Jak oglądać bezpłatną telewizję kablową zgodnie z prawem

Ach, telewizja kablowa! Najbardziej przeciętne miejsce rozrywki, w jakim kiedykolwiek się osiedlił. Telewizja kablowa nigdy nie była tak niesamowitym źródłem rozrywki. Długi czas reklamowy, zły odbiór i niemożność indywidualnego wyboru treści nie są świetnymi funkcjami. Sytuacja zaczyna się jednak poprawiać, ponieważ coraz więcej osób wskakuje na modę cięcia kabli; pozbywając się abonamentu kablowego. Oto lista sposobów, w jakie możesz legalnie uzyskać bezpłatną telewizję kablową, nawet jeśli masz do niej kabel.


Jak oglądać bezpłatną telewizję kablową zgodnie z prawem

Jak oglądać bezpłatną telewizję kablową zgodnie z prawem

Oglądaj bezpłatną telewizję kablową w bezpłatnych sieciach rozrywkowych

Jednym z najprostszych sposobów na bezpłatne oglądanie telewizji kablowej jest skorzystanie z bezpłatnych treści dostępnych w Internecie. Większość z nich to sieci wymagające subskrypcji, co oznacza, że ​​musisz się zalogować, aby obejrzeć zawartość. Mają jednak zerowe opłaty rejestracyjne. Przejdźmy do wpisu!

Trzask Sony

Znana również jako Crackle, jest to sieć mediów strumieniowych rozrywki wideo z reklamami. Jest dostępny w 21 krajach i jest dostępny na Android, iOS, Smart TV, konsole do gier i tablety. Możesz oglądać programy takie jak The Oath, Snatch i SuperMansion. Możesz zarejestrować się w Crackle lub nie. Jednak rejestracja daje możliwość spersonalizowania oglądania. Wspaniałą cechą tej witryny jest to, że obie opcje są całkowicie bezpłatne, dlatego sieć obsługuje reklamy.

Jeśli mieszkasz w kraju, który jest ograniczony geograficznie przez Crackle, połączenie VPN lub Smart DNS wystarczy, aby ominąć ten nieznośny blok. Sugerowałbym wypróbowanie ExpressVPN lub Unlocator, aby obejść to ograniczenie. Możesz dowiedzieć się więcej o odblokowaniu Crackle tutaj.

Wieśniak! Widok

Podobnie jak Crackle, Yahoo! View to sieć strumieniowa obsługiwana przez reklamy. To nie pierwszy raz Yahoo! próbował zdobyć kapelusz w wyścigu streamingowym online. Tym razem jednak współpracuje z Hulu, aby zapewnić depozytariusz dla treści ABC, NBC i Fox. Wieśniak! View ma również zawartość ze swoich ogólnych archiwów i chociaż nie jest porównywany do płatnych usług przesyłania strumieniowego z wszechstronnością treści, jest całkowicie darmowy!

Podobnie jak Crackle, możesz odblokować Yahoo! Wyświetl poza USA za pomocą VPN lub Smart DNS proxy.

TubiTV

Numer 3 na tej liście to kolejna darmowa strona do strumieniowego przesyłania filmów, Tubi TV. Podobnie jak większość bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego, niektóre reklamy będą musiały ucierpieć, ale są stosunkowo krótkie w porównaniu do innych usług. Dzięki ponad 35 kategoriom do wyboru (szczególnie o nazwie „Not on Netflix”), treść jest świetna dla każdego, kto chce oglądać bezpłatną telewizję kablową online. Aplikacja Tobi TV działa na Androidzie, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, Samsung Smart TV, Sony Smart TV i PlayStation.

Jeśli jesteś poza USA, oto przydatny przewodnik, jak uzyskać dostęp do wszystkich amerykańskich treści z Tubi TV w dowolnym miejscu na świecie.

Popcornflix

Kontynuując z bezpłatnymi usługami przesyłania strumieniowego obsługiwanymi reklamami, Popcornflix to kolejna niesamowita strona, z której można oglądać bezpłatną telewizję kablową. Dostępne w aplikacjach internetowych opartych na przeglądarce (aplikacja niskiej jakości) oraz na iOS, Android, Roku, Xbox 360, Samsung, BlackBerry World, Amazon Fire TV i Chromecast (lepsza jakość). Chociaż jakość treści nie jest tak wysoka jak płatnych sieci streamingowych, Popcornflix to świetna strona do oglądania darmowej telewizji kablowej online. Oto przewodnik, który wyjaśnia, jak odblokować pełny potencjał Popcornflix poza USA.

TV.com

Ta strona internetowa należąca do CBS stanowi ciekawą odmianę treści skoncentrowanych na konsumentach. TV.com ma aktywną społeczność miłośników wideo, którzy stale dzielą się wiedzą na temat filmów i programów telewizyjnych. Podczas gdy treść w TV.com nie jest tak duża jak niektóre z naszych innych typów, wartość dodana elementu ludzkiego w jego społeczności jest mile widzianym plusem.

Youtube

Ok, wszyscy wiemy o YouTube. Platforma jest doskonałym miejscem do dzielenia się oryginalnymi treściami, budowania własnej marki i eksplorowania kreatywnego tworzenia filmów. Mimo że YouTube nie jest technicznie postrzegany jako usługa przesyłania strumieniowego, wciąż można znaleźć mnóstwo programów i filmów przy niewielkim wyszukiwaniu. Jednak prawdopodobnie nie znajdziesz niczego nowego. Wypróbuj przycisk wyszukiwania i sprawdź, czy możesz znaleźć to, czego szukasz. Zdziwisz się, co oferuje platforma wideo.

Oglądaj bezpłatną telewizję kablową w serwisach streamingowych, korzystając z bezpłatnego okresu próbnego

Możesz także zdobyć rozrywkę dobrej jakości Good Ol ‘Fashion na długiej liście dostępnych serwisów streamingowych. Większość witryn do przesyłania strumieniowego oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, więc byłby to dobry sposób, aby wypróbować styl życia przed inwestowaniem.

Sling TV

Sling TV to płatna aplikacja do streamingu, która zalicza się do najtańszych dostępnych serwisów streamingowych. Mają 3 plany, w cenie od 25 do 50 USD, oraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Minusem jest to, że tańszy plan wciąż zawiera reklamy, mimo że reklamy są wyświetlane znacznie krócej niż usługi nieopłacone.

Jak dotąd Sling TV jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Portoryko, ale mamy łatwy sposób na obejście tego.

DirecTV Now

DirecTV Now to kolejna płatna usługa przesyłania strumieniowego, tym razem z AT&T. Jest to kanał, który pozwala oglądać telewizję kablową online, ale zdecydowanie nie jest bezpłatny. Koszt subskrypcji wynosi około 60 USD, a za subskrypcję HBO można zapłacić dodatkowo 5 USD. Jeśli chcesz wypróbować DirecTV i mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, wypróbuj ten przewodnik dotyczący rozmiaru.

Hulu Live TV

Usługa przesyłania strumieniowego na żywo Hulu, Hulu Live TV, to nowa (wciąż w fazie beta) telewizja kablowa i platforma telewizji na żywo. Hulu Live TV oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny, który kosztuje 39,99 USD. Obejmuje całą zawartość znalezioną w Hulu. Możesz oglądać go w przeglądarce, iOS, Android, Roku, Fire TV, 4. generacji Apple TV, Chromecast i Xbox. Odblokuj Hulu Live TV, jeśli nie korzystasz z tego przewodnika.

YouTube TV

Własna płatna usługa strumieniowego przesyłania multimediów w YouTube to świetny sposób na uzyskanie dostępu do programów z głównych amerykańskich sieci nadawczych. YouTube TV jest dostępny za pośrednictwem przeglądarek, telewizorów Smart, Roke, Apple TV, iOS i Androida i ma 7-dniowy bezpłatny okres próbny, aby go przetestować. Dowiedz się więcej o tym, czym jest telewizja YouTube i odblokuj ją poza Stanami Zjednoczonymi, korzystając z tego przewodnika.

PlayStation Vue

PlayStation Vue, znany również jako PS Vue, to płatna usługa telewizji internetowej Sony. PlayStation Vue, dostępna tylko w Ameryce, to połączenie telewizji na żywo, wideo na żądanie i rejestratora w chmurze z 14-dniową bezpłatną wersją próbną. Możesz odblokować PS Vue za pośrednictwem VPN lub Smart DNS i uzyskać dostęp do wszystkich treści z dowolnego miejsca na świecie.

Darmowa telewizja kablowa online – końcowe myśli

To proste: naprawdę nie potrzebujesz kabla, aby uzyskać dobrą treść. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wypróbować darmowe opcje, o których wspomniałem na początku, czy też chcesz skorzystać z płatnych usług przesyłania strumieniowego, możesz łatwo uzyskać wszystkie bezpłatne telewizje kablowe, których potrzebujesz legalnie i bez żadnych problemów. Jakie są Twoje przemyślenia na temat witryn streamingowych? Czy korzystasz z którejkolwiek z wyżej wymienionych stron? Daj nam znać w komentarzach!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map