sling TV

Sling TV to usługa przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do różnych kanałów miesięcznej subskrypcji. Od wiadomości po kanały sportowe i rysunkowe, Sling TV to świetna aplikacja do użytku, jeśli jesteś specjalistą do cięcia kabli.

Niestety, Sling TV jest dostępny tylko poza USA. Skorzystaj z VPN, aby połączyć się z amerykańskim serwerem i czerp korzyści z tego niesamowitego marzenia o aplikacji.

Sieć WWE

Wreszcie, fani WWE mogą pobrać aplikację sieciową WWE, która jest specyficzna dla Xbox One dla wszystkich ich potrzeb WWE. Aplikacja pozwala nawet oglądać transmisje na żywo pay-per-view. Sama aplikacja jest darmowa, ale będziesz potrzebować subskrypcji sieci WWE, aby uzyskać dostęp do ich usług przesyłania strumieniowego na żywo.

10 najlepszych aplikacji na Xbox One – końcowe myśli

Oto 10 najlepszych aplikacji na Xbox One. Użytkownik PS4, nie martw się, omówiliśmy również 10 najlepszych aplikacji na PS4.

Pamiętaj, że większość tych aplikacji będzie wymagać opłaty abonamentowej. VPN nie wyciągnie Cię z tej subskrypcji, zapewni tylko dostęp do samej aplikacji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map