Jak oglądać telewizję bez abonamentu kablowego

Jak oglądać telewizję bez telewizji kablowej lub satelitarnej? Wszystkim z was, którzy mają dość płacenia dużych pieniędzy w wysokości od 1000 do 2000 USD rocznie za niezadowalającą subskrypcję kablową lub satelitarną, uważamy, że nadszedł czas, abyście odpuścili. Innymi słowy, przecina się sznur. Odejdź od telewizora i obejrzyj inne platformy, które mogą na zawsze zmienić oglądanie telewizji. Ponieważ osoby o niskich dochodach mogą dziś cieszyć się świetną telewizją bez konieczności płacenia za abonament kablowy lub satelitarny. Od ABC, NBC, CBS, Fox i HBO do MLB, NBA, NFL, a nawet NHL; Wszystkie te kanały telewizyjne na żywo i programy sportowe można oglądać bez abonamentu kablowego w Stanach Zjednoczonych. Co najważniejsze, nie ma zobowiązań długoterminowych. Dzięki bezpłatnym próbom możesz zaoferować różne usługi przesyłania strumieniowego oglądać telewizję bez kabla za darmo! Czy mam teraz twoją uwagę? Jeśli więc chcesz oglądać niezły telewizor bez bankructwa, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat najlepsze usługi przesyłania strumieniowego rejestrują się za pomocą kutrów.


Jak oglądać telewizję bez abonamentu kablowego

Jak oglądać telewizję bez telewizji kablowej lub satelitarnej

Koszt abonamentu kablowego

Ludzie, którzy są bezpieczni finansowo, mogą obsługiwać abonamenty kablowe, ale co z tymi, którzy ledwo dostają przyzwoity dochód? Ci ludzie mają dwie możliwości. Albo wydają trzy czwarte pensji na abonament kablowy, albo po prostu przyzwyczajają się do życia bez telewizji, bo nie stać ich na to. Co powiesz, jeśli powiemy ci o sposobie, w jaki można się spotkać w środku? Dwa słowa, usługi przesyłania strumieniowego. Trend cięcia kabli jest z pewnością jednym z głównych powodów, które doprowadziły do ​​spadku liczby amerykańskich gospodarstw domowych, które korzystają z telewizji kablowej.

Najlepsze usługi przesyłania strumieniowego dla nożyc do kabli

Rynek usług przesyłania strumieniowego szybko się rozrósł w ciągu ostatnich kilku lat i ukradł grzmoty kablowe. Jestem pewien, że wcześniej słyszałeś o Sling TV, Netflix, Hulu i Amazon. Ponieważ w świecie, w którym streaming online stał się trendem, kanały te zyskały uznanie. Istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego z kuszącymi ofertami i różnorodnymi opcjami, które utrudniają wybór. Na szczęście przeprowadziliśmy dla Ciebie badania, więc nie musisz panikować, którą usługę przesyłania strumieniowego powinieneś wybrać. Wygodne w usługach streamingowych jest to, że nie zmuszają Cię do długoterminowego zobowiązania i możesz je anulować w dowolnym momencie. Plus prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego oferują miesięczny bezpłatny okres próbny, co jest idealne dla tych, którzy wciąż nie są pewni, czy porzucić kabel. Oto lista najlepsze usługi przesyłania strumieniowego, które warto rozważyć jako abonenta:

1. Netflix

Kto nie słyszał o Netflix? Jest to prawdopodobnie najpopularniejszy kanał transmisji strumieniowej w okolicy i nie bez powodu. Kosztuje tylko 7,99 USD miesięcznie. Możesz przesyłać strumieniowo Netflix na dowolne urządzenie z dowolnego miejsca, ale tylko na jeden na raz, chyba że przejdziesz na inny plan. Inny plan Netflix to tylko 10,99 USD miesięcznie, co jest znacznie niższą ceną niż Hulu. Dzięki temu planowi możesz oglądać ulubione programy i filmy na dwóch urządzeniach jednocześnie w wysokiej rozdzielczości. Aha, czy zapomnieliśmy wspomnieć, że z Netflixem nie ma reklam. Tak, to musi być główna zaleta. Jedynym minusem, który możemy wymyślić, jeśli chodzi o Netflix, jest to, że nie oferuje on opcji telewizji na żywo. Netflix również nie planuje włączenia takiej usługi. Aplikację Netflix można zainstalować na wszystkich głównych platformach streamingowych, w tym na Smart TV, Chromecast, Apple TV, Roku, FireStick, a nawet na konsolach do gier, takich jak PS4 i Xbox One.

Związane z: Najlepsza sieć VPN dla Netflix

2. Hulu

Podstawowy plan Hulu zaczyna się od 7,99 USD miesięcznie. Wybranie tego planu zapewnia nieograniczony dostęp do transmisji strumieniowej na wybranych urządzeniach, przy ograniczonej liczbie reklam. Jeśli nie chcesz żadnych reklam, płacisz dodatkowo i pozbędziesz się ich na dobre. Reklamy z Hulu są mniejsze niż z kablami, a cena jest tańsza, więc to naprawdę nie jest kwestia dyskusyjna. Teraz, gdy zajmujemy się pieniędzmi, możesz wybrać Hulu z telewizją na żywo za 39,99 USD miesięcznie i przesyłać strumieniowo ponad 50 kanałów telewizyjnych na żywo, oprócz tego, co otrzymujesz dzięki abonamentowi podstawowemu. Możesz anulować lub zmienić plan w dowolnym momencie bez ponoszenia opłaty za rozłączenie. Hulu jest dostępny na Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Roku, Google Chromecast i innych.

Związane z: Najlepsza sieć VPN dla Hulu

3. Sling TV

Plan Orange Sling TV zaczyna się od 20 USD miesięcznie, co daje 30 programów do oglądania, za co najmniej 30 do 40 USD do stracenia. Możesz wybrać abonament Blue za 25 USD miesięcznie i uzyskać 45 kanałów, jeśli Twoje kanały nie były dostępne w abonamencie Orange. Dzięki Sling TV masz wiele możliwości wyboru. Możesz także uwzględnić pakiety premium, takie jak sport, dzieci i Hollywood, ale za dodatkową opłatą. Co najważniejsze, możesz oglądać cokolwiek chcesz na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca dzięki Sling TV.

Czytać: Jak oglądać DirecTV poza USA

4. Telewizja YouTube

Google niedawno uruchomiło własną niezależną usługę przesyłania strumieniowego. Nowa usługa przesyłania strumieniowego to w zasadzie samodzielny kanał transmisji strumieniowej na żywo podobny do Playstation Vue, Sling TV i DirecTV Now. Oznacza to, że możesz subskrybować Youtube TV, aby oglądać telewizję na żywo online bez potrzeby abonamentu kablowego. Nie ma umów długoterminowych i będziesz mógł anulować w dowolnym momencie.

Oprócz Amazon Fire TV, która wciąż nie ma aplikacji Youtube, Google jest dostępny Youtube TV na wszystkich głównych platformach streamingowych. Subskrypcja Youtube TV pozwoli Ci zaoszczędzić około 35 USD miesięcznie. Ta cena jest bardzo podobna do innych usług przesyłania strumieniowego na żywo.

5. PlayStation Vue

Nie daj się zwieść nazwie. PS Vue lub PlayStation Vue to usługa przesyłania strumieniowego, która jest dostępna w większości usług przesyłania strumieniowego, a nie tylko PS4 i PS3. łączy telewizję na żywo, wideo na żądanie i oparty na chmurze rejestrator DVR do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych, filmów i różnych wydarzeń sportowych. Koszt subskrypcji PS Vue wynosi od 39,99 USD miesięcznie do 74,99 USD miesięcznie, w zależności od pakietu, który chcesz subskrybować.

6. Wideo Amazon Prime

To kolejna usługa przesyłania strumieniowego, w której możesz przesyłać strumieniowo treści wysokiej jakości. Amazon Prime to źródło nowych, bieżących i przeszłych programów, które są dostępne na prawie każdym urządzeniu. Ta usługa obejmuje przeszłe i obecne treści HBO. Jeśli nie jesteś członkiem Amazon Prime, miesięczna opłata za Amazon Prime wynosi 12,99 USD. Płacenie za roczne członkostwo Amazon Prime jest znacznie lepszą ofertą. Musisz zapłacić 119 USD z góry, ale oszczędza to około 37 USD. Zaletą Amazon Prime Video jest to, że nie musisz mieć urządzenia do przesyłania strumieniowego, aby oglądać filmy lub programy telewizyjne. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto Amazon i mieć urządzenie podłączone do Internetu. Jeśli chcesz śledzić najnowsze sieci, pokazy kablowe typu non-premium i aktualne programy, Amazon jest dla Ciebie. Podobnie jak Netflix, Amazon Prime Video obecnie nie oferuje opcji transmisji telewizyjnej na żywo.

Związane z: Najlepsza sieć VPN dla Amazon Prime Video

7. DirecTV teraz

W&T uruchomiła w zeszłym roku własną niezależną usługę przesyłania strumieniowego. W przeciwieństwie do DirecTV, DirecTV nie wymaga teraz abonamentu kablowego. Podstawowy plan ma ponad 60 kanałów za 35 USD miesięcznie. Plan Just Right ma ponad 80 kanałów za 50 USD / miesiąc. Plan Go Big ma ponad 100 kanałów za 60 USD / miesiąc, a plan Gotta Have It ma ponad 120 kanałów za 70 USD / miesiąc. Jest drogi, ale jeśli masz pieniądze do stracenia, dlaczego nie? Directv jest dostępny na Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, iOS, Android, Chrome i Safari z maksymalnie dwoma jednoczesnymi strumieniami.

Czytać: Jak oglądać DirecTV teraz poza USA

Co ze sportami na żywo bez kabla?

Sport jest prawdopodobnie jednym z głównych czynników, dla których wiele osób, które subskrybują kabel, jeszcze nie przecięło kabla. Możesz oglądać MLB, NHL, NFL i NBA w serwisach streamingowych, takich jak DirecTV Now, FuboTV, Sling TV, Youtube TV bez abonamentu kablowego. MLB.TV, NBA League Pass, NFL.TV i NHL Game Pass to dedykowane sportowe platformy streamingowe, których można również użyć do uzyskania cotygodniowej poprawki sportowej. Należy tutaj zauważyć, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zaciemnienia. Awarie uniemożliwiają wielu fanom sportu oglądanie ulubionej drużyny w Internecie. Możesz jednak użyć proxy VPN lub Smart DNS, aby łatwo ominąć te ograniczenia zaciemnienia.

Koszt Internetu

Strumieniowanie online wymaga szybkiego internetu lub danych mobilnych. Jeśli więc już płacisz za Internet, masz duże szanse na zaoszczędzenie pieniędzy. Teraz, jeśli nie masz Internetu i myślisz o obcięciu akordu, musisz wyprostować swoje liczby. Średni rachunek za Internet wynosi około 50 USD miesięcznie, ale może wynosić od 10 do 120 USD w zależności od prędkości i firmy, z którą współpracujesz. Mając to na uwadze, jeśli już nie płacisz za Internet, po prostu może nie być warte przejścia z kabla.

Telewizja bez kabla – przecinanie kabli to nowa czerń

Istnieje duża możliwość, że ludzie będą mogli oglądać telewizję bez płacenia rachunków za kabel lub satelitę, a to za pośrednictwem usług przesyłania strumieniowego. Odejście od telewizji kablowej i korzystanie z Internetu – za który już płacisz – w celu strumieniowania Netflix, Hulu lub Sling TV pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Po co więc marnować pieniądze na dobry telewizor za nic, skoro można zaoszczędzić pieniądze i faktycznie cieszyć się czasem oglądania telewizji. Anuluj subskrypcję i nie oglądaj się za siebie. Wytnij akord i idź dalej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map