Anonimowe przeglądanie sieci – VPN vs Tor vs proxy

Jak anonimowo przeglądać sieć? To, co możesz robić w Internecie, to nic innego, a twoja historia przeglądania jest tylko dla twoich oczu. Dlaczego to w ogóle problem? Czy pierwotnie tak nie powinno być? Źle. Gdy jesteś w trybie online, Twoja pełna widoczność i każdy (mamy na myśli każdego z know-how) może zdmuchnąć twoją ochronę. Więc przed kim się ukrywasz?


Jak anonimowo przeglądać sieć

Jak anonimowo przeglądać sieć

Pozostań w Hidde Online – podstawy

Zobaczmy; Dostawcy usług internetowych, rządy, przeglądarki, hakerzy próbują cię wyśledzić. I tak dalej. Wszystkie te strony trzecie mogą uzyskać twoje dane osobowe / dane, a ty prawie nic o tym nie wiesz. Gdyby tylko istniał sposób, aby przejść do tajnych działań online. „Jeśli” jest prawdopodobieństwem, które nie ma tu żadnego sensu, ponieważ anonimowe przeglądanie sieci.

Aby zachować prywatność i bezpieczeństwo danych, potrzebujesz warstwy anonimowości, którą może zapewnić VPN, aw większości przypadków (do pewnego stopnia) przeglądarka Tor i proxy Smart DNS. Istnieje niezliczona ilość powodów, dla których internauci powinni przeglądać Internet anonimowo, jednak wszystko sprowadza się do ochrony i bezpieczeństwa. Nie może być nic gorszego niż przypadkowe osoby przeglądające ostatnio odwiedzane witryny lub wyszukiwane informacje. Z tych powodów musisz wybrać anonimowe przeglądanie, ponieważ nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny, szczególnie w Internecie.

Co to jest anonimowe przeglądanie?

To jest dość oczywiste. Z tytułu można stwierdzić, że chodzi o przeglądanie Internetu jako anonimowy użytkownik. Wiesz, że źle się dzieje, gdy prezydent, taki jak Trump, zezwala dostawcom usług internetowych na sprzedawanie danych swoich klientów bez ich zgody. Tyle za oczy bezpieczeństwa? Za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu, odwiedzane witryny i aplikacje, które odwiedzasz, mogą określić, kim jesteś. Prosta wizyta w WhatIsMyIP.network ujawnia Twój adres IP, ISP, lokalizację, system operacyjny, a nawet rodzaj używanej przeglądarki. Tym bardziej powód do uzyskania anonimowej tożsamości. Powinieneś być w stanie przeglądać internet, odwiedzać strony internetowe i sprawdzać rzeczy bez konieczności podawania adresu IP lub ujawniania swojej tożsamości. Strony internetowe mogą śledzić twoje IP, dostawcy usług internetowych mogą sprzedawać twoje dane, a twoje własne IP może podawać Twoją lokalizację. Ale niekoniecznie musi tak być. Zanim skończysz czytać ten artykuł, będziesz chciał jak najszybciej założyć własną pelerynę niewidzialności.

Po co anonimowo przeglądać sieć?

Wyjaśniliśmy, dlaczego użytkownicy Internetu powinni korzystać z anonimowej tożsamości. Wszystko sprowadza się do zachowania prywatności i zwiększenia bezpieczeństwa. Mimo wszystkich istotnych powodów niektórzy ludzie nie chcą wierzyć, że ich dane i prywatność są zagrożone. Z tego powodu stworzyliśmy listę wyjaśniającą, dlaczego należy korzystać z Internetu anonimowo. Spójrz.

 • Przeglądaj strony internetowe bez pozostawiania śladu Twojej tożsamości.
 • Zachowaj bezpieczeństwo przed szpiegami chcącymi uzyskać dostęp do twoich informacji.
 • Możesz ominąć nadzór i krajową cenzurę Internetu.
 • Możesz zachować prywatność prywatnych wyszukiwań.
 • Pobierz torrenty, ukrywając swój adres IP.
 • Uzyskaj swobodny dostęp do Internetu bez sztucznych ograniczeń.
 • Zabezpiecz się podczas korzystania z hotspotu Wi-Fi.
 • Unikaj ukierunkowanych reklam.

Jak przeglądać anonimowo – VPN vs serwer proxy Tor Vs

Teraz, gdy wiesz, jak niebezpieczne może być przeglądanie sieci bez ochrony, zdasz sobie sprawę, że anonimowość w Internecie jest błogosławieństwem. Produkty takie jak VPN i proxy zostały opracowane dla tych, którzy byli wystarczająco mądrzy, aby dojść do tego wniosku. Chociaż żadna z nich nie jest taka sama, wszyscy mają zamiar osiągnąć jedną rzecz, a to pomaga użytkownikom uzyskać anonimowość.

VPN

Wirtualna sieć prywatna to bezpieczna metoda, która chroni dane użytkowników, szyfrując ich dane podczas podróży z komputera użytkownika na serwery dostawcy VPN. Cały ten proces szyfrowania chroni dane użytkowników przed kradzieżą, nadzorem, wścibskimi oczami i złośliwymi atakami. Sieci VPN pozwalają również użytkownikom anonimizować ich prawdziwy adres IP i uzyskiwać dostęp do treści, które normalnie są blokowane dla ich oryginalnych adresów IP. Ta technologia anonimizacji oferuje użytkownikom możliwość korzystania z Internetu z innego kraju. Podsumowując, VPN wykonuje niesamowitą pracę, pomagając użytkownikom anonimowo przeglądać sieć. Zobacz, co musisz zrobić, aby uzyskać anonimowość online:

 1. Najpierw zarejestruj się w renomowanej usłudze VPN.
 2. Po utworzeniu konta pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze z systemem Windows, komputerze Mac, telefonie iPhone, iPadzie lub Androidzie.
 3. Uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN.
 4. Pozostaw aplikację VPN działającą w tle i surfuj po Internecie anonimowo.

Przeglądarka Tor

Dla wyjaśnienia, przeglądarka Tor nie szyfruje całego twojego ruchu internetowego. Chroni tylko ruch przesyłany przez przeglądarkę. Mimo że Tor świetnie sobie radzi z anonimizacją twojego połączenia z Internetem, być może zechcesz dalej zbadać kilka zasad, zanim zaufasz przeglądarce swoimi danymi. Gdy używasz Tora, twój ruch internetowy przechodzi przez kilka węzłów lub przekaźników. Każdy z tych węzłów odszyfrowuje część ruchu przed przejściem do następnego. Ostatni przekaźnik, nazwany węzłem wyjściowym, dekoduje najbardziej wewnętrzną warstwę i wysyła oryginalne dane do miejsca docelowego, nie znając ani nie ujawniając źródłowego adresu IP. To komplikuje anonimowe przeglądanie z Torem.

Inteligentny serwer proxy DNS

Innym sposobem anonimowego przeglądania stron internetowych jest serwer proxy lub komputer lub aplikacja, która działa jako pośrednik między urządzeniem a witryną lub usługą, do której uzyskujesz dostęp. Ale niewiele robią, aby zapewnić ochronę, której szukasz. Chociaż serwery proxy zapewniają pewien poziom anonimowości online, szyfrowanie danych nie działa w ten sposób. Niektóre witryny, które odwiedzasz, mogą pozostać na niskim poziomie, ale pamiętaj, że dzięki serwerom proxy Twój dostawca usług internetowych może nadal śledzić Twoje działania online.

Najlepsze sieci VPN do anonimowego przeglądania sieci

Kiedy jesteś na rynku VPN, jesteś w zasadzie z jednego dobrego powodu, a mianowicie bezpieczeństwa. Pamiętaj, że anonimowość wiąże się z bezpieczeństwem, a kiedy ludzie mają najmniejsze pojęcie o tym, kim jesteś, możesz mniej przejmować się tym, co robisz online. Każda sieć VPN różni się od innych pod wieloma względami, takimi jak niektóre funkcje i usługi. Wszyscy jednak obiecują użytkownikom poziom anonimowości podczas korzystania z Internetu. Właściwym wyborem dla sieci VPN byłby taki, który nie prowadzi dzienników, stosuje silne metody szyfrowania i utrzymuje dane w tajemnicy. Brak odpowiedniego doświadczenia może sprawić trudność w wyborze dostawcy usług VPN. Na szczęście wykonaliśmy dla Ciebie pracę i wszystko to przedstawiliśmy w poniższej tabeli.

Mimo że udostępniliśmy Ci wiele opcji, nasz głos musi się odbyć ExpressVPN. Musisz sami spróbować zrozumieć, dlaczego znajduje się na szczycie naszej listy, ale przedstawimy krótki przegląd. ExpressVPN oferuje najlepsze prędkości i najbezpieczniejsze aplikacje. Zapewniają doskonałe wyniki, które pasują do ich wysokiej jakości usług. Dzięki świetnym opcjom dostępna jest wyższa cena. Ale można śmiało powiedzieć, że dzięki ExpressVPN zyskujesz pieniądze. Możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat najlepsza sieć VPN do anonimowego przeglądania.

Przeglądaj sieć anonimowo

Co powiesz na ten przylądek niewidzialności? Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego zrozumiesz, że nie możesz zabrać ze sobą odrobiny soli. Nawet największe i najpopularniejsze platformy, takie jak Facebook, mogą naruszać twoją prywatność. Zabawne jest to, że właściwie to ty przekazujesz im swoje informacje za celowe pominięcie polityki prywatności i nie podejmowanie środków ostrożności. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach, gdy wciąż opracowywane są narzędzia i opracowywane metody, które pomogą użytkownikom zachować resztki prywatności. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z VPN, proxy lub przeglądarki Tor, aby upewnić się, że nie wyrządzisz szkody w Internecie. Wiesz, co mówią, lepiej być bezpiecznym niż przepraszać, prawda?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map