Jak dokonywać i otrzymywać anonimowe płatności

W ciągu ostatniej dekady zaobserwowaliśmy wzrost liczby Bitcoinów. Szybko osiągnął swój szczyt i uczynił wielu ludzi miliarderami. Powodem jego popularności jest oferowany stopień anonimowości. Chociaż Bitcoin nie jest naprawdę anonimowy, oferuje pewną anonimowość w stosunku do tradycyjnych metod płatności. Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą na rynku. Istnieje kilka alternatywnych walut, które zapewniają dużą anonimowość. Są też inne metody płatności, które pozwalają ukryć Twoją prawdziwą tożsamość.


Jak dokonywać i odbierać anonimowe płatności online

Jak dokonywać i odbierać anonimowe płatności online

Jak dokonywać i otrzymywać anonimowe płatności

Omówmy niektóre metody płatności, które ukrywają Twoją tożsamość.

PayPal

PayPal nie jest anonimowy. W rzeczywistości, jeśli szukasz metod płatności, które mogą pozostać ukryte przed rządem, PayPal jest dla Ciebie niewłaściwym wyborem. Jeśli jednak chcesz otrzymywać płatności bez ujawnienia swojego nazwiska, możesz skorzystać z PayPal.

Jak zapewne wiesz, PayPal zezwala na konta indywidualne i firmowe. Twoje indywidualne konto będzie odzwierciedlać twoje prawdziwe imię, gdy ktoś wyśle ​​ci pieniądze. Jeśli chcesz ukryć swoje imię i nazwisko, możesz otworzyć konto firmowe.

Założenie konta firmowego może wymagać dodatkowej dokumentacji. W zależności od lokalizacji prawdopodobnie będziesz musiał otworzyć konto bankowe firmy. W tym celu musisz najpierw zarejestrować firmę. Jednak gdy to zrobisz, możesz otrzymywać płatności pod nazwą firmy PayPal bez ujawniania własnego imienia i nazwiska.

To nie jest naprawdę anonimowy i chociaż nie odzwierciedla Twojego imienia, ujawnia nazwę Twojej firmy. jeśli nie zgadzasz się z ujawnieniem nazwy firmy, sprawdź inne opcje.

kryptowaluty

Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, są pseudonimowe. Wysyłanie lub odbieranie płatności za pośrednictwem kryptowalut przypomina korzystanie z pseudonimu zamiast własnego imienia i nazwiska. Jeśli piszesz pseudonimem i pewnego dnia ujawnisz swoją prawdziwą tożsamość, wszystko, co napisałeś do tego czasu, zostanie powiązane z tobą.

Jest podobny do kryptowalut. Kiedy korzystasz z kryptowaluty (takiej jak Bitcoin), dostajesz adres. Wszystkie transakcje dokonane przy użyciu tego adresu są rejestrowane w łańcuchu bloków. Jeśli któregoś dnia Twoja prawdziwa tożsamość zostanie powiązana z adresem Bitcoin, wszystkie twoje transakcje zostaną przypisane do Ciebie.

W pewnym sensie kryptowaluty są bezpieczne, jeśli zachowujesz odpowiednią ostrożność podczas pracy z nimi. Upewnij się, że korzystasz z VPN podczas konfigurowania portfela, aby Twój prawdziwy adres IP nigdy nie został ujawniony. Ponadto korzystaj z VPN za każdym razem, gdy wykonujesz jakiekolwiek transakcje za pomocą kryptowaluty.

Bitcoin używa klucza publicznego, który służy do zabezpieczania transakcji. Ten klucz publiczny nie jest powiązany z żadnymi możliwymi do zidentyfikowania informacjami o tobie. Właśnie dlatego jest uważany za bezpieczny.

Przedpłacone karty upominkowe

Karty upominkowe znajdziesz w prawie wszystkich sklepach. W miarę jak sklepy przechodzą do sieci, można znaleźć karty upominkowe online. Karty te stały się bardzo popularne, ponieważ dają ci możliwość obdarowania kogoś i kupienia dokładnie tego, czego potrzebują.

Te karty upominkowe mają określoną wartość. Na przykład karta podarunkowa o wartości 100 USD pozwoli ci kupić towary lub usługi o wartości 100 USD w sklepie. Karty upominkowe znajdziesz na kilku stronach internetowych, takich jak iTunes, Amazon, a nawet gry online.

Prawie wszystkie duże sklepy internetowe mają swoje karty podarunkowe. Chociaż karty te dają odbiorcy pełną swobodę kupowania, co chcą, pozwalają również nadawcy na ich anonimowy zakup. Istnieje wiele kart upominkowych, które można kupić za gotówkę.

Jeśli istnieje sklep detaliczny, który ma również punkt internetowy, możesz kupić kartę podarunkową w sklepie, przekazując gotówkę. Kartę upominkową można następnie wykorzystać online.

Korzystając z karty podarunkowej online, możesz wprowadzić dowolne gotowe informacje. Ponieważ są one całkowicie anonimowe, można ich używać w dowolnym miejscu na świecie (wszędzie tam, gdzie sklep ma sklepy). Jest to naprawdę wygodna i anonimowa opcja płatności, która pozwala kupować towary i usługi bez ujawniania prawdziwych szczegółów. Nie tylko to. Korzystanie z kart podarunkowych pozwala również zachować bezpieczeństwo kart kredytowych podczas zakupów online.

Przedpłacone karty kredytowe

Na rynku dostępnych jest kilka przedpłaconych kart kredytowych. A gdy usługi kart przedpłaconych stają się coraz bardziej popularne, łatwo jest uzyskać fizyczną przedpłaconą kartę kredytową / debetową. Zaletą kart przedpłaconych jest to, że można je uzyskać pod dowolnym nazwiskiem i każdy może je kupić za ich pomocą.

Szczegóły dotyczące kart przedpłaconych mogą być kompletne. Otrzymana karta fizyczna zostanie wysłana na Twój adres, co nie oznacza, że ​​jest anonimowa. Istnieje jednak kilku dostawców, którzy mogą zezwolić na uzyskanie elektronicznej wersji karty. Możesz zapłacić za kartę za pomocą Bitcoin i uzyskać ją na anonimowy adres e-mail. Pozwoli ci to uzyskać całkowicie anonimową kartę.

Istnieją usługi, takie jak EntroPay, które pozwalają mieć przedpłacone karty wirtualne, które można wykorzystać do zakupu towarów i usług na całym świecie.

PaySafe

Jeśli jesteś w Europie, możesz użyć karty Paysafe. Są jak karty przedpłacone, ponieważ mają określony balans. Mogą być używane do każdego zakupu online. Możesz zrealizować kody, otwierając konto z dowolnymi fikcyjnymi informacjami.

Aby kupić coś za pomocą karty PaySafe, nie musisz używać konta bankowego ani karty kredytowej. To sprawia, że ​​jest tak anonimowy. Jednak, aby upewnić się, że nie jest do ciebie przypisany, upewnij się, że używasz anonimowego adresu e-mail w sieci VPN. VPN ukryje twój adres IP, więc nie można go połączyć z tobą.

Gotówkowy

Bez względu na to, jakiej metody płatności używasz, nic nie może być tak anonimowe, jak gotówka. Jednak gotówki nie można przekazać online. Jednym ze sposobów dokonania zakupu za pomocą gotówki jest sprawdzenie sklepu internetowego, a następnie dokonanie zakupu, kierując się do ich punktu sprzedaży, a następnie płacąc gotówką.

Dokonywanie anonimowych płatności online – wniosek

Jeśli szukasz metod płatności, które zapewniają anonimowość, wypróbuj te techniki. W zależności od lokalizacji możesz zachować anonimowość. Chociaż kryptowaluty są najczęściej stosowaną płatnością, są one blokowane w kilku krajach. Jeśli mieszkasz w kraju, w którym kryptowaluty są zakazane, sprawdź inne wymienione tutaj opcje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map