Jak kupić VPN anonimowo?

Biorąc pod uwagę wiele sposobów, dzięki którym hakerzy i spamerzy są w stanie przechwycić twoje połączenie i zdobyć twoje dane osobowe, kilka osób, które są o wiele bardziej świadome swojej prywatności, uciekło się do zachowania anonimowości nawet przy płaceniu za subskrypcję VPN. Jest to genialny krok, ponieważ większość płatności, które możesz wykonać, bardzo łatwo jest do Ciebie przywrócić, a to sprawia, że ​​twoje prywatne informacje są łatwo dostępne. Nawet usługi VPN, które są dumne z posiadania oddzielnych podmiotów obsługujących ich płatności, nie są tak bezpieczne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ twoja płatność może ostatecznie zostać przywrócona do szczegółów Twojego konta. Jak możesz zakup VPN anonimowo?


Jak kupić VPN anonimowo?

Jak kupić VPN anonimowo?

Konieczność anonimowej zapłaty

Dla zwykłego użytkownika nie ma tak dużej presji, aby płacić za usługę VPN anonimowo. Nie powinieneś się martwić, szczególnie jeśli masz pewność, że Twoja usługa VPN nie prowadzi żadnych dzienników użytkowników. Ich proces prawdopodobnie wiąże się z odłączeniem usługi VPN od szczegółów płatności, więc informacje o koncie będą trudne do odnalezienia.

Jeśli jednak Twoja praca wiąże się z wieloma rodzajami ryzyka, które mogą wystąpić, jeśli Twoja tożsamość lub aktywność online zostanie ujawniona, możesz zachować najwyższy poziom anonimowości. Prawdopodobnie dzieje się tak, jeśli jesteś szczerym dziennikarzem, demaskatorem lub upartym zwolennikiem wolności słowa, aby wymienić tylko kilka.

Dotyczy to również osób, które dużo myślą o informacjach przesyłanych za pośrednictwem środków komunikacji online. Nie chcesz, aby ludzie mogli zidentyfikować usługi, o które prosiłeś, w zamian za anonimową płatność, więc najlepiej zabezpieczyć wszystkie środki komunikacji.

Wady anonimowych płatności

Największą wadą, jaką odkryliśmy w przypadku anonimowych płatności, jest to, że za każdym razem, gdy chcesz zapłacić bez ujawnienia swojej tożsamości, musisz to zrobić ręcznie. Aby tego uniknąć, możesz być zmuszony do wybrania najdłuższej daty subskrypcji za wszystko, za co płacisz, & zwykle jest to wartość między 1 & 2 lata.

Będziesz mógł czerpać korzyści z kilku korzyści, w tym z możliwości dokonania tylko 1 płatności rocznie, szansy skorzystania z niższego kursu płatności kartą podarunkową i uzyskania najlepszej zniżki dzięki uprzejmości z rocznym pakietem.

Anonimowe metody płatności

Większość anonimowych systemów płatności ma złożone metody ukrywania śladów użytkowników. Dwie najpopularniejsze formy anonimowej płatności to karty podarunkowe i waluta cyfrowa.

Najpopularniejszą i powszechnie akceptowaną formą waluty cyfrowej są bitcoiny. Będą musieli współpracować z prawie każdym wartościowym dostawcą VPN, ale musisz poświęcić trochę czasu na zrozumienie, jak z nimi zawrzeć transakcję, jeśli jesteś nowym użytkownikiem.

Z drugiej strony karty GIft nie są tak powszechnie akceptowane jako forma płatności wśród dostawców VPN. Ich praca za nimi jest jednak prosta: możesz dostać się do pobliskiego sklepu, użyć pieniędzy na zakup karty upominkowej, a następnie wirtualnie przenieść wartość karty upominkowej na konto swojego dostawcy VPN.

Płacenie za VPN poprzez Bitcoiny

Zanim to zrobisz, ważne jest, aby upewnić się, że twój dostawca usług faktycznie obsługuje płatności przez VPN, i możesz to zrobić, sprawdzając znak Bitcoin wśród akceptowanych metod płatności w witrynie VPN. Po potwierdzeniu możesz przejść do 4 kroków wymaganych w celu ułatwienia płatności:

 1. Musisz zacząć od utworzenia portfela Bitcoin.
 2. Następnie zidentyfikuj wiarygodnych sprzedawców bitcoinów, od których możesz kupować.
 3. Kontynuuj z zakupem.
 4. Subskrybuj usługę VPN, która pozwala na płatności Bitcoin.
 5. Przenieś bitcoiny z portfela do dostawcy.

Aby uzyskać dokładne instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania portfela bitcoin i ułatwiania przelewów, możesz przejść przez następujące linki:

– Jak kupować bitcoiny

Po skonfigurowaniu konta przejdziemy do opłacania subskrypcji.

Anonimowe kupowanie VPN – rzeczy do rozważenia

Jak powiedzieliśmy na początku, musisz mieć pewność, że rozważana usługa akceptuje bitcoiny jako formę płatności. Po określeniu preferowanego planu płatności pojawi się monit o podanie informacji o koncie VPN, po czym będziesz musiał wybrać płatność za pomocą bitcoinów. Kliknięcie przycisku Wyślij powoduje wyświetlenie faktury za transakcję bitcoin i utworzenie portfela przez dostawcę VPN, do którego zostaną przesłane Twoje bitcoiny. Faktura będzie zawierać takie informacje, jak numer portfela, cena w bitcoinach, kod QR i przycisk Zapłać bitcoinem.

W tym momencie wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Bitcoin i wysłać płatność na identyfikator portfela widoczny na utworzonej wcześniej fakturze. Po zakończeniu e-mail z potwierdzeniem otrzymania płatności powinien pojawić się w skrzynce odbiorczej obok linku aktywacyjnego. Kliknij link, aby aktywować konto VPN, i będziesz mógł rozpocząć przeglądanie w trybie prywatnym.

Anonimowe płacenie za VPN za pomocą kart podarunkowych

Proces płatności za usługę za pomocą karty podarunkowej jest również dość prosty, choć nieco droższy, ponieważ usługa VPN musi następnie sprzedawać karty podarunkowe po stawce niższej niż ich rzeczywista wartość, aby uzyskać ich wartość w gotówce.

Proces płatności rozpoczyna się od zalogowania się użytkownika na stronie VPN swojego dostawcy i kliknięcia opcji Zapłać kartą podarunkową. Będziesz wtedy miał do wyboru kilka opcji, w których powinieneś wybrać markę karty podarunkowej, którą posiadasz, a nawet ją kupić w tym momencie. Po wybraniu będziesz mieć możliwość sprawdzenia, jak długo saldo karty upominkowej zapewni Ci pokrycie przez swojego dostawcę. Jeśli jesteś zadowolony z tego, co widzisz, kontynuuj, klikając przycisk „Zapłać”. Otrzymasz wtedy wiadomość e-mail z potwierdzeniem płatności oraz link, który należy kliknąć, aby aktywować konto.

Wniosek dotyczący anonimowego zakupu VPN

Mamy jeszcze jedną wskazówkę dla naszych czytelników, jeśli chcą oni być naprawdę bezpieczni: jeśli zamierzasz płacić za swoją VPN anonimowo, równie dobrze możesz upewnić się, że twoja płatność nie będzie mogła zostać Ci zwrócona, zapewniając twoje IP adres nie odzwierciedla sieci domowej / prywatnej. Widzisz, większość platform płatniczych bierze pod uwagę twój adres IP, aby uniknąć oszustw związanych z kartami kredytowymi. To pozwala im wyśledzić transakcję do inicjatora. Jeśli chcesz tego uniknąć, kup subskrypcję za pośrednictwem publicznego połączenia, takiego jak Wi-Fi na lotnisku lub w restauracji. Adres IP wyświetlany po wykonaniu tej czynności śledzi prawdopodobnie kilkunastu innych użytkowników Wi-Fi, co utrudnia wyodrębnienie połączenia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map